Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Wynik reakcji
2.388
Każda taka akcja przypomina mi, że są ludzie którzy naprawdę potrzebują, żeby pisać im bardzo szczegółowe instrukcje, bo bez tego nie znajdą własnego tyłka oburącz w biały dzień.
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.701
Ale to wcale nie jest takie oczywiste. Robiłem ankiety w wielu plemionach i wychodziły pół na pół. Dla mnie np 20pikomiecza to 20/20, ale wielu graczy, jak np cytowany tutaj bojar powie, że 10/10 czy 15/5. Także najlepiej to ustalić w swoim plemieniu przy pierwszej grupowce, żeby nie było takich jazd właśnie.
 

Ania Emil Czarek Rafał

Miły Pan z FO CZARUŚ
Wynik reakcji
1.147
Dlatego jak osobiście prosze o deffa pisze o 20 pik i 20 miecza żeby nie było problemu z interpretacją u różnych osób pozdrawiam
 
Wynik reakcji
2.388
Ale to wcale nie jest takie oczywiste. Robiłem ankiety w wielu plemionach i wychodziły pół na pół. Dla mnie np 20pikomiecza to 20/20, ale wielu graczy, jak np cytowany tutaj bojar powie, że 10/10 czy 15/5. Także najlepiej to ustalić w swoim plemieniu przy pierwszej grupowce, żeby nie było takich jazd właśnie.
Ja to zawsze wyszczególniałem w swoich plemionach, ale jest to IMO oczywiste, bo jak wtedy wytłumaczyć co to jest 1 pikomiecz? Jedna pika ALBO 1 miecz? 30 mieszanych jednostek deffa to może byc 25 i 5, 20 i 10, albo 15 i 15. Nie ma sensu burzenie proporcji deffa, bo potem ten deff jest mniej efektywny, bo ma np. za dużo pik (które są tanie i każdy najchętniej by nimi zapychał paczki). Dla mnie nie miałoby najmniejszego sensu takie wytłumaczenie.
 

Michał740923

Chłop
Wynik reakcji
1
Witam, ale się tu ku..a pozmieniało i tak naprawdę nie mam pojęcia jak się za to wszystko zabrać
Pisze tak ponieważ "pochodzę" z świata 15-go, były po drodze inne ale mniej aktywne.
Pozdrawiam
 

-sonor

Chłop
Wynik reakcji
26
Ale to wcale nie jest takie oczywiste. Robiłem ankiety w wielu plemionach i wychodziły pół na pół. Dla mnie np 20pikomiecza to 20/20, ale wielu graczy, jak np cytowany tutaj bojar powie, że 10/10 czy 15/5. Także najlepiej to ustalić w swoim plemieniu przy pierwszej grupowce, żeby nie było takich jazd właśnie.
Nie no jak człowiek czyta 20k pikomiecza to od razu w głowie logicznie pojawia się 20k pik 20k łuk, logiczne. Tak to byłoby po 10kpikomiecza jeśli ktoś odbiera to jako 10/10. Ależ dziwne rozkminy, wydało się, że to oczywista oczywistość. :D
Chyba, że 20k deffa to inna sprawa.
 

Alicjusz

Miecznik
Wynik reakcji
200
Ale to wcale nie jest takie oczywiste. Robiłem ankiety w wielu plemionach i wychodziły pół na pół. Dla mnie np 20pikomiecza to 20/20, ale wielu graczy, jak np cytowany tutaj bojar powie, że 10/10 czy 15/5. Także najlepiej to ustalić w swoim plemieniu przy pierwszej grupowce, żeby nie było takich jazd właśnie.
To w jakichś dziwnych plemionach robiłeś, że takie wyniki wychodziły.
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.361
tylko ja jestem taki zjebany, że na początku postawiłem piedestał i rycka by mi expił a potem się zorientowałem, że rycek nie ma lvla? XD
 
Do góry