Dyskusja o sytuacji na świecie 190

DeletedUser209423

Guest
I znow o mnie wspominasz. Zostaw mnie w spokoju zarazo.

Pewno, chciałbyś. Jeszcze czego.
Będę wiercił, do samego dna.
Przeproś za machloje, przeproś za znieważanie i przeproś za to, że jesteś głupi.

A może wtedy zaczniemy normalnie rozmawiać.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.061
Za zniewazanie Ciebie? Przeciez to obowiazek kazdego. nie bede za nic przepraszal.


rozumiem ze snie ci sie po nocach, dlatego ciagle o mnie wspominasz.
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
A ty @Bl-ack Sno-w mozesz choć raz nie wpierdalac się między wódkę a zakąske?
Dwoje graczy prowadzi sobie pogawędki na forum a ty już przyleciałeś z jęzorem bo ktoś wspomniał kanara lub choriela.
To jest syndrom Pavłowa.
Ciebie trzeba leczyć ... Nie, ciebie się już nie wyleczy.
Ciebie trzeba odseparować od społeczeństwa bo jesteś toksyczny.
Zrobiłeś z siebie huj wie kogo i myślisz że błyszczysz. To tak nie działa.
Rób te swoje analizy, pseudoprzemyslenia plemion, szukaj obłudników i kłamców - bądź dalej Macierewiczem tego FOrum.
Ale nie wpierdalaj sie buciorami w luźne posty

A po za tym.
Milego dnia mordeczko.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.061
Czemu usunales post? Nie powinienes mnie oznaczac bo mam w Ciebie totalnie wywalone xD

Ja moge byc merytorycznie za cienki, spoko w dupie to mam. Przestan po prostu o mnie wpsominac, zyj w tym swoim wyimaginowanym swiecie i sie przestan przypierdalac dzbanie
 

DeletedUser209423

Guest
A ty @Bl-ack Sno-w mozesz choć raz nie wpierdalac się między wódkę a zakąske?
Dwoje graczy prowadzi sobie pogawędki na forum a ty już przyleciałeś z jęzorem bo ktoś wspomniał kanara lub choriela.
To jest syndrom Pavłowa.
Ciebie trzeba leczyć ... Nie, ciebie się już nie wyleczy.
Ciebie trzeba odseparować od społeczeństwa bo jesteś toksyczny.
Zrobiłeś z siebie huj wie kogo i myślisz że błyszczysz. To tak nie działa.
Rób te swoje analizy, pseudoprzemyslenia plemion, szukaj obłudników i kłamców - bądź dalej Macierewiczem tego FOrum.
Ale nie wpierdalaj sie buciorami w luźne posty

A po za tym.
Milego dnia mordeczko.


Masz wyjątkowe szczęście, bo zerknąłem nie będąc zalogowanym i ignor nie zadziałał.
Co? W końcu żyłka pękła?
Próbowałeś zaczepiać, potem x razy właziłeś mi w dupsko a będąc notorycznie zlewanym, w końcu wywaliłeś wszystkie swoje emocje.
Koło dupy mam co o mnie myślisz i czego ode mnie oczekujesz.
Będę się wtrącał gdzie chcę i kiedy tylko chcę.
A jeśli Ci pajacu nie odpowiada to się wyloguj, albo wrzuć ignora.
To jest publiczne forum i jeśli chcesz sobie pogadać we dwóch, to zamieść ogłoszenie matrymonialne, spotkaj się i sobie rozmawiaj. We dwóch.

Jesteś chorym psychicznie desperatem.
Lata pajac po wszystkich forach i raz próbuje się bawić w moralistę, raz w żartownisia a później ciul wie w kogo.
Byle wzbudzić choć trochę zainteresowania wokół siebie a i tak zlewka totalna.

Teraz okrasił jeszcze wpis toną wulgaryzmów i debil nawet w nich musiał ortograficzny błąd zrobić.

Napisałem Ci, że wrzucam Cię w ignora, więc skończ stękać tryplu i idź sobie opowiadać śmieszne dowcipy o zamianie piw heh

Nie pozdrawiam, ignor aktualny
 

DeletedUser209423

Guest
W punkt, dziad joteska złomowany

No ileż można.
Każdy z nas zna chyba gdzieś jakiegoś pajaca, który chce być zawsze w centrum uwagi a nie ma do tego żadnych predyspozycji.
I jeszcze takiemu żal dupsko ściska, bo widzi, że inni świetnie się bawią.
Niby człowiek takich regularnie lekceważy, ale czasem trzeba zaświecić mu w oczy jasną cholerą, bo inaczej nie zrozumie.

A dziś zapijoczny flet przesadził, pewnie jeszcze od majówki ugór w głowie, więc się zdobył na odwagę i spróbował na moich plecach się wybić.
Łachudra

Też sobie wymyślił, prywatne forum heh
Pewnie w Biedronce awanturuje się czemu inni również robią zakupy.

Koniec zainteresowania tym chłopem, bo tylko o to mu chodzi.

Pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ania Emil Czarek Rafał

Miły Pan z FO CZARUŚ
Wynik reakcji
1.147
@Choriel twój król ma dziś święto. Jak tam stoisz na deszczyku wiwatujesz long live the king? Ja to bym dwa dni wcześniej jakiś namiot ustawił by dobry widok mieć
 
Do góry