Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Deleted User - 849153659

Guest
Fakt, Litwin niewiele pokazał na tym świecie, pewnie zbierał siły na Rohan. Muszę przypomnieć jego dokonania z s152:


A Pan Jerzy dalej traci czas na wmawianie wszystkim, że chłop nie jest wielbłądem. Choć ma ogromnego garba.

Spoko, syzyfowe prace też bywają fajne
 

kiki333

Miecznik
Wynik reakcji
43
Umowa:
View attachment 52487

• Podboje na terenach wroga:
View attachment 52488

• Rekrutowanie na terenach wroga:
View attachment 52494

• Wspieranie na terenach wroga:
View attachment 52495

• Brak atakow na wroga:

Podpisano:

Vegetta-Attack

I wszystko jasne.

Jestem założycielem jednego członu ZGL...
Doskonale wiem o podziale terenu pomiędzy TRD i Rohan.
Rohan od początku atakował wioski po stronie TRD, ale nie udało mu się ich podbić poprzez naszą obronę. (Jak rzucają ofy, kilka minut i szlachtę to logiczne że każdy to sklinuje bez wysiłku przed szlachtą).
Dopiero w ostatnim czasie lekko odpuścili.

Było wiele wiosek na które leciały ataki z TRD i Rohan mimo że były po stronie TRD...
Nawet tą śmieszną mapkę z kreską widziałem co komu przypada, także wiem doskonale o czym mówię.

Akcja z rozbiórką swoich graczy na zastępstwie też pokazuje niski poziom Rohan.
Nie mówię tutaj że TRD jest dobre, ale jak porównywać krzywe akcje TRD vs Rohan to Rohan prowadzi z wyprzedzeniem.
 
Ostatnia edycja:

.Leo

Chłop
Wynik reakcji
1
RUCHAŃSKIE KURWY, GDZIE JESTEŚCIE? WYCHODŹCIE Z TYCH SWOICH NOR, DO KTÓRYCH CIPKEZIK KAZAŁ WAM WEJŚĆ. DOSTANIECIE TAKI WPIERDOL, ŻE JUŻ NIGDY SIĘ NIE ZALOGUJECIE DO TEJ PIĘKNEJ GRY.
JEBAĆ JUTRO. JEBAĆ ROCHAN. JEBAĆ MICKEZA
lul
potwierdzam, byłem tymi atakami na wsie po stronie tRD.
Odezwał się dawny pLEJERS który też nie grał fair play
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.126
Jestem założycielem jednego członu ZGL...
Doskonale wiem o podziale terenu pomiędzy TRD i Rohan.
Rohan od początku atakował wioski po stronie TRD, ale nie udało mu się ich podbić poprzez naszą obronę. (Jak rzucają ofy, kilka minut i szlachtę to logiczne że każdy to sklinuje bez wysiłku przed szlachtą).
Dopiero w ostatnim czasie lekko odpuścili.

Było wiele wiosek na które leciały ataki z TRD i Rohan mimo że były po stronie TRD...
Nawet tą śmieszną mapkę z kreską widziałem co komu przypada, także wiem doskonale o czym mówię.

Akcja z rozbiórką swoich graczy na zastępstwie też pokazuje niski poziom Rohan.
Nie mówię tutaj że TRD jest dobre, ale jak porównywać krzywe akcje TRD vs Rohan to Rohan prowadzi z wyprzedzeniem.
A ode mnie szacunek, że tak długo wam się chciało bronić.
 

DziaMa1337

Miecznik
Wynik reakcji
265
Czyli sam na front nie wskoczysz a zarazem przyznajesz że masz nieogara na froncie i trzeba zasta brać.

Sprytnie, wioski Ci zabiorą to powiesz że z zasta ciężko bronić a krzyczysz na FO bo sam na froncie nie jesteś.

Double win
Jestem na innym świecie na froncie więc tu nie ma tyle czasu. Ale jak tam skończę to chętnie wskoczę obok Ciebie;)
 
Wynik reakcji
404
Witam.

O cholera
Miałem policzyć, ale to chyba @tita5 potrzebny, bo ja kulgam się ze śmiechu.

Ty reżyser filmowy @Super Saiyanin Litwin, superprodukcje filmowe to Ci wychodzą ale gra już nie bardzo XD XD XD

Spójrzcie Państwo jaki wojownik



Chłop zniesmaczony, że czepiam się TRD a już chociaż wiadomo dlaczego podobają mu się kosy w swoich graczy. Sam jest chyba największym beneficjentem darm w TRD.
No ale ciężko się dziwić, kinematografia nie stoi dziś najlepiej, więc chłop nie ma czasu na fronty XD

I tak to jest Szanowni Państwo. Co jeden nowy się pojawi, to głupszy.
Ten się napiął, wielki wojownik i jak zwykle okazało się, że to udawane pozory.
O tak sobie chłopa wyobrażam:


kiedy-wywali-ci-beben_2016-12-02_20-16-15.gif

Widzę gdy kot śpi to myszy harcują.
Tak jak wspomniał Jurek, ustawialiśmy front i musiałem przejmować wioski od graczy posiadających je w rejonie przypisanym mi przez radę, a oddawać w innym rejonie, innym frontowcom, ale co Ty możesz o tym wiedzieć, gdy na tym etapie gry to już siedzisz z podkulonym ogonem na FO.
Te 20 wiosek od SZARAŃCZY to jest jego posag który wnosi na konto wraz z łączeniem, za kilka dni powinien wskoczyć na konto.

black 4.4.jpg

black 5.5.5.png

i bonusik

can 1.1.1.png
 

Deleted User - 849153659

Guest
Witam.



Widzę gdy kot śpi to myszy harcują.
Tak jak wspomniał Jurek, ustawialiśmy front i musiałem przejmować wioski od graczy posiadających je w rejonie przypisanym mi przez radę, a oddawać w innym rejonie, innym frontowcom, ale co Ty możesz o tym wiedzieć, gdy na tym etapie gry to już siedzisz z podkulonym ogonem na FO.
Te 20 wiosek od SZARAŃCZY to jest jego posag który wnosi na konto wraz z łączeniem, za kilka dni powinien wskoczyć na konto.

View attachment 52501

View attachment 52502

i bonusik

View attachment 52504


To miłe, że ze wszystkiego najbardziej piecze Cię dupa o to, że ~70% forumowiczów się ze mną zgadza XD
Niech piecze, to nieszkodliwe.

To jak, wytłumaczysz dlaczego na tym świecie nie istnieją dla Ciebie wrogowie a jedynie widzisz barby i darmy w swoim plemieniu? Iks de XD
 

POCZATEK I KONIEC

Szlachcic
Wynik reakcji
13.996
Witam.



Widzę gdy kot śpi to myszy harcują.
Tak jak wspomniał Jurek, ustawialiśmy front i musiałem przejmować wioski od graczy posiadających je w rejonie przypisanym mi przez radę, a oddawać w innym rejonie, innym frontowcom, ale co Ty możesz o tym wiedzieć, gdy na tym etapie gry to już siedzisz z podkulonym ogonem na FO.
Te 20 wiosek od SZARAŃCZY to jest jego posag który wnosi na konto wraz z łączeniem, za k

View attachment 52504
gdyby nie "żeby wiedzieć co myślec" i "dzwonienie do mamy" to w sumie wszystko sie zgadza :D
 

Deleted User - 849153659

Guest
Ważne!

TRD kosuje własnych graczy, by wyciągać swoje brudne łapska po darmowe wioski!
Graczu TRD możesz być następny!
Zgłoś się do Stefanów i zaproponuj współpracę!

Nigdy nie wiadomo kiedy Litwin zapragnie kolejnych darm!
 
Do góry