Dyskusja o sytuacji na świecie 190

DeletedUser211161

Guest
No, dalej miernoty z WnK
Wyłazić z nory nieudacznicy.
A pisałem, ostrzegałem i przestrzegałem, że tak skończycie.

Brawo Szanowni Państwo
Wielki dzień!
Oszuści i nieudacznicy pokonani. Piękna robota.
 

Syn Piekarza

Miecznik
Wynik reakcji
175
jak się czujesz black snow z tym, że kanarinios i choriel grają w według ciebie najbardziej porządnym plemieniu WITAM
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
802
- Załóż plemię
- Przyjmij pajaca @Kanarinios. i bezmózga @Choriel
- Wmawiaj wszystkim, że się zmienili i będzie super
- Olej przepowiednie Black Snowa
- Zmień nazwę na WnK
- Pakuj się na Arkadię

Podróbo blaka wypierdalaj nie ma tu miejsca nawet na podróbki tego pajaca. Jak jeden myślał, że jest jakimś geniuszem to przychodzi następny geniusz i myśli, żeby go trochę poudawać
 

kiki333

Miecznik
Wynik reakcji
43
Eh... Szkoda że nie ma normalnej dyskusji tylko jeden głupszy od drugiego i wyścigi na poniżanie się.
Przypominam że to tylko gra a niektórzy to się tak podniecają że kogoś pokonali jakby to był cały sens ich życia...

"s190 - świat odklejeńców"
dokładnie, ale powoli wszystkie światy tak wyglądają.
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.755
Co to się stało w grze.. że teraz w profilu gracza tekstu już nie centruje tylko wrzuca wszystko do lewej, HALO @kmic

giphy.gif
 
Wynik reakcji
404
Widzę tutaj sami zdrowi xD

Pewnie ostatni filmik z MirkiemHandlarzem<beczy>. Szkoda. Myślałem że dłużej pogra i dostarczy nam mnóstwo kontentu.


O stefanach na pewno nie ostatni xD


Oczywiście zmiany plemion przez niektóre osoby również nie mogły przejść bez echa i pomimo że sam reprezentuję armię polsko-litewską(TRD xD) nie jestem dumny z tego że ich wzięliśmy i postanowiłem odnieść się i postawić sprawę jasno za kogo uważam takich graczy.


sm1.jpg

 
Do góry