Dyskusja o sytuacji na świecie 190

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.796
@TypowyMirekHandlarz przyjacielu.. ile najebaliście już klasykom ? Potężnemu plemieniu , mającemu potężna koalicję stworzoną przeciwko Stefanom i całemu światu
lejemy ich jak możemy ale dochodzą mnie słuchy że elite nasze karety im klinowali - wyjaśniam sprawę bo przez takie zagrywki stefany zajmują co raz wiekszy teren i nie długo beda zakładać nowy człon
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
1687782822484.png

ale tego debila dalej mają w radzie, więc znowu zaraz przetasowanko będzie dyplomatyczne zrobione przez tego osobnika :oops:
 

Flandre

Chłop
Wynik reakcji
73
Gdyby to była uczciwa wojna można by się chwalić statystykami, ale taki partyzant jak tu był zaprezentowany to jedynie splunąć można.

Gdzieś z 50 na plus już lekko są.

Albo i nawet na 0, bo skoro kierują krasnalami a tam sytuacja o 180 stopni obrócona...
Idź się już z resztą kosowników dotykać fiutami z bojarem x)
 

M@xi

Pikinier
Wynik reakcji
10
Stefany jak to jest zaplanować akcję , że offy wchodzą po grubych, albo idą 2 lub 3 grube do przejęcia :eek:. Co prawda zdarzyło mi się na tym świecie przejąć na 3 grube, ale za często się to nie zdarza <oczy>
 

Joni323

Chłop
Wynik reakcji
12
Stefany jak to jest zaplanować akcję , że offy wchodzą po grubych, albo idą 2 lub 3 grube do przejęcia :eek:. Co prawda zdarzyło mi się na tym świecie przejąć na 3 grube, ale za często się to nie zdarza <oczy>
Też się jeszcze uczę grać, czy takie offy mają większą moc przebicia? :oops:
 

Załączniki

  • obraz_2023-06-26_212803982.png
    obraz_2023-06-26_212803982.png
    13,6 KB · Wyświetlenia: 128
Do góry