Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
874
To niegrzecznie, że się nie przedstawił i pisał w twoim imieniu :)

Finalnie rzecz biorąc, jest jakikolwiek sens dyskutować co w tej wiadomosci jest domysłami, co nadinterpretacją, a co kłamstwem i przepychać się na FO skoro i tak oddałeś konto? XD
 

DeletedUser210374

Guest
Buahaha pedziolorado teraz tutaj wypisuje bo forum szybkich zamknęli :) używasz moich tekstów i to ty jesteś synem dwóch gejów z tego co wiem ….
Zostałeś zaorany na szybkich przez 20 graczy.
Zaglądnę tutaj za pół roku to pewnie tutaj dalej będziesz życiowy przegrywie .

UWAGA !!!!! @Kolorado * to mega toksyk i chory człowiek . Na szybkich pisał te swoje farmazony i obrażał . On tylko po to tutaj jest bo wgl nie gra i pisał ze ta gra go nie interesuje .
On sie was nie odczepi , bawcie sie z psycholem :)
Pozdro
Nikt Cię nie czyta tępy huju, @-Mr.President to twój nick synu dwóch pedałów, nikogo tu więcej nie obrażam oprócz Ciebie tumanie


Wgl nie powinien się tłumaczyć tobie zjebie ale to powiem, zaczynam grę na nowym świecie od lipca więc jednak gram :) grałem szybkie ale ich nie ma to nie moja wina synu dwóch gejów, psycholem to ty jesteś jak napierdalasz z trzech (3)kont masz dwubiegunówke, widać ten sam styl pisania postaraj się bardziej bo łatwo się kapnąć, że to ty pojebancu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-Dark Harvest

Chłop
Wynik reakcji
309
Nikt Cię nie czyta tępy huju, @-Mr.President to twój nick synu dwóch pedałów, nikogo tu więcej nie obrażam oprócz Ciebie tumanie
chory pojeb ciagle na forum jest , nie wierze hahahahahah nie ma gosc swojego zycia ;)
jestes tak zjebany jak nikt inny , 12 latek ktorego mama bije hahaha
zyciowy frajer ktoremu tatus do lozka wchodzi dlatego w necie sie wyzywa bo w realu cipa zgwalcona :)
 

DeletedUser210374

Guest
chory pojeb ciagle na forum jest , nie wierze hahahahahah nie ma gosc swojego zycia ;)
jestes tak zjebany jak nikt inny , 12 latek ktorego mama bije hahaha
zyciowy frajer ktory w necie sie wyzywa bo w realu cipa :)
Haha 3 konta masz zjebie pierdole Cię w dupe szmato kurewska
 

swietlik211

Pikinier
Wynik reakcji
27
Grupówka była wysłana wysłana przez zastępcę a napisana przeze mnie. Zapytaj się o której konto przekazałem swojego guru. Może chociaż raz nie skłamie.
ogarnij się chłopie piszesz grupowa i jej nie wysyłasz tylko musi to zrobić zastępca? komu Ty te kity wciskasz? dyplomacja w KRS to jedno wielkie nieporozumienie, takiej szopki to jeszcze na plemionach nie było, rano wojna w południe pon. wieczorem wojna, rano sojusz w południe wojna a Wy graczom piszecie by atakami się nie przejmowali bo rozmowy trwają.. Nadajecie się jako rada do wypasu gęsi a nie prowadzenia plemienia.
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.756
ogarnij się chłopie piszesz grupowa i jej nie wysyłasz tylko musi to zrobić zastępca? komu Ty te kity wciskasz? dyplomacja w KRS to jedno wielkie nieporozumienie, takiej szopki to jeszcze na plemionach nie było, rano wojna w południe pon. wieczorem wojna, rano sojusz w południe wojna a Wy graczom piszecie by atakami się nie przejmowali bo rozmowy trwają.. Nadajecie się jako rada do wypasu gęsi a nie prowadzenia plemienia.
Najlepiej sie klasycznie zawinąć z plemienia to że dyplomacja się tam zmienia co chwile to wynika z dwubiegunowości plemion z którymi graniczycie.
 

swietlik211

Pikinier
Wynik reakcji
27
Najlepiej sie klasycznie zawinąć z plemienia to że dyplomacja się tam zmienia co chwile to wynika z dwubiegunowości plemion z którymi graniczycie.
Oczywiście że najlepiej nie brać w takim cyrku udziału.Ty wiesz o czym piszesz?jak można dyplomacje zmieniać 4 razy dziennie ?
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.756
Oczywiście że najlepiej nie brać w takim cyrku udziału.Ty wiesz o czym piszesz?jak można dyplomacje zmieniać 4 razy dziennie ?
No i poszedłeś do plemienia w którym się działo to samo, bo to z tym plemieniem wam sie dyplomacja zmieniała 4 razy dziennie, heh
 
Do góry