Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.078
Chcieliście widze dać diodę Majkelowi ale przekażcie ze się nie uda.

Ps. Dobrze robiliście w chuja tego gościa z elity siedząc na moim koncie pisząc ze musicie wysłać offa z tej wioski w której nie ma żadnego wojska oprócz tego wsparcia które leci od stefanow na bonus nocny :) Chuj wam w pysk.
Ta siedziałem akurat na discordzie z właścicielem i mówiłem mu żeby tak pisał XD Chłop łyknął, ale nie udało się jak widzisz :/
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Chcieliście widze dać diodę Majkelowi ale przekażcie ze się nie uda.

Ps. Dobrze robiliście w chuja tego gościa z elity siedząc na moim koncie pisząc ze musicie wysłać offa z tej wioski w której nie ma żadnego wojska oprócz tego wsparcia które leci od stefanow na bonus nocny :) Chuj wam w pysk.
Dobra zamknij ten łeb i z szacunkiem . Nie toleruje takich zachowan bo dostałem włam na konto, twój coop dobrze zrobił podając hasło bo trzeba likwidować kurwy pokroju vegetty i chudesa. Było grać uczciwie to i oni grali ;)
 

eminem454

Pikinier
Wynik reakcji
41
nigdy nie mówiłem że to twój stary, tylko coop. A jak nie coop to nie wiem komu ty dajesz dostęp do swojego konta xd
Musicie wymyślić lepsza bajeczkę z tymi coopem bo ta jest trochę słaba :D jakimś dziwnym przypadkiem odkąd wrzuciłem temat na FO to próby logowania na konto się skończyły a jeszcze po zmiane hasła o 20 było ich trochę
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.078
Musicie wymyślić lepsza bajeczkę z tymi coopem bo ta jest trochę słaba :D jakimś dziwnym przypadkiem odkąd wrzuciłem temat na FO to próby logowania na konto się skończyły a jeszcze po zmiane hasła o 20 było ich trochę
No a po co ma się ci próbować logować skoro zmieniłeś podobno hasło
A ile to już teraz zmienia xd
Wróciła do Ciebie (Was) karma, trzeba było nie skakać sobie na diody xD
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.078
Eminem, teraz tak serio z Rohanu nikt nie wchodził na twoje konto. Sytuacja taka sama jak z Prezesem... nie mając dowodów obwinianie wszystkich wokół tylko nie siebie
tak jest, z Rohan to 2 osoby chyba tylko wiedziały o tej sytuacji.
W Stefan będzie jakieś 5 - tyle co przeleciało przez radę. A logowała się tylko jedna osoba, która również dała dostęp do twojego konta (chChudes nick miał jakoś tak)
 

Sabacik

Łucznik
Wynik reakcji
389
Eminem Ty jesteś ameba, pół plemion ma dostęp do twojego konta a Ty płaczesz o jakiś włam, zacznij dobierać sobie lepszych coopikow i idź spać bo jutro na 7 do OBI
 

.SneaKy

Pikinier
Wynik reakcji
139
Gdzie tu jest jakaś kurwa z Rohan? Najezdzaliscie wszyscy na Chudesa ze Wam łamał hasła do kont, dobrze pamietam? A sami kurwy zrobiliście to samo na moim koncie. Od początku września mieliście dostep do wszystkiego , gdzie leci akcja gdzie lecą offy gdzie lecą karety. Dalej będziecie sie chwalić wasza obrona przed akcjami i sukcesami na Waszych akcjach jak doskonale wiedzieliście gdzie walić i gdzie idą obstawy? Fajnie bylo cofając moja kasacje w niedziele i wycofywajac deffa z moich wiosek dla waszych psów typu Zicu i Sneaky żeby sobie przejęli wioski?

@Zicu


Słucham flety co macie do powiedzenia, tak się blachę zdobywa?
Są jeszcze jakieś darmy?
 
Do góry