Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
8.002
Kameruje Kanar

Żaden wyczyn
Widzisz znowu o mnie, a potem skomlesz ze Ci cisne tutaj.

Lepiej nam opowiedz czemu wyszedles na hipokryte i klamce dzisiaj i dostales bana za lamanie regulaminu?
Ty nieudaczniku.

Cos pieknego XD tak sie pograzyc.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230508_142643_Chrome.jpg
    Screenshot_20230508_142643_Chrome.jpg
    595,1 KB · Wyświetlenia: 97

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Chciałbym powiedziec ze w ankiecie Black snow wygrywa przewaga czterech głosów nad szeregowym kanarem.

Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę.
 

DeletedUser209423

Guest
Chciałbym powiedziec ze w ankiecie Black snow wygrywa przewaga czterech głosów nad szeregowym kanarem.

Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę.

Zero niespodzianki
Dominuję nad nim w każdej dziedzinie.

--

Widzisz znowu o mnie, a potem skomlesz ze Ci cisne tutaj.

Lepiej nam opowiedz czemu wyszedles na hipokryte i klamce dzisiaj i dostales bana za lamanie regulaminu?
Ty nieudaczniku.

Cos pieknego XD tak sie pograzyc.

Nic takiego nie ma miejsca. Znowu masz przewidzenia.
Dyskusja z Tobą w żadnym przypadku nie jest dla mnie męcząca.

--

Czemu? Odpowiadam
Ponieważ użyłem obraźliwych sformułowań wobec plemienia WnK.
I kara jak najbardziej słuszna.
Generalizowałem a jest tam wielu przyzwoitych i bardzo porządnych ludzi. Nie wiem tylko co robią w jednym tworze ze swołoczą pokroju właśnie Twojego.

--

Daleko mi do pogrążenia się.
Nie uciekam gdy zbliża się front, nie rozkładam nóg jak Ty, nie nabijam sztucznie stat dla wirtualnej blaszki przy loginie.
No i jestem przyzwoity w przeciwieństwie do Ciebie, osoby która namawiała mnie do zrobienia sobie krzywdy, czy sama krzyczała jak to by do mnie strzelała.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
8.002
Zero niespodzianki
Dominuję nad nim w każdej dziedzinie.

--



Nic takiego nie ma miejsca. Znowu masz przewidzenia.
Dyskusja z Tobą w żadnym przypadku nie jest dla mnie męcząca.

--

Czemu? Odpowiadam
Ponieważ użyłem obraźliwych sformułowań wobec plemienia WnK.
I kara jak najbardziej słuszna.
Generalizowałem a jest tam wielu przyzwoitych i bardzo porządnych ludzi. Nie wiem tylko co robią w jednym tworze ze swołoczą pokroju właśnie Twojego.

--

Daleko mi do pogrążenia się.
Nie uciekam gdy zbliża się front, nie rozkładam nóg jak Ty, nie nabijam sztucznie stat dla wirtualnej blaszki przy loginie.
No i jestem przyzwoity w przeciwieństwie do Ciebie, osoby która namawiała mnie do zrobienia sobie krzywdy, czy sama krzyczała jak to by do mnie strzelała.
Predzej grzyb nad Toba dominuje, bo juz to polmozgowie zajal xD

Czyli jestes klamliwym obludnikiem, ktory latal po forach roznych swiatow z kodeksem rycerskim, a sam zlamal regulamin XD.


Caly czas przeciez sie pograzasz.
Jak masz uciec z frontu, jak jeszcze nigdy go nie widziales, bo odpadasz na etapie pierwszych wsi? Dalej z siebie durnia robisz? :D

Czekam caly czas na dowody i pokrycie Twoich zarzutow, nie masz ich bo takie cos nie mialo miejsca nieudaczniku.
Po prostu masz bol dupy, ze jestes taka miernota.

Ty jestes osoba przyzwoita? Gdzie 99% uzytkownikow tego forum jedzie z Toba jak z gownem? :p

I nie truj mi juz dupy i nie oznaczaj mnie, bo to jest swiat 190 i wszyscy maja w pizdzie Twoje zalosne skomlenie.
Nic nie znaczysz w grze, ani tutaj na forum - tu jestes tylko maskotka.
 
Do góry