Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Bohaterek

Chłop
Wynik reakcji
13
Śmiesznie to brzmi kiedy wyciągacie jakieś wiadomości które były jak zwykle pisane luźno na mess bo po to ta grupa temu służy do tego by dalej rozszerzać swoją rzekomą wiarygodność mojej złej osoby . I co wy macie z tymi substancjami? Z tego co dobrze pamiętam to maruda wspominał o jakimś gównie na messku propo bycia cpunem. Ja podziwiam twój tupet maruda że ty wogole się udzielasz. Dla zainteresowanych niech napisze ktoś z 2/3 wiadomości do graczy(nie radnych) co sądzą o marudzie.
 

Maruda.

Miecznik
Wynik reakcji
125
No, ale co sądzą o tobie to już wiadomo.

Wszak postawiliście swego czasu ultimatum pt. "Maruda z rady, albo wy tj. ty i Casanova oraz 1/3 plemienia odchodzi, a reszta pójdzie jak domino."

Po wyśmianiu tegoż ultimatum zostaliście w plem na 2-3 dni, a następnie zrobiliście rozłam, ciągnąc za sobą wszystkich zwolenników.
A nie czekaj, wyszedłeś tylko ty z Casanovą, z czego ten drugi z 20 kilku wiosek ma obecnie zdaje się 9.

Rebelia jakiej świat plemion nie widział doprawdy xd
 

zubekk121

Chłop
Wynik reakcji
2
@wniebo przecież Ty kurwa nie masz odwagi po wbiciu kosy nawet sprawdzić pw XD Piszesz sam o pona osobistego na początku wojny,po czym wpierdalasz sie w bonusie jak mnie nie było na koncie z karetą jak ostatnia c*pa hahah. I gdyby nie freakshow od was który jako jedyny ogarnia to byście nawet wioski nie zgarneli bo nie potraficie akcji skleić XD Do tego sabotowałeś własne plemie pisząć mi co gdzie idzie na początku wojny. Nie polecam kolegi.
Dla chęytnych z var moge dać wam na plemionach wiadomości z potwierdzeniem tego co pisze.:)
 

wniebo

uczeń Jurka
Wynik reakcji
243
Takiego syfu to ja nie widziałem jeszcze nigdzie, żeby gra przeglądarkowa wywoływała tyle negatywnych emocji zamiast sprawiać fun.


Ja Wam odpowiem wszystkim :D

@Bohaterek
Co do Ciebie to słów brak, pisałem Ci, że współczuję Twojej kobiecie tak rozchwianego emocjonalnie chłopa.
Wbijasz kose za kosą, siejesz propagande.
Też mam życie prywatne i wrzucasz mi zasta po wjebaniu kosy pod pretekstem ataków od stefanów, za chwilę piszesz, że żartowałeś o tych atakach, za chwilę idziesz do ADK które rekrutuje każde gówno jakie się tyko rusza.Biorę zasta dzisiaj mając w końcu więcej czasu bronić 2konta 300k to tam się okazuje, że nie tlyko idą karety Stefanowskie ale nawet im oddajesz za free wioski itd. itp.
Gubisz się w zeznaniach z minuty na minutę, sam nawpierdalałeś się darm po swoich kolegach pod pretekstem coop'a a przychodził weekend to płąkałeś żebym Ci zasty skombinował bo tego coop'a nie ma xd

@kryha
Ja się zgodzę, że jesteście dobrymi graczami i to każdemu od Nas podkreślałem, żeby nie latali na jedną wioskę a tym bardziej bez dogrywanego pod czas deffa, bo będziecie ich robić jak chcecie. Jedynie jak to dograną akcją, bo będziecie jak nie deffować to odbijać.
I uwierz mi broniąc się przed stefanami (wielką masą i potencjałem) naprawde z Naszymi zasobami mając do tego 2 front z ADK jeszcze w Was uderzyć to już zakrawało o szczyt cudu ale się udało, a to czy i jak to nieistotne, każdy na porażkę, zawsze znajdzie wytłumaczenie.


@zubekk121
Oczywiście, że masz trochę racji, cieszy mnie współpraca z Toba z początków gry, wspólne akcje itd za czasów gdy byłeś w Wygach.
I tak śmialiśmy się co się u Nas dzieje, o nie oszukujmy się mam zlepek ludzi z rekru, tak samo jak mi mówiłeś na bieżaco co się w Wygach dzieje.
Myślałem, że po rozpadzie Wyg wybierzecie stronę prawdy i dołączycie do Nas poprzez relacje jakie mieliśmy i wspólne akcje.
Lecz to było jak z Sh4me, pisałeś jutro rano dołącze, potem, jutro, potem poczekam na decyzje i tak w kółko, a wiedzieliśmy co kombinują od Was i tak naprawde sprzedaliście się za paczki deffa do ADK.
Tego wielkiego ADK co jest w wielkim sojuszu jak to wczoraj Pejay w GW do Nas napisał z Rohan i Stefanami lecz to potem i tak oni będą grać pod ADK xddddddddddddddddddd


@aqualizer1111
ja to nie jestem pewien, bo słyszałem, że @Maruda. przecież ma skosować i iść do rohanu hmmm



pozdrawiam wszystkich :D
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.185
Lubieżny mietek bardzo dobrze przypasowany- w prawdziwym życiu również jest rasistą :)
 

P0gan

Miecznik
Wynik reakcji
83
Stefany tak bite, że nawet nie piszczą, a krasnale podeptane,
@Vejder91 stypa, odeszłes już na arkadie? Czy bedzie ostatnie beknięcie z pisuaru xddd
 
Do góry