Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Deleted User - 849153659

Guest
O cholera
Miałem policzyć, ale to chyba @tita5 potrzebny, bo ja kulgam się ze śmiechu.

Ty reżyser filmowy @Super Saiyanin Litwin, superprodukcje filmowe to Ci wychodzą ale gra już nie bardzo XD XD XD

Spójrzcie Państwo jaki wojownik

Screenshot_20230830-090454~2.png


Chłop zniesmaczony, że czepiam się TRD a już chociaż wiadomo dlaczego podobają mu się kosy w swoich graczy. Sam jest chyba największym beneficjentem darm w TRD.
No ale ciężko się dziwić, kinematografia nie stoi dziś najlepiej, więc chłop nie ma czasu na fronty XD

I tak to jest Szanowni Państwo. Co jeden nowy się pojawi, to głupszy.
Ten się napiął, wielki wojownik i jak zwykle okazało się, że to udawane pozory.
O tak sobie chłopa wyobrażam:


kiedy-wywali-ci-beben_2016-12-02_20-16-15.gif
 

Sir Consigliere

Miecznik
Wynik reakcji
76
Kup rohanom wazelinę bo będą "róchani" jak zasta wezmę z frontu.

Pozdro
Czyli sam na front nie wskoczysz a zarazem przyznajesz że masz nieogara na froncie i trzeba zasta brać.

Sprytnie, wioski Ci zabiorą to powiesz że z zasta ciężko bronić a krzyczysz na FO bo sam na froncie nie jesteś.

Double win
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.126
O cholera
Miałem policzyć, ale to chyba @tita5 potrzebny, bo ja kulgam się ze śmiechu.

Ty reżyser filmowy @Super Saiyanin Litwin, superprodukcje filmowe to Ci wychodzą ale gra już nie bardzo XD XD XD

Spójrzcie Państwo jaki wojownik



Chłop zniesmaczony, że czepiam się TRD a już chociaż wiadomo dlaczego podobają mu się kosy w swoich graczy. Sam jest chyba największym beneficjentem darm w TRD.
No ale ciężko się dziwić, kinematografia nie stoi dziś najlepiej, więc chłop nie ma czasu na fronty XD

I tak to jest Szanowni Państwo. Co jeden nowy się pojawi, to głupszy.
Ten się napiął, wielki wojownik i jak zwykle okazało się, że to udawane pozory.
O tak sobie chłopa wyobrażam:


kiedy-wywali-ci-beben_2016-12-02_20-16-15.gif
Panie Blacku, pozwolę sobie zwrócić uwagę, że ustawialiśmy front i było mnóstwo wymian wiosek. To nie darmy. Sam Litwinowi oddawałem chyba 2, a brałem inne.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Panie Blacku, pozwolę sobie zwrócić uwagę, że ustawialiśmy front i było mnóstwo wymian wiosek. To nie darmy. Sam Litwinowi oddawałem chyba 2, a brałem inne.

Panie Jerzy
Pan jest byłym członkiem supportu, musiałby mnie tramwaj potrącić żebym Panu bezrefleksyjnie zaufał XD

2 wioski oddane, to akurat raczej niewielki promil darm, które ten darmozjad nałapał
 

Deleted User - 849153659

Guest
Chłop ma 82 wioski, prawie wszystkie darmy a wchodzi Pan Jerzy, cały na biało i rzecze:
'Zaraz zaraz, jakie darmy, 2 wioski dałem mu na wymianę'

Iks de XD

Oni są tak zabawni w tym TRD, że zaczynam mieć wątpliwości czy pozbycie się ich dobrze zrobi dla tej gry.
Normalnie Klaun Dance
 

batnaWrogow

Miecznik
Wynik reakcji
47
Dzień dobry

Chciałbym podkreślić naszą rutynową odpowiedzialność - potrzebę uporania się z jUTREM (Ruchanem), które obfituje w obłudę i intrygi, a także jest zasiedlone przez najbardziej niepożądane jednostki ze świata Plemion
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.126
Powiedziałem "było mnóstwo wymian wiosek" i "sam Litwinowi oddawałem chyba 2", a więc potwierdziłem, że tych wiosek było więcej. Ale oczywiście takie rzeczy tylko u nas się dzieją:
1693380462992.png
 

Deleted User - 849153659

Guest
Powiedziałem "było mnóstwo wymian wiosek" i "sam Litwinowi oddawałem chyba 2", a więc potwierdziłem, że tych wiosek było więcej. Ale oczywiście takie rzeczy tylko u nas się dzieją:
View attachment 52496

Oho widzę brniemy dalej, już poza granicę absurdu XD

Cały wątek zrobiłem wymieniając darmozjadów z Rohan a Pan Jerzy mi tu wkleja ich przejęcia.
Dzięki Panie Jerzy za info. Nigdy bym na to nie wpadł.

Być może Pan mnie nie zrozumiał.
Po prostu jesteście takimi kłamcami, że w żadne wymiany nikt wam nie uwierzy. Pan pisze jedno, za chwilę przyjdzie @tita5 i napisze inną bzdurę. A na koniec i tak zwalicie wszystko na gracza @wniebo i zrównacie go z ziemią jak w dniu wczorajszym.

Trzeba przyznać, że porządną wymianę wiosek miał ten Litwin z graczem @SZARAŃCZA
Wymienili się na ponad 20 wiosek XD XD XD
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.126
Panie Blacku z przykrością muszę przyznać, że nie śledziłem wcześniejszych wypowiedzi. Pokazałem tylko, że jest to normalna praktyka tuż przed początkiem wojny przy ustawianiu frontu. Za chwilę zamknięcie składów, wiele osób, które wie, że nie wejdzie do 50tki kończy grę. Ale to oczywistości.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Coraz bardziej nerwowo w tym TRD
Chłopaczki już nie wytrzymują napięcia XD

Rohan @Mickez nie musicie dziękować. Dwie dobre akcje zrobicie, jedną dobrze wybronicie i oni się sami zniszczą.

A potem wami się zajmę

tvpis24365b.jpg



--


Panie Blacku z przykrością muszę przyznać, że nie śledziłem wcześniejszych wypowiedzi. Pokazałem tylko, że jest to normalna praktyka tuż przed początkiem wojny przy ustawianiu frontu. Za chwilę zamknięcie składów, wiele osób, które wie, że nie wejdzie do 50tki kończy grę. Ale to oczywistości.

No tak, to na pewno przykre.

U was jedyne co jest normalne, to kłamstwa. Z tym nie macie żadnego problemu.
I przestań mi wmawiać, że chłop, który od początku świata nie przejął prawie niczego poza barbami i darmami, to wielki wojownik zasługujący na końcowy skład.
Miałem Cię za poważnego człowieka.
 
Do góry