Dyskusja o sytuacji na świecie 190

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
Limit szlachciców w zasięgu elite: 300 przez cały okres.
Graliśmy w kilka osób, a jeszcze te same osoby musiały w pewnym momencie iść przejąć wyspę na froncie.
Ja zacząłem wojnę z Rohan z limitem szlachciców 4 bo jeszcze musiałem dodatkowe wioski przejmować na froncie bo nikt inny nie chciał xD
Zabrakło nam graczy chętnych do przejmowania wroga.
Ogólnie to chyba zabrakło wam chęci i wiary do gry. Na moją wyspę przy granicy z Rohanem dopiero poszła akcja jak Mickez wypowiedział wam PON. Do tego czasu było warzywienie i nieudolne próby przejęcia, w sumie gdyby nie Orqel to dalej by tak było
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.112
Ogólnie to chyba zabrakło wam chęci i wiary do gry. Na moją wyspę przy granicy z Rohanem dopiero poszła akcja jak Mickez wypowiedział wam PON. Do tego czasu było warzywienie i nieudolne próby przejęcia, w sumie gdyby nie Orqel to dalej by tak było
Nie, cały czas zbiegało się do tego samego. Gracze którzy mieli ochotę grać faktycznie to nie mieli grubasów, do tamtego momentu wszystkie grube które były używaliśmy na przejmowaniu pojedynczych wiosek w stronę północnych obrzeży, naszych rozbiórek (których w ostatnim miesiącu było pewnie około 15) no i ustawianie wysep na froncie.
Ja już nawet nie wspomnę o tym, że kilku graczy od nas powiedziało mi, że nie chcą przejmować na północ bo będzie więcej wiosek do wysyłki akcji XD Gdybyśmy mieli nieskończoność czasu to byśmy zjedli jeszcze połowę naszego plemienia zanim byśmy ogłosili gotowość

edit: A bo ty mówisz o jakichś wioskach przy Rohanie, no to poszło dopiero po określeniu terminu bo po co wcześniej mieliśmy ciebie bić xd nie zburzyłeś wiosek do 20 pkt więc można było na spokojnie tydzień przed wojną.
A co do wiosek kondi kieciu które zostały do samego końca to zasługa jednego z naszych akustycznych wanna-be-frontowców którzy udawali że przejmują wyspę ale jednak tego nie robili... szkoda gadać na prawdę xd pod maską te plemię nie funkcjonowało za dobrze i nie wydaje mi się że to wszystko było winą tego jak to próbowałem prowadzić :(
 

kozar34

Miecznik
Wynik reakcji
313
Szkoda, że nie powalczyliśmy dłużej :< nie mniej, gratki dla KS bo to jednak oni dotarli do finału z nami, a nie jakieś <hatfu> TRD czy Elite.
Co do słów, że te 50:50 nie było do końca sprawiedliwe bo nie zdążyliście przejąć wszystkich wiosek po swojej stronie - myślę, że przekładanie terminu o kolejny tydzień, dwa, trzy nic by nie dało. U Was nadal limity grubych byłby proporcjonalnie mniejsze w stosunku do nas w dodatku wykruszyliby się kolejni gracze (w obu ekipach) co myślę w KS byłoby bardziej odczuwalne.

Innymi słowy mimo małych zgrzytów wojna doszła do skutku bez wcześniejszej kosy itp, to z pewnością trzeba zapamiętać i szanować. Dzięki i do zobaczenia na przyszłych frontach, a może nawet pod wspólnym godłem :)
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.478
Ta, szacuneczek dla tych Qurdelków, Dunkli, Kucajów, Tajasów i tego typu ludków z KS
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
Co do słów, że te 50:50 nie było do końca sprawiedliwe bo nie zdążyliście przejąć wszystkich wiosek po swojej stronie - myślę, że przekładanie terminu o kolejny tydzień, dwa, trzy nic by nie dało
Nigdzie tak nie napisał nikt przeciez, ba - w mojej grupowce podkreśliłem, że to totalnie nie jest powód naszej przegranej tylko po prostu aktywność i brak graczy na front/drugą linię (a nawet aktywnych i ogarnietych zapleczowców zabrakło)

Bez zbędnych wymówek i pierdololo - uczciwie wygraliście i to jedną akcją pokazując jak bardzo nasi frontowcy są nieaktywni/niedoświadczeni na froncie :/
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
To przekażcie koledze, że bonus do obrony pików i mieczy na obrone toporami i lekką nie działa zbytnio.

Chyba że te 100 krzyży to było troche za dużo żeby cofać wojska xD

1000007516.jpg
 

Fermenciok

Pikinier
Wynik reakcji
93
To przekażcie koledze, że bonus do obrony pików i mieczy na obrone toporami i lekką nie działa zbytnio.

Chyba że te 100 krzyży to było troche za dużo żeby cofać wojska xD
Dobrze że u ciebie w plemieniu nie ma takich kolegów, dopierdalasz się jak morfus który miał problem do bronienia diód za pomocą LK
 

Załączniki

  • obraz_2024-02-08_140141300.png
    obraz_2024-02-08_140141300.png
    249,6 KB · Wyświetlenia: 56
Do góry