Dyskusja o sytuacji na świecie 190

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
Czyli czekaj, jak Klasyki zmieniły stronę - nie łamiąc żadnego paktu bo go nie było to źli kosiarze, pomimo tego, że bojar szczał na nas ciepłym moczem w każdej kwestii i 'współpraca' się w żaden sposób nie układała.

A teraz jakby Stefany chciały myśleć o wygranej to powinni zmienić strone do Elity i TRD, łamiąc postanowienia z Rohanem pomimo tego, że Rohan zachowuje się w sposób naprawde fair, jest z nimi dobry kontakt i nie mamy raczej najmniejszych spin? I tutaj wszystko by było jednak git, tak? xD

View attachment 53625
Kto tak powiedział?

Ja tylko dyskutuje o sytuacji na świecie w przypadku kiedy TRD padnie i tyle xD

Rohanowi się nie dziwię takiej polityki bo jest to dla nich autostrada do wygrania świata.

Ja nie mam pretensji do Klasyków o zmiane polityki bo nawet o tym pisałem tydzień przed, że wjebiecie kosę ale o sposób w jaki to zrobiliscie. Skoro dla kilku miejsc w Stefanach byliście w stanie tak się zachować wobec własnych graczy i nas no to spoko. To tylko gra internetowa nie ma co się podniecać.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Ale nie ma co pisać o jakiś zmianach, powszechnie wiadomo że sojusz elite i stefany jest już dogadany i wchodzi w życie za ile dni @Bl-ack sno-w ?

23 chyba?

Przecież oczywiste jest, że jeśli Stefany wyłamią się teraz z umowy z Elite, to dostaną na cymbał.
Proste i pewne

Mickez dotrzymuje słowa, dlatego odda im później z 2.5k swoich wsi. Na pewno.

sddefault~2.jpg

Stefany mogą wygrać świat, albo się ośmieszyć i stać się największymi frajerami świata 190.
Kwestia wyboru.
Ja ostrzegałem.
Małostkowość niektórych osób ze Stefanów może doprowadzić do klęski.

Mickez by musiał mieć raka mózgu, żeby później się z nimi dzielić.
No ale on dotrzymuje umów i tu na pewno dotrzyma.
Dlatego znajdzie powód do rozstania, żeby nie było, że umowa zerwana z jego winy:)
 

Deleted User - 849153659

Guest
Inną kwestią będzie to czy zachowanie Mickeza będzie można uznać za naganne, czy sprawiedliwe.
Cokolwiek nie mówić, to Rohan w chwili obecnej coś pokazuje a Stefany niemiłosiernie męczą się z Elite. To wiele mówi.
Po co Mickez ma później im oddać wioski? Z jakiego powodu, skoro to Rohan przełamuje front?
 
Do góry