Dyskusja o sytuacji na świecie 190

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
haha szajka gejów z klasyka sie wyłoniła na forum po pierwszej udanej akcji wbijajac kose ekipie skladajacej sie obecnie z 30 osob xD ale z was koxy xD

szkoda kurwa, ze mnie zrespilo kolo warzywek a nie kolo was to pewnie bym byl dzisiaj top 1 na swiecie
 

Pro Myk

Chłop
Wynik reakcji
0
Trochę to śmieszne jest, że Mirek (nie wiem już może w 10 poście) pulta się, że Elite zmieniło nazwę i wbiło kosę WYGOM, ale jak Turki zrobili fuzję z Stefanami i nazwały się TURECKIE STEFANY to było elegancko :p
Warto wspomnieć, że fuzja była po to, żeby mogli atakować Klasyka i po uzgodnieniach z Radą KRS (którą rządzili ludzie z Wygów).
 

Kwapsterinho

Chłop
Wynik reakcji
8
Trochę to śmieszne jest, że Mirek (nie wiem już może w 10 poście) pulta się, że Elite zmieniło nazwę i wbiło kosę WYGOM, ale jak Turki zrobili fuzję z Stefanami i nazwały się TURECKIE STEFANY to było elegancko :p
Warto wspomnieć, że fuzja była po to, żeby mogli atakować Klasyka i po uzgodnieniach z Radą KRS (którą rządzili ludzie z Wygów).
Ty to taki madry po wbiciu szpili krasnali he?
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.033
Ty a ty zapomniałeś jak dostałeś admina w plemieniu i wysyłałeś mi stany wojsk swoich graczy żebyśmy mogli ich rozbierać?
Hahahah info od Boga znów syf odjebal? XDD

Na classicu tez kretowal smiec dla speed po tym jak mu dupe uratowaliśmy a potem jak speed upadało to powiedział ze pomoze nam przejmowac wioski speedow w zamian za wzięcie go do plemienia znów xdd
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
284
Trochę to śmieszne jest, że Mirek (nie wiem już może w 10 poście) pulta się, że Elite zmieniło nazwę i wbiło kosę WYGOM, ale jak Turki zrobili fuzję z Stefanami i nazwały się TURECKIE STEFANY to było elegancko :p
Warto wspomnieć, że fuzja była po to, żeby mogli atakować Klasyka i po uzgodnieniach z Radą KRS (którą rządzili ludzie z Wygów).
Mówi to gość co uciekł z plemienia do klasyk,potem z pokei i świetlikiem pisał o zapro do wygi do Mirka i dostał odmowę po czym zaczął atakować swoich kolegówScreenshot_2023-07-12-16-53-16-431_com.android.chrome.jpg
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.701
haha szajka gejów z klasyka sie wyłoniła na forum po pierwszej udanej akcji wbijajac kose ekipie skladajacej sie obecnie z 30 osob xD ale z was koxy xD

szkoda kurwa, ze mnie zrespilo kolo warzywek a nie kolo was to pewnie bym byl dzisiaj top 1 na swiecie
To samo pomyślał choriel
"Szkoda że mnie nie zrespilo koło rohanu, żebym wciągnął nosem te wszystkie nonamy i byłbym pierwszy na swiecie"
A nie czekaj
 
Do góry