Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Ruslana**

Chłop
Wynik reakcji
39
To ja trochę dorzucę chrustu do tego ogniska.
Myślicie, że Rohan, będzie czekał na ten twór, żeby rozegrać świat 50 na 50? Czy pójdą rozpędzeni dalej i zakończą świat przed świętami?
Rohan jest teraz w gazie i zatrzymanie frontowców mogłoby być trochę ryzykowane i zniechęcić ich do dalszej gry.

Ps. Celowo piszę "twór" bo to już ani stefany, ani klasyki
 

OrelQ

Chłop
Wynik reakcji
19
To ja trochę dorzucę chrustu do tego ogniska.
Myślicie, że Rohan, będzie czekał na ten twór, żeby rozegrać świat 50 na 50? Czy pójdą rozpędzeni dalej i zakończą świat przed świętami?
Rohan jest teraz w gazie i zatrzymanie frontowców mogłoby być trochę ryzykowane i zniechęcić ich do dalszej gry.

Ps. Celowo piszę "twór" bo to już ani stefany, ani klasyki
Nie będzie 50/50. Rohan oddaje blachy dla "tworu" w nagrode za heroiczna walke z elite. Potwierdzone info
 

Deleted User - 849162972

Guest
@algus - choć może trafniejsze by było alkus
Chłop ewidentnie ma problemy alkoholowe.

Otóż też zazdrośnik jest takim małostkowym ćwokiem, że doniósł na mnie do supportu, że mu spamuję forum a on po pracy chce poczytać forum normalne XD XD XD

To weź chłopie i pogadaj z lustrem

Powtórzmy - algus - uważać na donosiciela
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
@algus - choć może trafniejsze by było alkus
Chłop ewidentnie ma problemy alkoholowe.

Otóż też zazdrośnik jest takim małostkowym ćwokiem, że doniósł na mnie do supportu, że mu spamuję forum a on po pracy chce poczytać forum normalne XD XD XD

To weź chłopie i pogadaj z lustrem

Powtórzmy - algus - uważać na donosiciela

ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem uzaleznieniem od forum i megalomania xDD
napisz listy do terapeuty w choroszczy zamiast spamowac forum gdzie nikt cie jie chce zjebie
 

Deleted User - 849162972

Guest
Wprawdzie z jUTRZAKAMI mam aktualnie zawieszenie broni.
Ale nie mogę odmówić sobie tej przyjemności.
Tyle raz pisali - wygraj coś, to pogadamy.
No to wygrałem
Właśnie domykam ś186 he he

I co? Łyso, co?

Dobranoc!
 
Do góry