Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Kertiz

Miecznik
Wynik reakcji
136
Przeprosiny nie są wymuszone i nie róbcie jaj z 'aspektem prawnym' bo to tylko gra, IRL też mam nadzieję że nikt by nie doniósł na nikogo, szczególnie w tak błahej sprawie.

Tyle mam do powiedzenia, miłego weekendu! :)

Witam witam i o zdrowie pytam xd

Tak serio to ja podziwiam jak ludzie żyją tą gierką. To tylko piksele a ludzie szczują się jeden na drugiego .fakt dzisiejszą gra jest daleko odbiegającą od gry z przed 10 lat jak zaczynałem.

Chudes , no cios poniżej pasa jeśli to wszystko prawdą jest....

Co do botów to Rohan ja was proszę. Nigdy nie szukam wrogów u innych .Piszecie o tych botach a sami nie jesteście świeci. Widać to czasami gołym okiem

Niech każdy zajmie się grą, a nie jakimiś krzywimi akcjami . Czasami myślę że ludzie potrafią oddać duszę za jakąś odznakę i piksel na komputerze czy telefonie

Dla mnie liczy się zabawa i poznawanie nowych ludzi .wygramy to wygramy , przegramy to przegramy ( to tylko piksele a dla niektórych caly świat:( )

Spokojnego wieczoru

Krzywe akcje dopiero się zaczną, skoro pokazaliście jak daleko możemy się posuwać.

powodzenia ponownie! xD
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
637
ale dobrze ze nie gram i mam spokoj

TRD najebcie te szmaty bez honoru, atfuuuu
 

NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
858
No proszę, jak trwoga to do Blacka.
Już jednak nie do prokuratora?
Teraz wystarczy prokurator plemion?

To może zajrzyjmy do magicznej księgi i zobaczmy co o mnie myślisz...





Oh wait...teraz jednak Black działaj?

Za coś takiego co ta miernota zrobiła, bym go ugrillował bardziej niż Twoje jUTRO.
Ale mam to koło tyłka.
Niech to będzie dla Ciebie piękna lekcja. Gdy walczyłem o uczciwość ostatecznie wygrywając, Ty mnie tylko znieważałeś i obrażałeś.
Karma wróciła.
A ja jak zwykle na tym wygrałem.

Pozdrawiam serdecznie
Co Ty pierdolisz
Widzę że chuj z ciebie nie straznik moralności xddd karma wróciła? XDD dobrze lykasz
 

batnaWrogow

Miecznik
Wynik reakcji
47
Ludzie sraja się o skrypty jakby to była jakaś nowość w 2023 xD

Światy z farma i ze zbieractwem są najgorsze, tam od kilku lat topka składa się z samych bociarzy i różnych wersji botów
 
Wynik reakcji
2.697
Ludzie sraja się o skrypty jakby to była jakaś nowość w 2023 xD

Światy z farma i ze zbieractwem są najgorsze, tam od kilku lat topka składa się z samych bociarzy i różnych wersji botów
Serio nie widzisz baranie różnicy?

Miedzy uzywaniem legalnych skryptów na ktore pozwala obsluga gry,a uzywaniem skryptow od jakiegos chudesa ? .
Następnym razem jeszcze serie dowodu i nr pesel dajcie xD.

By miec w gierce większe szanse :D .
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.177
[... ]Natomiast nie rozumiem dziwnych zagrywek z wykradaniem haseł, oczywiście jeśli to jest prawda. [...]
Przestańcie tak pisać po tym, jak chłop się przyznał. Potem przyjdzie jakiś debil i powie "A GDZIE DOWODY?"
Witam,
jako że to idzie za daleko, naprawdę daleko idące zakrawające 50 światów do tyłu...

Przepraszam Kiedysia i Zaspe za wejście na jego konto oraz plemię Rohan.
Fakt jest taki, chcąc wyrównać szanse bo kret dalej jest i w ramach chęci wyrównania szans jest co jest.
Trochę chęć zwycięstwa mnie poniosła, Przepraszam

TRD i KEY nie są zamieszane do obecnej sytuacji.
 
Do góry