Dyskusja o sytuacji na świecie 190

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Jak to jest @Mickez , że jednego dnia mi mówisz, że "noooo, to P! wygrało z nami 50/50 ale niehonorowo bo mieli kreta i grali nieuczciwie, nie mam do nich szacunku" a zaczynasz front z TRD mając kreta w radzie, z: adminem, komendami i notatkami WSZYSTKICH ludzi?

Dostawaliśmy informacje od dobrych 2 miesięcy, że info z naszej Rady wychodzi ale raczej to zlewaliśmy, uznawaliśmy za plotki z uwagi na reorganizację ludzi po WnK/X-MAS i próby szantażu emocjonalnego. Jak widać się myliliśmy.

Rohany od początku wojny, bojąc się TRD atakowały nas wiedząc wszystko o obstawach każdej z wiosek, dostawkach, klinach przed akcją i w jej dniu, nieobecnościach, forum (zgłoszenie chudesa i wjazd w puste wsie poszło od kogoś z wewnątrz TRD). Zagrały identycznie jakby zrobiło to P!, które, co warto podkreślić jeszcze raz - @Mickez w rozmowie telefonicznej ze mną krytykował za nieuczciwą grę.

Podwójne standardy? :)

Żeby było jeszcze ciekawiej to zastanawia nas, czy to nie jest konto od miesięcy prowadzone przez VPN ;). Profil na FB wygląda na 1 rzut oka na fejkowy.

Jeszcze miałyście czelność wychylać się na FO po ledwie 10 dniach wojny w którą weszliście w tak bezczelny sposób. I szczekać, że akcje TRD słabe, obrona TRD fatalna, aktywność też do poprawy.

Co za dzieciaki... skoro @Mickez kreujesz się na takiego uczciwego człowieka to powinieneś mieć honor, jaja i mnie osobiście za to przeprosić.

Poniżej wiadomość, którą dostali ludzie w TRD, nieco też wyjaśniająca.

Pamiętajcie, front dopiero się zaczyna. Zobaczymy teraz, jak on będzie wyglądał. Nie mówię, że wygramy - sytuacja na świecie dla naszej koalicji jest ciężka, odwracanie świata w mniejszości bez ms jest niezwykle trudne. Ale na pewno sprawdzimy niejednokrotnie, czy te nasze akcje są takie słabe a wasza ich obrona (bez widocznych komend) taka silna ;)

1694402149831.png
 

.SneaKy

Pikinier
Wynik reakcji
139
Morfus Ci smycz poluzował? Masz czas na pisanie bzdur między opierdalaniem mu kolby? XD
Wasza akcja była słaba, przyjmij to na klate xd
 

.SneaKy

Pikinier
Wynik reakcji
139
Dodatkowo nie dodawaj sobie, że wasza obrona była jakaś rewelacyjna, bo przedstawiasz to jakbyśmy same wsie bociarza przejęli xD
Przy 48+ wpadly tylko 2 wsie bociarza xD xD
Naprawdę clown fiesta z waszej strony xD
 

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
XD

2 akcją poszła w najbardziej oczywiste cele a wy i tak nie rozczytaliscie jej i zwalacie na kreta (czy był nie wiem bo w radzie nie jestem), młodego sam pomiędzy akcjami męczyłem offami i ubijalem mu mobila bo widać było że nie cofa, w cale nie jest dogodnym celem kiedy kolega obok ma bana a on wyzerowanego mobila, to jest nieudolność młodego że nie przyznał wam się a jak przyznał to nieudolnos kd że nie potrafił użyć szarych komórek by połączyć fakty i go zabunkrowac

I to wina kreta że macie warzywniak na 1-2 lini frontu i codziennie dostajecie po 3 nowe diody

To jest wasza nieudolność mieć nieprzygotowany front i tolerować psa morfusa kiedy było wiadome że jak będzie wojna z Rohanem to szybko się dobierzemy do tych warzyw, ustawiasz na froncie anite81 proszę Cie ona się na deffowke nawet nie nadaje
 
Ostatnia edycja:

P0gan

Miecznik
Wynik reakcji
83
XD

2 akcją poszła w najbardziej oczywiste cele a wy i tak nie rozczytaliscie jej i zwalacie na kreta (czy był nie wiem bo w radzie nie jestem), młodego sam pomiędzy akcjami męczyłem offami i ubijalem mu mobila bo widać było że nie cofa, w cale nie jest dogodnym celem kiedy kolega obok ma bana a on wyzerowanego mobila, to jest nieudolność młodego że nie przyznał wam się a jak przyznał to nieudolnos kd że nie potrafił użyć szarych komórek by połączyć fakty i go zabunkrowac

I to wina kreta że macie warzywniak na 1-2 lini frontu i codziennie dostajecie po 3 nowe diody

To jest wasza nieudolność mieć nieprzygotowany front i tolerować psa morfusa kiedy było wiadome że jak będzie wojna z Rohanem to szybko się dobierzemy do tych warzyw, ustawiasz na froncie anite81 proszę Cie ona się na deffowke nawet nie nadaje

Tam psów stefanow za bardzo nie toleruj, albo deffa więcej daj bo wczoraj znów z -50 weszło a nie wiem czy na 10 wiosek lokalnie nie lecieliśmy....
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
XD

2 akcją poszła w najbardziej oczywiste cele a wy i tak nie rozczytaliscie jej i zwalacie na kreta (czy był nie wiem bo w radzie nie jestem), młodego sam pomiędzy akcjami męczyłem offami i ubijalem mu mobila bo widać było że nie cofa, w cale nie jest dogodnym celem kiedy kolega obok ma bana a on wyzerowanego mobila, to jest nieudolność młodego że nie przyznał wam się a jak przyznał to nieudolnos kd że nie potrafił użyć szarych komórek by połączyć fakty i go zabunkrowac

I to wina kreta że macie warzywniak na 1-2 lini frontu i codziennie dostajecie po 3 nowe diody

To jest wasza nieudolność mieć nieprzygotowany front i tolerować psa morfusa kiedy było wiadome że jak będzie wojna z Rohanem to szybko się dobierzemy do tych warzyw, ustawiasz na froncie anite81 proszę Cie ona się na deffowke nawet nie nadaje

Oj widzę po doborze słów nerwowość, zaczyna się palić grunt pod nogami? ;)
 

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
Oj widzę po doborze słów nerwowość, zaczyna się palić grunt pod nogami? ;)
Nie nerwowość, pisał ci wcześniej że nie masz jaj by się pozbyć bezużytecznej jednostki psa morfusa, nie zrobiłeś z tym nic, to on Ci zapewnił wjazd wcześniejszy i momentalna weryfikację warzyw xD
A ban dla waszego, dobrze gardzę bociazami i za takie granie to powinno na was się wszystkie możliwe zagrywki stosować skoro masz radnego grającego na botach i jeszcze dajesz na to przyzwolenie
 

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
Dodatkowo tydzień od startu wojny akcje wyprowadzacie, zanim wy 2 wyprowadzicie to rohan wam już 4 walnie, co was powstrzymywało przed walnięciem 3-4 dni od startu wojny?
Nie byliście przygotowani? To po kiego prowokowaliscie na granicy, swoją nieudolność i brak dyscypliny w plemieniu zrzucasz na kreta, nic więcej
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Właśnie jesteśmy świadkami narodzenia tzw.piekielnej ruletki, będą rozbierać losowych graczy żeby usprawiedliwiać swoją nieudolność, a dopiero co udało się wprowadzić kreta do rady xD

Nie, jesteśmy świadkami zaprzeczania rzeczywistości spowodowanym masową paniką w szeregach rOHAN.
Rozbierzemy go, ustawimy się na nowo i zobaczymy :)
 

.SneaKy

Pikinier
Wynik reakcji
139
PANIKA ROHANU JEST PRZEOGROMNA, TO NIE TAK ŻE SIĘ OŚMIESZACIE I JESTEŚCIE POWODEM DO BEKI XD
 
Do góry