Dyskusja o sytuacji na świecie 190

PoProstuAndrzej

Miecznik
Wynik reakcji
168
Jakie to wyzwanie jak ma się 200 graczy na 50 czy tam 49 :p Chociaż i tak mimo przewagi liczebnej to idzie wam to jak krew z nosa
Dokładnie gramy 200 na 50 ale tym "50" Defa śle jeszcze 150 Stefanów.

Byliście na początku w bardzo dobrej sytuacji gdzie jak grałem w klasyku i padł sojusz klasyk - krasnale to tak na prawdę w moim rejonie było Was 4x więcej ale była Nas tam grupa aktywnych i ogarnietych graczy, która bardzo szybko szanse wyrównała, a później już było łatwiej.

Każdy ma Swoją prawdę, a statysyki mówią jednoznacznie Elite/Klasyk > Krasnale/Stefany
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
284
Dokładnie gramy 200 na 50 ale tym "50" Defa śle jeszcze 150 Stefanów.

Byliście na początku w bardzo dobrej sytuacji gdzie jak grałem w klasyku i padł sojusz klasyk - krasnale to tak na prawdę w moim rejonie było Was 4x więcej ale była Nas tam grupa aktywnych i ogarnietych graczy, która bardzo szybko szanse wyrównała, a później już było łatwiej.

Każdy ma Swoją prawdę, a statysyki mówią jednoznacznie Elite/Klasyk > Krasnale/Stefany
Prawda jest taka że def od Stefanów dostajemy ale nie tyle ile chcemy to raz i dopiero od pewnego czasu .
Wcześniej jak były 4 czy 5 członów Elite i 3 klasyka sami biliśmy się z wami z takim samym skutkiem jak i teraz tyle że zostało was z 7 czy 8 członow 5.
Jestem ciekaw jak zrobicie redukcję i kto kogo u was skosuje mając tylu graczy :)
Ptaszki już ćwierkają jak to będzie wyglądać :)

Ananas Ty to taki jesteś skoczek z kwiatka na kwiatek .

Screenshot_2023-08-06-22-51-42-059_com.android.chrome.jpg



Do tego elite i klasyk dopisz kolego jeszcze hmm trd ile tam 4 czy 5 członów:)
Plus adk skoro im defa dajecie razem na front z rohan :)
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Prawda jest taka że def od Stefanów dostajemy ale nie tyle ile chcemy to raz i dopiero od pewnego czasu .
Wcześniej jak były 4 czy 5 członów Elite i 3 klasyka sami biliśmy się z wami z takim samym skutkiem jak i teraz tyle że zostało was z 7 czy 8 członow 5.
Jestem ciekaw jak zrobicie redukcję i kto kogo u was skosuje mając tylu graczy :)
Ptaszki już ćwierkają jak to będzie wyglądać :)

Ananas Ty to taki jesteś skoczek z kwiatka na kwiatek .

View attachment 51807



Do tego elite i klasyk dopisz kolego jeszcze hmm trd ile tam 4 czy 5 członów:)
Plus adk skoro im defa dajecie razem na front z rohan :)

Nie lękaj się
 

Denver x Rio

Pikinier
Wynik reakcji
18
wszystko się wyjaśni jak już zamkną składy...przyjdzie płacz i zgrzytanie zębów...;)
i brat obróci się przeciwko bratu ...tak będzie

Ave Stefany (celowo z dużej)
 
Do góry