Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Deleted User - 849153659

Guest
Halo dobry wieczór, witam odklejonego Pana, po tej wiadomość wywiad trochę jak u ruskich i to sianie propagandy, najwyższy poziom, chociaż tyle potraficie.

Zostaję przy tym co napisałem 31ego waszemu głównemu wojownikowi na forum ogólnym- morfusowi
Wy dostaniecie i tak wpierdol i tak o to się nie musicie martwić.

Staram się raczej nie grać takich ogórkowych swiatów, ale od czasu do czasu zagram, żeby nie zapomnieć jak się klika.
Niestety tutaj znowu się zawiodłem, bo plemie TRD nie reprezentuje sobą żadnego poziomu, tyle czasu na ustawienie frontu, zabezpieczenie każdej flanki i spokojny rozwój, to wszystko tylko po to, zeby w ciągu niecałych dwóch tygodni być 140 wsi na minus, miód.
Próba uratowania "dobrego" imienia plemienia i usprawiedliwienia swojej nieudolności na nic się zda, bo po tym świecie, każdy już wie, ze TRD to żadna poważna marka xD

Co do frontowców też xD ich teorie związane z kretem świadczą, że za długo na frontach chłopaki to chyba nie mieli okazji poklikać.
Pierwsza nasza akcja, 50 wiosek do przodu, dezorientacja TRD, nie rozczytaliście nic, po prostu deffowaliście tych którzy mają u was priorytet co do deffa, więc gadanie, że część akcji została rozczytana, też xD

Przechodzę do kontrofensywy TRD i co? Połowa naszych frontowców rozczytała gdzie będziecie bić a wy sugerujecie, że potrzebowaliśmy kreta? XD Do czego, do tego żeby wykluczyć sektory które były poburzone, sektory w których frontowcy pozbyli się ostatniego swojego offa,zeby poodbijać diody? Gratki, możecie ustawiać front na nowo, gwarantuje Ci, że nic się nie zmieni, brakuje wam jakiekolwiek pomysłu na grę, powoli zaczyna brakować graczy mogących dźwigać fronty, co sie ma zmienić? Może boty aktywujcie jak wasz kolega, moze wtedy? :rolleyes:

Poziom TRD, to nie poziom na ten świat, zacznijcie zbiórkę na s196, tam powinny być słabsze ekipy.
Tutaj nie czeka na was już nic dobrego, trzeba było wcześniej mierzyć siły na zamiary.

Nie no, co taka krótka wypowiedź? Nie żałuj sobie. Dołóż jeszcze 2xtreści, na pewno każdy na to czekał.

Nigdy nie pojmę co kieruje ludźmi, którzy myślą, że inni marzą, żeby znaleźć wpis, którego czytanie zajmie 5 minut
 

Kertiz

Miecznik
Wynik reakcji
136
Ej chłopaki. Ta siłowa to była perfekt.

View attachment 52995
View attachment 52996

Deff się kończy czy o co chodzi? Yoshi zassał wszystko w 5 linie?

View attachment 52997


Jak Wam brakuje to coś pożyczymy.
to trd to umie w rozbiórki


BMIDn8R.png
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.109
Trochę szkoda kreta @Prezes Arsh, ale było nie dawać nam 100% komend, stanów wojsk oraz pytać graczy, na których leciały fejki czy ich nie obstawić i wyciągać zastępstwa w dniu akcji przez facebooka i myśleć, że się nikt z tRD nie domyśli w momencie jak wchodził offami na czysto, a reszta na czerwono. Nie mielibyśmy takiej sytuacji gdyby tak nie robił.
 

ItsZaczi

Miecznik
Wynik reakcji
111
Tego jeszcze nie widziałem na plemionach żeby wrzucić gracza do rozbiórki jako kreta żeby podbudować morale plemienia.
Sam jako współprowadzący plemię wrzucałem graczy do rozbiórek za udowodnione kretowanie jak i potencjalnie niewinnych podejrzenie kretowania, ale nigdy nie tworzyłem dowodów, których nie było. Zawsze szanowałem czas osób w plemieniu i wolałem rozebrać niewinną osobę niż tkwić w nakręcającej się spirali paranoi i wzajemnych podejrzeń.
Wskazanie kreta przez założyciela generuje niesamowitą agresję wobec okrzykniętego kreta (wyzwiska, groźby na pw) i robienie tego z tak niskich pobudek jak @tita5 to zachowanie podłe. @Prezes Arsh i @Awiatus może byli informatorami, może nie. Na pewno nie wynika to z „dowodów” przedstawionych przez zjeba z Krakowa.
Pokazał byś tym amatorom jak kretuje profesjonalista xd

Granie kilka miesięcy jako kret P w Wariatach na s150, dostanie się do rady i prawa zało a następnie rozwiązanie całego członu w dniu akcji na wariaty (ustawienia świata zapewniały blokade na wysyłke deffa przez 3 dni po opuszczeniu plemienia :D) to majstersztyk kretowania. Kasacja całego plemienia w zaledwie jeden dzień, chociaż piekielna ruletka w TRD też niczego sobie XD

#specialforces
 
Ostatnia edycja:

.SneaKy

Pikinier
Wynik reakcji
139
1694510945354.png
Kim jest squteczny?
Halo chce się dowiedzieć, niech ktoś przekaże pocztą pantoflową że tęsknię :C
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.117
Trochę szkoda kreta @Prezes Arsh, ale było nie dawać nam 100% komend, stanów wojsk oraz pytać graczy, na których leciały fejki czy ich nie obstawić i wyciągać zastępstwa w dniu akcji przez facebooka i myśleć, że się nikt z tRD nie domyśli w momencie jak wchodził offami na czysto, a reszta na czerwono. Nie mielibyśmy takiej sytuacji gdyby tak nie robił.
I JUREK MI WTEDY MÓWI NIECH PREZES BĘDZIE NASZYM KRETEM (1).gif
 
Do góry