Dyskusja o sytuacji na świecie 191

Vxynio

Miecznik
Wynik reakcji
72
Nie dyplomacja Vxynio, a wypisywanie NoeyPL I Ok3ma do naszych wspólnych wrogów, kiedy mieliśmy sojusz bo ubzduraliscie albo uzbdurali sobie, że Ness chce 40 blach czy 50 już nie pamiętam, co tam Ok3m płakał (ale napiszesz że to moja wersja, więc niech tak zostanie)

Więc nie zawiodła dyplomacja, a nieudolność dowódcy (bo to on jest dyplomata) którego sam Muck i Wovi chcieli obalić i dzwonili do nas za czasów sojuszu, bo mówiło że się nie nadaje na wodza a potem twardo stawali za jego decyzjami, które doprowadziły was do sytuacji, w jakiej jesteście.

A tak na prawdę cały największy syf rozpoczął się w momencie akcji z Shockiem, ale Ok3m za wszelką cenę chciał go zatrzymać, więc jak chciał tak zrobił.
Ah, aż tak daleko nie chcę mi się wracać, ale w " losowej kolejności" : z jednym zdaniem się nie zgadzam, z jednym się zgadzam, a z jednym nie mam pomysłu o co chodzi <tanczy>
 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
275
Każdy gra inaczej lub po prostu kładzie się na akcję, nie potrafi przyznać się do błędu lub ma wywyższone ego. Na mnie też przyjdzie czas, żeby niedługo się pożegnać, powód mam konkretny, zresztą nawet kiedyś o tym gadaliśmy o_O

Świat uważam za przegrany (osobista opinia), jedyne co możemy to się pobawić i Was przytrzymać jak najdłużej.
Zawiniła w głównej mierze dyplomacja i pojedyncze wybryki po drodze and that's all.

Godlike na zawsze w pamięci <szampan>
Cześć, dasz wioskę?
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Ah, aż tak daleko nie chcę mi się wracać, ale w " losowej kolejności" : z jednym zdaniem się nie zgadzam, z jednym się zgadzam, a z jednym nie mam pomysłu o co chodzi <tanczy>
:)

Czyli co, wygraliśmy ? ;)

Ok3m podpisuje kapitulacje czy dalej będzie siebie bunkrować, żeby reszta padała i będzie trzymać asa w rękawie ? :)
 

Vxynio

Miecznik
Wynik reakcji
72
:)

Czyli co, wygraliśmy ? ;)

Ok3m podpisuje kapitulacje czy dalej będzie siebie bunkrować, żeby reszta padała i będzie trzymać asa w rękawie ? :)
Ale co napisałem we wcześniejszych komentarzach? XD Ty je czytasz wybiórczo czy tam gdzie Ci się podoba?
"Świat uważam za przegrany (osobista opinia), jedyne co możemy to się pobawić i Was przytrzymać jak najdłużej." - co można wnioskować, że tak będzie.
Po co ? 200 wsi wpada bez większego wysiłku na zielonych karetach, które lecą po 30-40h :) Po co aż tak się pocić :)
Nie Tobie odpowiadałem ;d
 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
275
Ale to Ty sam wrzucałeś screena swojej przeglądarki :O
Tak tak Vxynio, trzymaj się tego :) tam masz zgłoś i donieś na mnie<lol> ważne że Ty jesteś zajebisty grajek i raz jak broniłem konta waliłeś każdego antyklina na 15ms i żadnego nie przestrzeliłeś, czysty skill? XD

PS. Używam Edge ;) informator zawodzi :)
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Ja tam słyszałem o globalach i masowych permach w NeSs - jedyne co zobaczyłem to perm bany w Kosach i szare wyspy więc no xD
 

Vxynio

Miecznik
Wynik reakcji
72
Tak tak Vxynio, trzymaj się tego :) tam masz zgłoś i donieś na mnie<lol> ważne że Ty jesteś zajebisty grajek i raz jak broniłem konta waliłeś każdego antyklina na 15ms i żadnego nie przestrzeliłeś, czysty skill? XD
Fantasiak próbował, ale screeny z DC niestety nie są jako dowód :p Niestety :/
Nie uważam się za jakiegoś wybitnego grajka; a takie antykliny po prostu się zdarzają ^_^. Od botów stronie; zresztą jak broniłeś tego konta to pewnie widziałeś wiele prób, wiec no :v
 

Vxynio

Miecznik
Wynik reakcji
72
Tak tak Vxynio, trzymaj się tego :) tam masz zgłoś i donieś na mnie<lol> ważne że Ty jesteś zajebisty grajek i raz jak broniłem konta waliłeś każdego antyklina na 15ms i żadnego nie przestrzeliłeś, czysty skill? XD

PS. Używam Edge ;) informator zawodzi :)
v1.pngv2.png

Mówię to jakie informacje dostałem. Raczej nikomu by się nie chciało jak to napisałeś wcześniej "robić Twojego konta na DC i fałszować ss'y" pls XD
Tutaj raczej ewidentnie jest widoczna przeglądarka chrome :p
Zresztą pisz sobie co chcesz, niech leży i każdy niech sam oceni. mogę dorzucić resztę jeszcze :O

brb, idę wrzucać kliny
 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
275
Fantasiak próbował, ale screeny z DC niestety nie są jako dowód :p Niestety :/
Nie uważam się za jakiegoś wybitnego grajka; a takie antykliny po prostu się zdarzają ^_^. Od botów stronie; zresztą jak broniłeś tego konta to pewnie widziałeś wiele prób, wiec no :v
No właśnie tamtego dnia nie widziałem prób i to mnie zdziwiło i pisałem na dc czy ktoś da radę wbić klina XD :) Przyznaje się do wszystkiego, używam wszystkich skryptów z www.forum.plemiona.pl :) Bawmy się skoro już wygrałem świat <piwo>
 
Do góry