Dyskusja o sytuacji na świecie 190

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.701
Jasne, ja pisałem o robieniu osiągnięcia z zabrania 1000 wioskowej ekipie w 12 dni xd
Najwyraźniej sky ma jakąś dziwną skalę do swoich przekmin w tym temacie, stąd ostatnia próba pokazania różnicy na skrajnym przykładzie xd
No to sobie pisz, ale czemu odpowiadasz na moje posty w takim razie, skoro ja piszę o czym innym? XD
Ja piszę o kolejnym powodzie sprawiającym, ze wnk się wynosi ze świata, a Ty mi odpisujesz, że się podniecam statystykami XD Dołącz lepiej do grupy na msg, bo Cię dużo omija XD
 

POCZATEK I KONIEC

Szlachcic
Wynik reakcji
13.994
hahaahhaah przerabiam sie na defowke, a on mysli ze to jakas ofensywa stefanska ahahahha

ps w tej wiosce ze screena ma 13k pikow i prawie 2k ck
nie dziekujcie
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
No to sobie pisz, ale czemu odpowiadasz na moje posty w takim razie, skoro ja piszę o czym innym? XD
Ja piszę o kolejnym powodzie sprawiającym, ze wnk się wynosi ze świata, a Ty mi odpisujesz, że się podniecam statystykami XD Dołącz lepiej do grupy na msg, bo Cię dużo omija XD
No mówię, że mamy zupełnie inne skale postrzegania w takim razie xD
Właśnie po to na grupie nie jestem, żeby nie kusiło co chwilę zerkać i śledzić spam - wystarczy, że na FO wchodzę co jakiś czas :D
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.358
Stefany nie muszą się przed nikim bronić, ich reputacja jest za bardzo cenna, żeby jakiś byle chłostek z FO podważał wiarygodność tego poważnego plemienia
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
Dobrze chłopaki przemysleli sprawe. Wy i tak nie dotrzymacie okresu wypowiedzenia i skosujecie znajdujac najgłupszą wymówkę ;)
To nie my jesteśmy odklejeni:


Ktoś z ELITE:

jak zwykle ty lepiej wiesz gdzie nasz deff...
pisanie o werbunek naszych graczy ..wsadzanie zaządu do krasnali..knowania ze stefanami ..takie ruchy..
i za to skracamy wypowiedzenie bo mamy swiete prawo..chce byc do konca ferr w dyplomacji i pytam sie..bo do czternastu dni mam prawo cofając anex..jak chcesz to moze byc krotszy
Kiedy uważasz że masz święte prawo zmienić sobie postanowienia zaakceptowanego przez Ciebie porozumienia ponad miesiąc temu "mam prawo" XD

"Jak zwykle ty wiesz lepiej gdzie nasz deff.."
Tu odeśle do mojego posta na FO: https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/dyskusja-o-sytuacji-na-świecie-190.129987/post-2850599
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
874
To nie my jesteśmy odklejeni:



Kiedy uważasz że masz święte prawo zmienić sobie postanowienia zaakceptowanego przez Ciebie porozumienia ponad miesiąc temu "mam prawo" XD

"Jak zwykle ty wiesz lepiej gdzie nasz deff.."
Tu odeśle do mojego posta na FO: https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/dyskusja-o-sytuacji-na-świecie-190.129987/post-2850599
Ale to ty dzwonisz, ja tu nie gram to mnie to mało interesuje xD

Najpierw sami złamaliście wypowiedzenie z klasykami w sposob ARCY-CHUJOWY, finalnie się śmiejąc, że wy to niewinni jesteście, a teraz płaczesz, że Elite chce zrobić to samo? Przecież idąc waszym tokiem rozumowania mogą i każdy może łamać okresy wypowiedzeń :)
 
Do góry