Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.109
Jak to jest @Mickez , że jednego dnia mi mówisz, że "noooo, to P! wygrało z nami 50/50 ale niehonorowo bo mieli kreta i grali nieuczciwie, nie mam do nich szacunku" a zaczynasz front z TRD mając kreta w radzie, z: adminem, komendami i notatkami WSZYSTKICH ludzi?

Dostawaliśmy informacje od dobrych 2 miesięcy, że info z naszej Rady wychodzi ale raczej to zlewaliśmy, uznawaliśmy za plotki z uwagi na reorganizację ludzi po WnK/X-MAS i próby szantażu emocjonalnego. Jak widać się myliliśmy.

Rohany od początku wojny, bojąc się TRD atakowały nas wiedząc wszystko o obstawach każdej z wiosek, dostawkach, klinach przed akcją i w jej dniu, nieobecnościach, forum (zgłoszenie chudesa i wjazd w puste wsie poszło od kogoś z wewnątrz TRD). Zagrały identycznie jakby zrobiło to P!, które, co warto podkreślić jeszcze raz - @Mickez w rozmowie telefonicznej ze mną krytykował za nieuczciwą grę.

Podwójne standardy? :)

"Plemiona zobowiązują się nie wysyłać na siebie żadnych ataków podczas trwania okresu wypowiedzenia. Dodatkowo zobowiązują się nie wchodzić sobie w drogę t.j. nie wspierać wiosek po drugiej stronie granicy deffem oraz wstrzymać podboje na terenach należących wedle granicy do drugiej strony." - pozdrawiam Vegetta-Attack.

1. 3x złamanie granicy przez morfusa 2023-08-14.
2. Defowanie diody po naszej stronie granicy 147. Akuku (564|379) K35 przez morfusa 2023-08-16.
3. Defowanie diody po naszej stronie granicy Wiruski (538|425) K45 przez adeq x atak 2023-08-16.
4. Odwetowe defowanie Stefanów przez Rohan 2023-08-21.
5. Kolejne złamanie granicy przez morfusa 2023-08-29.
6. Rekrutacja gracza Byziaczek oraz Tak Byłem Pod Wpływem na terenach należących do Rohanu 2023-08-30.
7. Diodowanie terenu należącego do Rohanu przez I Creazler I 2023-08-30.

Co za dzieciaki... skoro @Mickez kreujesz się na takiego uczciwego człowieka to powinieneś mieć honor, jaja i mnie osobiście za to przeprosić.
Maczetko, za co mam Cię przeprosić? Mam nadzieję, że kiedyś mi jeszcze podziękujesz, że próbowałem Was nauczyć tego, że wszystkie czyny mają swoje konsekwencje. Skoro Wy nie przestrzegaliście jakichkolwiek zasad to czemu wymagasz ode mnie żebyśmy my to robili? Nie próbowałem podjąć mediacji przy pierwszym i drugim naruszeniu przez Was?

Nie jest Ci chociaż odrobinę głupio iść za tą narracją, że może i złamaliście granicę, ale tylko w czterech miejscach, że może i defowaliście, ale pojedyńcze wioski itp? Nie możesz oczekiwać uczciwej gry od kogoś skoro sam się do tego nie stosujesz.
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
"Plemiona zobowiązują się nie wysyłać na siebie żadnych ataków podczas trwania okresu wypowiedzenia. Dodatkowo zobowiązują się nie wchodzić sobie w drogę t.j. nie wspierać wiosek po drugiej stronie granicy deffem oraz wstrzymać podboje na terenach należących wedle granicy do drugiej strony." - pozdrawiam Vegetta-Attack.

1. 3x złamanie granicy przez morfusa 2023-08-14.
2. Defowanie diody po naszej stronie granicy 147. Akuku (564|379) K35 przez morfusa 2023-08-16.
3. Defowanie diody po naszej stronie granicy Wiruski (538|425) K45 przez adeq x atak 2023-08-16.
4. Odwetowe defowanie Stefanów przez Rohan 2023-08-21.
5. Kolejne złamanie granicy przez morfusa 2023-08-29.
6. Rekrutacja gracza Byziaczek oraz Tak Byłem Pod Wpływem na terenach należących do Rohanu 2023-08-30.
7. Diodowanie terenu należącego do Rohanu przez I Creazler I 2023-08-30.


Maczetko, za co mam Cię przeprosić? Mam nadzieję, że kiedyś mi jeszcze podziękujesz, że próbowałem Was nauczyć tego, że wszystkie czyny mają swoje konsekwencje. Skoro Wy nie przestrzegaliście jakichkolwiek zasad to czemu wymagasz ode mnie żebyśmy my to robili? Nie próbowałem podjąć mediacji przy pierwszym i drugim naruszeniu przez Was?

Nie jest Ci chociaż odrobinę głupio iść za tą narracją, że może i złamaliście granicę, ale tylko w czterech miejscach, że może i defowaliście, ale pojedyńcze wioski itp? Nie możesz oczekiwać uczciwej gry od kogoś skoro sam się do tego nie stosujesz.
Przewidywalny jesteś, mniej więcej takiej odpowiedzi się spodziewałem.

Problem w tym, że jak chcesz to sobie chronologicznie uporządkować to kret/konto na VPN wstawiony do naszej rady przez was został na oko 2 miesiące temu, może więcej, może mniej, nie ma sensu nawet dokładnie datować co do dnia.

Wtedy już od nas i do wychodziło, mieliśmy te informacje od ludzi po ex-wnk, z którymi też rozmawialiście.

I wtedy też już nasze plemiona łączyły relacje, więc zastanów się, czy na świecie pierwsze jest coś, co robicie wobec nas 2 msc temu, czy diody Morfusa sprzed pół miesiąca? :)
 

Death of Darkness

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.035
Przewidywalny jesteś, mniej więcej takiej odpowiedzi się spodziewałem.

Problem w tym, że jak chcesz to sobie chronologicznie uporządkować to kret/konto na VPN wstawiony do naszej rady przez was został na oko 2 miesiące temu, może więcej, może mniej, nie ma sensu nawet dokładnie datować co do dnia.

Wtedy już od nas i do wychodziło, mieliśmy te informacje od ludzi po ex-wnk, z którymi też rozmawialiście.

I wtedy też już nasze plemiona łączyły relacje, więc zastanów się, czy na świecie pierwsze jest coś, co robicie wobec nas 2 msc temu, czy diody Morfusa sprzed pół miesiąca? :)

Czyli od 2 miesięcy wiedzieliście, że macie kreta w radzie i nie zrobiliście z tym nic, tylko postanowiliście łamać warunki? Ma to sens xDD
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Czyli od 2 miesięcy wiedzieliście, że macie kreta w radzie i nie zrobiliście z tym nic, tylko postanowiliście łamać warunki? Ma to sens xDD

Nie do końca. Info, ze scenem, że coś od nas wychodziło 2msc temu dostaliśmy może miesiąc temu i olaliśmy, było pełne zaufanie. Nasz błąd oczywiście ale zagranie w tak bezczelny sposób przy jednoczesnym akompaniamencie propagandowej, uczciwej I czystej gry ruchanów/jutra to po prostu skandaliczna hipokryzja :)
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.083
Kiedy TRD rozbierze jednego ze swoich kretów
7ypu1w.jpg
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.083
[...] Nasz błąd oczywiście ale zagranie w tak bezczelny sposób przy jednoczesnym akompaniamencie propagandowej, uczciwej I czystej gry ruchanów/jutra to po prostu skandaliczna hipokryzja :)
No bezkitu niezła hamówa. Jak można
1) Wpuścić kreta do wrogiego plemienia
2) Pobierać informacje na temat komend, akcji, stałek, mobila itp.
3) Na końcu jeszcze bezczelnie wykorzystać to że grał dla wroga i przejąć jego wioski w centrum plemienia!!!!!!!!
Te śmietniki z Rohanu nie potrafią grać uczciwie nie to co reszta świata...
1694419544612.png
Hipokryto zajebany HATFU na ciebie
 

batnaWrogow

Miecznik
Wynik reakcji
47
Veggeta, ty jebany nieudaczniku, miałeś pół świata zagarniętego od pierwszego tygodnia i nadal nic nie zrobiłeś. Jesteś jeszcze większą porażką niż pacik.
TRD teraz próbuje się zasłonić nieudolnie tym, że mieli kreta xD każde plemię ma przecieki. A te wasze argumenty w grupówce to jedna wielka żenada i kompromitacja.
Zwalanie całej winy nawet na winę potencjalnego kreta przy chujowym zarządzaniu plemienia w X osób pokazuje jakim gównianym tworem jest TRD.
Dorekrutujcie może jeszcze 15 kolejnych randych, skoro podstawowe obowiązki zarządzenia plemienia Was przerastają, darmozjady!
Brak zarządzania, arogancja, wybujałe ego i przeciętne plemię pokroju Ruchan Was wyjaśniło. Zabrakło plemion do fuzji i do dogadywania się? Oh. Jak mi przykro

Black znowu miał rację, TRD i Ruchan - obydwa te twory nadają się do totalnego zaorania
 

batnaWrogow

Miecznik
Wynik reakcji
47
Czaicie
TRD tu przyszło i próbując się wytłumaczyć wrzuciło grupówkę o koźle ofiarnym na którego została zwalona wina za nieudolne zarządzenie plemieniem XD
Co za ułomny twór
 

Deleted User - 849153659

Guest
I teraz wchodzę ja cały na biało.
Czy nie pisałem, że oba plemiona są śmieciowe i do zaorania?

TRD oczywiście 2 miesiące wiedziało o krecie i nic nie zrobiło. W to akurat wierzę, oni 100 dni potrzebowali by zauważyć, że gracz w którego wbili kosę się nie nadaje.
Tak jak pisałem, bystrość umysłu to ich siła.

Z kolei również jak pisałem, te akcje Rohan, to tak kijowate, że śmiech na sali.
Chwaliło się toto 50 wioskami na plus, a wyszło, że zdobywali 50 ale z pomocą kreta iks de xD
@Mickez kończ ten cyrk swojego gówno plemienia.

Aha i jeszcze jedno - jeśli Mickez rzeczywiście twierdzisz, że wszystkie czyny mają swoje konsekwencje, to będziesz największą ich ofiarą za przyjęcie pato jUTRA
 

Deleted User - 849153659

Guest
A teraz wchodzę na ambonę i prorokuję.

W TRD nazbierało się tyle syfu, że moim zdaniem się już nie podniosą. Ani dziś, ani za 2 tygodnie.
To dziadowskie plemię.
Podobnie jak jUTRO 2.0

@aqualizer1111 jeśli ma bystry umysł, to ich przeora. Gdy TRD będzie na wykończeniu Stefany powinny klepnąć coś z Elite i dogadać się na końcową wojnę. Kosztem Rohanu oczywiście.
Elite wyraźnie pokazuje, że nie jest łapanką graczy.
Oczywiście jestem skłonny pomóc w przyszłych negocjacjach.
A plus Stefanów jest taki, że z nimi Elite chętnie się dogada. Z Rohanami nie może. Patrząc czysto strategicznie.

Nawet obecne walki między Elite a Stefanami nie powinny być zbyt intensywne...lepiej skupić się na TRD
 

batnaWrogow

Miecznik
Wynik reakcji
47
SKRÓT PLEMIENIA TRD NA ŚWIECIE 190 I KUNSZTU DYPLOMACYJNEGO

Dogadanie się z czym popadnie na ćwiartce i fuzja XD (Elite, Diuna - sojusze do końca od 1 tygodnia, Luna) i wpierdolenie innych wszystkich okolicznych nic nieznaczących plemion.
AFK
Jedzenie barb
AFK
Zjedzenie warzyw, które walczyło na 2 fronty (Ruchan im pomógł)
AFK
Wpierdol od ruchanu
Jest hejt na plemiona, które fuzjują i potrafią z tego czerpać korzyści
Jak widzimy TRD miało grę z górki przez pierwsze miesiące i nawet tego nie potrafiło wykorzystać

Dziękuje kurtyna
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.083
@aqualizer1111 jeśli ma bystry umysł, to ich przeora. Gdy TRD będzie na wykończeniu Stefany powinny klepnąć coś z Elite i dogadać się na końcową wojnę. Kosztem Rohanu oczywiście.
sTefano Klasyk będzie do końca grało obok Rohanu aż dojedziemy do bicia się między sobą, bo w przeciwieństwie do TRD nie łamiemy danego słowa :)
 

Deleted User - 849153659

Guest
sTefano Klasyk będzie do końca grało obok Rohanu aż dojedziemy do bicia się między sobą, bo w przeciwieństwie do TRD nie łamiemy danego słowa :)

No to jeśli tak zrobicie, to jesteście debilami.
Bo Mickez najpierw was obedrze ze skóry a potem zrobi sobie z tego wycieraczkę

Pomyśl czasem, choć trochę, wysil się
 
Do góry