Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
171
Gratulacje dla Elity, mimo zbieraniny i niesamowitej prowizorki udało się dotrwać do endgame. TRD podobnie, choć tu pokładałem troche większe nadzieje. Gratulacje dla KS, nawet jak dostaniecie po dupie, to i tak pokazaliście, że wytrwałością można zajść naprawdę daleko. No i gratulacje dla Rohanu, mimo źe byliście gdzieś daleko, to ten gen zwyięstwa było widać od dłuższego czasu
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
Gratulacje dla Elity, mimo zbieraniny i niesamowitej prowizorki udało się dotrwać do endgame. TRD podobnie, choć tu pokładałem troche większe nadzieje. Gratulacje dla KS, nawet jak dostaniecie po dupie, to i tak pokazaliście, że wytrwałością można zajść naprawdę daleko. No i gratulacje dla Rohanu, mimo źe byliście gdzieś daleko, to ten gen zwyięstwa było widać od dłuższego czasu
I gratulacje również dla Ciebie Jarl - za wytrwałość, gdzie mimo braku szans pokazałeś, że plemiona to jest jednak gra, która ma sprawiać przyjemność :)
 

Pq.k

Chłop
Wynik reakcji
15
Gratulacje dla Elity, mimo zbieraniny i niesamowitej prowizorki udało się dotrwać do endgame. TRD podobnie, choć tu pokładałem troche większe nadzieje. Gratulacje dla Stefanów, nawet jak dostaniecie po dupie, to i tak pokazaliście, że wytrwałością można zajść naprawdę daleko. Jebać kosiarzy z klasyka No i gratulacje dla Rohanu, mimo źe byliście gdzieś daleko, to ten gen zwyięstwa było widać od dłuższego czasu
Poprawione
 

Jad3.w.w0j0

Chłop
Wynik reakcji
5
View attachment 58253

Na froncie to nudy a nie cisza, jakbym wcześniej wiedział to bym poszedł na konkretniejszych frontowców u Was.
Myślałem, że 4 graczy na jedynym koncie da rade jednego bobka jak ja przynajmniej lekko posmyrać
Ale wiesz, że mieliśmy akcje i potencjał był wysłany na akcje również z Twojego sektoru. Gdyby nie to pewnie już byś był porządnie smyrnięty XD
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
Ale wiesz, że mieliśmy akcje i potencjał był wysłany na akcje również z Twojego sektoru. Gdyby nie to pewnie już byś był porządnie smyrnięty XD
Teoretycznie masz racje, a z drugiej strony - jak potencjał z mojego sektoru został wysłany na akcje skoro już przed akcją waszych 50 frontowych offów padło xD
 

Jad3.w.w0j0

Chłop
Wynik reakcji
5
Teoretycznie masz racje, a z drugiej strony - jak potencjał z mojego sektoru został wysłany na akcje skoro już przed akcją waszych 50 frontowych offów padło xD
No właśnie 50 offów, a policz ile on tam tych wiosek ma, to jest 1/4 potencjału offowego. Na Twój cały potencjał sektoru, bo chyba defa nie wysłałeś z sektoru.
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
No właśnie 50 offów, a policz ile on tam tych wiosek ma, to jest 1/4 potencjału offowego. Na Twój cały potencjał sektoru, bo chyba defa nie wysłałeś z sektoru.
Przeciez zero ataków miałem to co miałem kisić, cały mobil wysłałem, ale w kiepskie rejony :(
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Dzień się jeszcze nie skończył, ale jesteśmy jak na razie +2 na akcji KS

Edit. +3
 
Do góry