Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
Obroniliście naszą akcje, bo ludzie już totalnie odpuścili temat. Nawet nie wszystko poszło, kto miał czas, ten co wysłał. W momencie przełamania frontu przez Rohan, my nie mieliśmy prawa bytu, a jedyne co mogliśmy zrobić, to spowolnić was na tyle, żeby to Rohan miał na was darmowe wioski… nie wyszło, szkoda. Życzę szybkiej wygranej Rohanowi!
te mitoman, ja mówię o akcji 8 pazdziernika, nie tej waszej ostatniej co odpuściliście
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.108
No ta, a KS gra tylko w niedzielę po mszy o 12 do 17 gdzieś zanim zacznie się Teleexpress

Więc poskładało was plemię które gra 5h tygodniowo około, tym bardziej wstyd jak chuj
U nas dodatkowo jest reżim, po dobranocce jak ktoś ma zieloną kropkę to rozbiórkę dostawał następnego dnia
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
171
Chyba tak, nie wiem jak bardzo rozleniwił się Rohan walcząc z barbami, ale u Stefanów poza paroma jednostkami warzywniak jak chuj, pewnie im się nawet nie będzie chciało walczyć z Rohanem. Mam nadzieję, że David Wall nie skończył bo spoko gracz a wsie praktycznie za darmo wpadają
Ps. jest Hetman polny za 100kk pokonanych?
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.108
Chyba tak, nie wiem jak bardzo rozleniwił się Rohan walcząc z barbami, ale u Stefanów poza paroma jednostkami warzywniak jak chuj, pewnie im się nawet nie będzie chciało walczyć z Rohanem. Mam nadzieję, że David Wall nie skończył bo spoko gracz a wsie praktycznie za darmo wpadają
Ps. jest Hetman polny za 100kk pokonanych?
Mogę się mylić ale nie, ten za 25(chyba) jest już złoty a w plemiona nie ma "platynowych" odznaczeń
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.108
8stycznia rusza akcja Rohanu na Stefany tym samym Stefany się kasują , bo 8 stycznia rusza 198 a tam Stefany zbiórka na 200
nie no wcześniej się kasujemy, kto ci takie bzdury naopowiadał? A jak idzie młodzieżówka w TRD? Wygrywacie ten 190 czy jednak też zbiórka następny świat to będzie ten świat?
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.108
A i tak w gwoli ścisłości... te plemię i Stefany to nic ze sobą wspólnego nie mają od 2 miesięcy przed zamknięciem składów.
Jak wam ego łechta pisanie takich bzdur to nie przeszkadzam oczywiście. Natomiast Stefan które prowadzą Stefany coś tam sobie robi, a my na 190 jesteśmy zlepką randomów które ktoś ze Stefan zaprosił na świat przed tym jak z niego uciekli, mam nadzieję że zrozumiałe jest :p Pozdrawiam i miłego dnia każdemu kto czyta.
Ostatnie co chcę to po tym świecie być kojarzony jako stefan xd plz nie róbcie mi tego
 
Do góry