Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Wynik reakcji
113
Ek coś tam się bije z nami, ale jeszcze są varzywka, które dość dzielnie się bronią, ale jakby nie patrzeć deffa także maja skąd ściągać Trochę marnie podzielona polityka świata na chwile obecną.

Pozdrawiam
 
Wynik reakcji
3.001
Elite jako Elite. Do etapu dalszego niż tu, miałem jakieś milion pkt nie będąc jeszcze w ścisłej topce jak Elite się rozpadło i gracze przeszli do NY. Plemię raczej nie małe, bo przez dłuższy czas obydwa człony trzymały TOP1 i 2. Ale wielu graczy odpuściło, wypaliło się lub uważało że kolejny świat się automatycznie wygra. Nuppo, Kryy i inni topowi gracze zaczęli głupio tracić wioski na froncie bo albo imprezowali albo coś i rzucili kontami, generalnie słabo to wszystko wyszło względem tych co grali aktywnie i było trochę żalu. I potem z sojuszu zostało tylko NY, które przyszło razem z Elite na s87 po wygranym s79. + jeszcze O.N.I. ale się odcięli i grali vs obrzeża a potem jak dołączyli do wyrównanej wojny NY + Espada vs Shadow + Piekło, przechylili szalę zwycięstwa na stronę tych drugich. Ale też pamiętam to jak przez mgłę
O.N.I to byli największe pizdeczki tego świata xD Przeszli niby na naszą stronę zostawiając sobie te pony czy tam sojusze z resztą wrogiej koalicji. Deffa nie podesłali w akcji brać udziału nie chcieli.
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Ale my tam nawet nie skakaliśmy, dopóki ich nie zaczęliście rekrutować?
Trochę wyjebane we wioski wygow miałem, po co mielibyśmy skakać na trd jak mamy słabe warzywa i Elite obok, kekw
 

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.134
Tak, TRD miało się biernie przyglądać jak Stefan sobie skacze na DARMOWE, ODDAWANE wioski Wygów, bo miało z nimi PON.
Logiczne, czyli jak plują na ciebie to udajesz że pada deszcz? :)

A dlaczego Ty od razu zakładasz ze miałeś jakiekolwiek prawa do wsi WYGow ?
Były kiedyś Twoje? Nie były, mogli z nimi robić co chcieli. Podpisałeś PON, obiecywałeś ze będziesz się go trzymał i przestrzegał a na końcu zrobiłeś z mordy wycieraczkę. Takie są fakty.
A jeżeli ktoś na kogos napluł to jedynie Ty.
 

Bohaterek

Chłop
Wynik reakcji
13
Rozjebcie te warzywka. Bo rada to taka propagandę wpierdala w głowy tych biednych graczy.... Tyle czego ja się dziś niestworzonych sytuacji dowiedziałem jak ja to skosowałem to głowa mała. Ten będzie wrzucał jakie darmy on wpierdala, ale nie pochwali się już kto wyczyścił wioski i wjebal się na pusta wysyłając karetą. Bo to już niesmaczne dla niego. A maruda z zaburzeniami psychicznymi ja w końcu dojdę z którego psychiatryka spierdoliles. Ten typ nawet radnych straszył że będzie rozbierał. Wyjebali go narzekali na niego po czym wniebo jajka mu wylizuje bo umie w exel . Niech to trd się zastanowi co za syf bierze do siebie. Mowa tu wyłącznie o dwóch radnych. A teraz będzie zjeb wypisywał że ja rzucam kontem jak karety od Stefanów zobaczyłem, jak jako jeden z nielicznych trzymałem ten front.... Żałosne typy. Z mirkiem plemię może wspólne stworzycie.
 

Maruda.

Miecznik
Wynik reakcji
125
Rozjebcie te warzywka. Bo rada to taka propagandę wpierdala w głowy tych biednych graczy.... Tyle czego ja się dziś niestworzonych sytuacji dowiedziałem jak ja to skosowałem to głowa mała. Ten będzie wrzucał jakie darmy on wpierdala, ale nie pochwali się już kto wyczyścił wioski i wjebal się na pusta wysyłając karetą. Bo to już niesmaczne dla niego. A maruda z zaburzeniami psychicznymi ja w końcu dojdę z którego psychiatryka spierdoliles. Ten typ nawet radnych straszył że będzie rozbierał. Wyjebali go narzekali na niego po czym wniebo jajka mu wylizuje bo umie w exel . Niech to trd się zastanowi co za syf bierze do siebie. Mowa tu wyłącznie o dwóch radnych. A teraz będzie zjeb wypisywał że ja rzucam kontem jak karety od Stefanów zobaczyłem, jak jako jeden z nielicznych trzymałem ten front.... Żałosne typy. Z mirkiem plemię może wspólne stworzycie.
No ale o co Ci chodzi Bohaterek?
Raz się spłakałeś o darmy i wyszedłeś z plemienia w ramach szantażu, po 10 minutach wróciłeś, bo się obsrałeś, że nasi więksi bracia cofną ci deffa i tyle zostanie z twoich umiejętności frontowych.

Dostałeś za to wyjście słuszne zjeby i bana na darmy, co i tak było mało, bo żadne renomowane plemię typu Rohan czy TRD nie wzięłoby cię spowrotem.
Wychodzenia z plemienia jest grą przeciw plemieniu, myślę że nie będzie nadużyciem określenie kosa we własne plemię.

Następnie, aby pokazać nam wszystkim jak bardzo się zmieniłeś i zrozumiałeś swój błąd, w ramach kolejnego focha znowu wyszedłeś z plemienia.
I zdziwiony, że tym razem zamiast zapro dostałeś karety z plem.

Hitem była również twoja prośba o zasta u wniebo, kiedy zobaczyłeś że lecą karety od Stefanów i kolejny foch, że po twojej kosie nie chciał go przyjąć i bronić xd

W obawie przed Stefanami dzielnie uciekłeś do ADK, gdzie chronią cię łączące ich umowy.
Ale tam miejsca też raczej długo nie zagrzejesz, zadymiarzy każde plemię stara się pozbywać jak najszybciej.

Co do rozbierania radnych to oprócz #rozebracminiorka, który jest plemiennym memem to nie wiem o co ci chodzi.

Natomiast jakieś wycieczki personalne o psychiatrykach to sobie odpuść zważywszy, że jesteś bagietmajstrem walącym amfetaminę.
 

Bohaterek

Chłop
Wynik reakcji
13
Ja naprawdę nie wiem skąd ty wymyślasz te historię . Za pierwszym razem wyszedłem forfun bo casanova jak już miał problem. Wróciłem dlatego bo Szpulka czy Daro pisali że mogę zjebac przez to dyplo co to uczyniłem, bo się z nimi zgodziłem.
Zasta dla wniebo bo karety od Stefanów poleciały? Ani jednej nie widziałem ale kurcze widzę wiesz lepiej...
Zaproszenie do adk by się skryć z dupy dostałem i też powiedziałem Peyajowi że nie będę grał i oddaje swoim wsie. A ty dalej będziesz pierdolił swoją propagande.
A wyszedłem z plemienia. Bo powiedziałem że nie będę z tobą grał, bo jestes zadufanym w sobie dupkiem, który próbuje kłamstwem i swoim wymyślaniem przeciągnąć ludzi na swoją strone. Co z tego co mi wiadome nie jest ich wielu. I nie będę tutaj z tobą się wykłócał bo nie każdy chce czytać tę zbędne gówno
 

Maruda.

Miecznik
Wynik reakcji
125
Ja naprawdę nie wiem skąd ty wymyślasz te historię . Za pierwszym razem wyszedłem forfun bo casanova jak już miał problem. Wróciłem dlatego bo Szpulka czy Daro pisali że mogę zjebac przez to dyplo co to uczyniłem, bo się z nimi zgodziłem.
Zasta dla wniebo bo karety od Stefanów poleciały? Ani jednej nie widziałem ale kurcze widzę wiesz lepiej...
Zaproszenie do adk by się skryć z dupy dostałem i też powiedziałem Peyajowi że nie będę grał i oddaje swoim wsie. A ty dalej będziesz pierdolił swoją propagande.
A wyszedłem z plemienia. Bo powiedziałem że nie będę z tobą grał, bo jestes zadufanym w sobie dupkiem, który próbuje kłamstwem i swoim wymyślaniem przeciągnąć ludzi na swoją strone. Co z tego co mi wiadome nie jest ich wielu. I nie będę tutaj z tobą się wykłócał bo nie każdy chce czytać tę zbędne gówno

A czyli wyszedłeś z plemienia "for fun" i zaskoczyła cię negatywna reakcja zarządu plemienia?
I jeszcze byłeś łaskaw wrócić, bo cię ugadano, że inaczej możesz popsuć dyplo, od którego zależy los dziesiątek graczy, którzy włożyli tu już setki godzin?
No naprawdę, bohaterek na jakiego nie zasługujemy.

Co do zasta to tyle wiem od @wniebo, któremu o to płakałeś, jest zresztą prośba o zasta w logach.
Może się wypowie z rana.

Co do oddawania wiosek, to tak oddajesz, że obecnie lecisz karetą na @DoktorDoskonaly, notabene rozbijesz się.

Wyszedłeś z plemienia, bo poza przećpanym łbem kręcącym sobie jakieś paranoje, poczułeś się też ważny, bo miałeś jedne z największych kont w plem.

Zdarzają się takie typy w każdym plem tzn. gwiazdorzy, którzy myślą, że wielkością konta mogą wymuszać korzystne dla nich działania.
I w większości plemion kończą podobnie.
 

Doktor x Rubon

Miecznik
Wynik reakcji
381
Rozjebcie te warzywka. Bo rada to taka propagandę wpierdala w głowy tych biednych graczy.... Tyle czego ja się dziś niestworzonych sytuacji dowiedziałem jak ja to skosowałem to głowa mała. Ten będzie wrzucał jakie darmy on wpierdala, ale nie pochwali się już kto wyczyścił wioski i wjebal się na pusta wysyłając karetą. Bo to już niesmaczne dla niego. A maruda z zaburzeniami psychicznymi ja w końcu dojdę z którego psychiatryka spierdoliles. Ten typ nawet radnych straszył że będzie rozbierał. Wyjebali go narzekali na niego po czym wniebo jajka mu wylizuje bo umie w exel . Niech to trd się zastanowi co za syf bierze do siebie. Mowa tu wyłącznie o dwóch radnych. A teraz będzie zjeb wypisywał że ja rzucam kontem jak karety od Stefanów zobaczyłem, jak jako jeden z nielicznych trzymałem ten front.... Żałosne typy. Z mirkiem plemię może wspólne stworzycie.
Chłopie jesteś odklejony, za dużo wciągasz substancji.
To, że coś tam klikasz i broniłeś front to jedno. Mentalnie jesteś na poziomie dziecka z przedszkola, co było widać w każdej twojej wypowiedzi na grupie mess jak i tekstach tutaj. I tak długo cię trzymaliśmy i znosiliśmy twoje akcje, a nawet pompowaliśmy twoje konto. A ty srałeś się ciągle o darmy i złą propagandę siałeś. Akcji z wymyślonym coopem nie wspomnę. Wyjście z plemienia for fun? Kto o tym w ogóle słyszał. W ogóle nie czujesz przynależności plemiennej, tylko grasz jak wiatr zawiał. Wielokrotnie "groziłeś" odejściem do Stefanów lub A.D.K i w końcu to zrobiłeś. Gimnazjalista szukający atencji w grze internetowej.
 
Do góry