Dyskusja o sytuacji na świecie 190

-Mr.President

Miecznik
Wynik reakcji
713
Weź Ty się też zastanów co Ty kurwa piszesz.
Wyprzedzę Cię. Jak chcesz mi wyruchać starą to ją odkop sobie i pozdrów ją ode mnie.
A teraz albo się zachowuj jako tako albo spierdalaj, bo to ani śmieszne ani zabawne.
Raz na rok człowiek by chciał 'normalnie' podyskutować to nie można, bo 2006 rok vibe robią.
Idźcie sobie na DC, Ts3 albo priv powyzywać się....
chuj mnie twoja stara obchodzi tak samo jak twoje zdanie
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
W sumie to przekłada się to tylko na doświadczenie.
Generalnie nie pamiętam bym kiedykolwiek komuś w tej grze zrobił coś złośliwie.
Bo wiesz.. Niby gra ale..
Jak w grze tak w życiu.

Musiał byś nakreślić to na Priv w grze.
To od razu Ci powiem czy to ja czy ktoś z zasta ;)
Jak chcesz to mogę nakreślić na priv w grze chociaż to naprawdę nic poważnego.

Dawaj do Stefanów Fox, ty nazwałeś kota Stefan a my ponoć mamy uzbierać 392 człony.
To brzmi prawie jak przeznaczenie.
 
Wynik reakcji
25
Venom to tylko mocny wypisywać po graczach szukając darm
Taką samą taktykę miał na 186

Więc ja się go nie boje

Pamiętam jak płakał że AK do niego się zbilza i żebym szykował grube do odbijania wiosek

A z tego strachu poleciał do nich do plemienia
Więc kto ma się go bać ?
 

Fox8723

Miecznik
Wynik reakcji
26
Plemię jak każde plemię.
A każdy stara się wygrać.
Sposobów jest wiele.
Nie każdy fair wiadomo.
Ale ostatecznie ważne że działa.
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
Ale sensacja kurła...
Chłop w grze w której zasadniczo liczy się tylko budowanie kont kombinuje jak sobie konto podbudować xD
Niech rohan jedzie z tymi wawrzynkami i innymi miśkami bo ja nie mogę.
4. Zabronione jest (tworzenie i/lub) korzystanie z kont, których podstawowym celem jest przynoszenie korzyści innemu kontu ("pushing"), a także czerpanie korzyści z takiego zachowania

Jakby nie patrzeć, taka wiadomość to jest złamanie punktu 4. regulaminu - jeden czerpie korzyści dla swojego konta, a drugi konto (tudzież wioske/wioski) oddaje wrogowi.
 
Wynik reakcji
182
4. Zabronione jest (tworzenie i/lub) korzystanie z kont, których podstawowym celem jest przynoszenie korzyści innemu kontu ("pushing"), a także czerpanie korzyści z takiego zachowania

Jakby nie patrzeć, taka wiadomość to jest złamanie punktu 4. regulaminu - jeden czerpie korzyści dla swojego konta, a drugi konto (tudzież wioske/wioski) oddaje wrogowi.
I co teraz? :rolleyes:
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.342
4. Zabronione jest (tworzenie i/lub) korzystanie z kont, których podstawowym celem jest przynoszenie korzyści innemu kontu ("pushing"), a także czerpanie korzyści z takiego zachowania

Jakby nie patrzeć, taka wiadomość to jest złamanie punktu 4. regulaminu - jeden czerpie korzyści dla swojego konta, a drugi konto (tudzież wioske/wioski) oddaje wrogowi.
to samo można powiedzieć jak na 184 wysłaliście aż 50 zagród defa wojsenom
tym samym oddaliście ich wiochy w ręce speed
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
4. Zabronione jest (tworzenie i/lub) korzystanie z kont, których podstawowym celem jest przynoszenie korzyści innemu kontu ("pushing"), a także czerpanie korzyści z takiego zachowania

Jakby nie patrzeć, taka wiadomość to jest złamanie punktu 4. regulaminu - jeden czerpie korzyści dla swojego konta, a drugi konto (tudzież wioske/wioski) oddaje wrogowi.
Dobrze dobrze
Żyjemy w świecie obłudy gdzie z góry jest ustalone co jest fair a co nie.
Prawda jest taka, że jak sobie strategicznie okiwasz przeciwnika i pozdobywasz łatwe wioski małym kosztem to to też są darmy.
Budujesz konto na szarakach i masz na to dobry sposób?
Na upartego też można cię nazwać darmiarzem bo nie walczysz.
Żerowanie na graczach o słabszych psychikach już jest takie nie w porządku?
Może trochę ale to od zawsze było
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
I ja mam rację tylko tego żaden lamus ani ciemniak ani tym bardziej support nie przyzna.
Koniec końców masz razem z ekipą zdobyć 70-80% dominacji nad światem,
im szybciej to zrobisz tym lepiej bo tak jest efektywnie.
Takie P! To w ogóle pushingiem się nie przejmowało bo dodatkowo support miało w składzie xD
Niewygodna prawda dla wielu osób ale nie lubię jak ktoś świętoszka zgrywa.
 

hyzio12

Zastępca Witacza
Wynik reakcji
749
Kojarzę te nicki i to wszystkie 3
Ale to ja tam nie pamiętam z kim grałem.
BN - Bez Nazwy?

Jakieś walki ze Speed?
Ja miałem długą przerwę naprawdę.
Za długą by pamiętać - wybacz.

I może być tak że jak kończyłem to oddałem komuś zasta z możliwością pisania.
Zawsze jak kończę to daje zasta do rozbiórki.
Jak chcesz to Ci mogę zapodac mapkę ze 133 jak będę kiedyś na kompie ale pryzpomnij się na świecie 190 (ten sam nick) wiem, że były plemiona Brzdąc i BN kontra Speed,Sabat zrekrutowne DUE i end które wbiło kosę odchodząc całymi członami i jeszcze jedno plemię które było gdzieś na K63 ale nazwy nie pamięta.
Stare czasy
 
Do góry