Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.391
Mylić chłopa że szlachcicem ... To jak mylić gówno z czekoladą. Patrząc na sposób pisanie jebie Black psem na kilometr.

Pozdrawiam z emerytury

To akurat chybiona insynuacja, Black by nazwał takie konto "BulwaŻenady" albo coś w tym rodzaju xD
Btw @Bl-ack Sno-w mam pomysł dla Ciebie przyjacielu - weź załóż konto podszywające się pod Kanara, to mogłoby być całkiem śmieszne. Dodatkowe punkty stylu otrzymasz, gdy jakiś moderator zmieni rangę takiego konta z "Chłop" na "Szeregowy".
 

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.710
A na etapie przejęcia pierwszej wioski w zasadzie czym różni się to od pushingu?
Pytam, bo chyba nie potrafię odróżnić i może niepotrzebnie tickety wypełniam.

+Mieli być tacy wyjadacze, na jeden człon, a kończą przy pierwszej wiosce?
@TypowyMirekHandlarz
Z morale plemienia wszystko ok?

Nie do końca wiem o co ci chodzi ale w wygach wszystko ok. Dziękuję za troskę i pozdrawiam
 

DeletedUser209423

Guest
Mylić chłopa że szlachcicem ... To jak mylić gówno z czekoladą. Patrząc na sposób pisanie jebie Black psem na kilometr.

Pozdrawiam z emerytury

Ty nieudaczniku.
Myślisz, że bym tracił czas na zakładanie konta i podszywanie się pod jakąś BulweŻenady? A kim Ty tu głupcze jesteś, żebym miał akurat Ciebie małpować?
Utkaj już łeb, bo detektywem raczej nie zostaniesz.
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
Mirek na szczęście działa jako osobna instytucja, to plemię w samej istocie Mirka, wewnętrznie mamy dwa człony, jednoosobowy Mirek i 49 osobowe plemię.
 
Wynik reakcji
2.623
Ty nieudaczniku.
Myślisz, że bym tracił czas na zakładanie konta i podszywanie się pod jakąś BulweŻenady? A kim Ty tu głupcze jesteś, żebym miał akurat Ciebie małpować?
Utkaj już łeb, bo detektywem raczej nie zostaniesz.

Dostajesz w pizde co świat na jednej wsi , a potem dwa lata latasz piszesz swoje wysrywy .
Więc z pewnością bys tracił czas.

Najgorsze, ze na tym 190 miałeś zburzyc chłopa i nawet zbudować katapult nie potrafiłeś i ich wysłać :D
Tylko wyjebałeś kasację jak leszcz
 

DeletedUser209423

Guest
Dostajesz w pizde co świat na jednej wsi , a potem dwa lata latasz piszesz swoje wysrywy .
Więc z pewnością bys tracił czas.

Najgorsze, ze na tym 190 miałeś zburzyc chłopa i nawet zbudować katapult nie potrafiłeś i ich wysłać :D
Tylko wyjebałeś kasację jak leszcz


Na tym świecie pokonałem już jednego gracza WnK.
To mój sukces, na ten moment wystarczający, jestem na urlopie i tak nadużywam forum, więc nie mam zamiaru jeszcze klepać wioski.

To miłe, że tak Ci dzisiaj zryłem beret, że poleciałeś pisać o mnie kolejno na ś186, ś190 i ś182

Iks de XD XD XD

Idź zaoferuj się do bójki
Iks de XD XD
 
Do góry