Dyskusja o sytuacji na świecie 190

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
Nie trzeba mieć, jakieś specjalistycznej wiedzy z języka polskiego, aby wyłapywać błędy językowe. Jak ktoś ma problem, to istnieją słowniki, które automatycznie poprawiają błędy. A dla osób piszących jakieś prace naukowe polecam programy służące do sprawdzania poprawności tekstu, np. languagetool.

Gorzej w sytuacji wyjaśnienia drugiej osobie znaczenia semantycznego jakieś nazwy, ponieważ wymaga to pewnej wiedzy np. z zagadnień logiki i teorii argumentacji.
 

DeletedUser209423

Guest
Nie trzeba mieć, jakieś specjalistycznej wiedzy z języka polskiego, aby wyłapywać błędy językowe. Jak ktoś ma problem, to istnieją słowniki, które automatycznie poprawiają błędy. A dla osób piszących jakieś prace naukowe polecam programy służące do sprawdzania poprawności tekstu, np. languagetool.

Gorzej w sytuacji wyjaśnienia drugiej osobie znaczenia semantycznego jakieś nazwy, ponieważ wymaga to pewnej wiedzy np. z zagadnień logiki i teorii argumentacji.

Ty ani jednego, ani drugiego nie ogarniasz
 

DeletedUser209423

Guest
Nie trzeba mieć, jakieś specjalistycznej wiedzy z języka polskiego, aby wyłapywać błędy językowe. Jak ktoś ma problem, to istnieją słowniki, które automatycznie poprawiają błędy.

W tym samym wpisie

Gorzej w sytuacji wyjaśnienia drugiej osobie znaczenia semantycznego jakieś nazwy, ponieważ wymaga to pewnej wiedzy np. z zagadnień logiki i teorii argumentacji.

Iks de XD XD XD

No uwielbiam tego chłopa
 

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
Sam nie ogarniasz, a wypominasz to innym, nie ładnie, najbardziej śmieszy mnie 'obludnik', tyle z nimi walczysz, a nie potrafisz napisać tego słowa.
A wyżej nie ma błędu (powtórzenia), bardziej rzetelne są narzędzia do sprawdzania pisowni niż Ty.

Szanowni Państwo

Nadszedł
ten wyczekiwany przeze mnie dzień startu świata 190.

Na początek krótki wywód, kogo nie interesuje proszę przewinąć, ale są to bardzo ważne informacje dla rozgrywki tutaj.

Jak zapewne już zdążyliście zauważyć, po sporej przerwie do gry wrócił okryty hańbą i niesławą gracz @Lord Rajmund z Tuluzy

Pewnie ktoś pomyśli - 'znowu się czepiasz kolejnej osoby'

Nic z tych rzeczy.

Dlaczego akurat Srajmund?
To dość cichy użytkownik forum, ale jest to oczywiście gra pozorów. Regularnie atakuje mnie na priv, obrażając, prowokując itd.
Czyli robi to co zawsze - udaje (kogoś innego niż jest naprawdę.
Chodzi mi o niego jako gracza, nie osobę. Jako osobę mam go koło dupy.

Nasza przygoda zaczęła się na świecie 75, gdzie ja przez jakiś czas prowadziłem NTL a Srajmund sąsiadujące KRUXY czyli Jutro.
Oczywiście dostawali taką bułę na łeb, że szkoda gadać. Srajmund został pokonany jak totalny leszcz.
Wtedy był to człowiek wielkiego honoru.
Kulturalnie prosił mnie o sojka, bo już mieli dość. Potem w ich imieniu próbował rozmawiać ZTP.
Odmówiliśmy wspólnie radą NTL.
I wtedy coś w nim pękło.

Świat 145 to pokaz najczystszego draństwa. Oczywiście on ma czyste rączki, bo sam był zbyt tchórzliwy, by dopuszczać się obrzydliwych zagrań.
Ale wszystko odbywało się za jego wiedzą i przyzwoleniem.
Spuszczał z łańcucha Aspola i ten działał.
To był pokaz patologii w wykonaniu tego haniebnego plemienia.

- Wbijanie wrogom na konta
- Wyciąganie kosowników
- Podszywanie się pod inne osoby na Facebooku, w celu wyciągnięcia haseł
- Akcja z roksą
i wiele wiele innych rzeczy.

A wszystko pod patronatem i cichym przyzwoleniem Srajmunda

Każdy z tematów będę rozwijał z biegiem czasu.

Najistotniejsze jest to, że Srajmund zieje do mnie nienawiścią dlatego, że przegrał ze mną dwukrotnie. Sprałem go werbalnie niemiłosiernie.
Drugi raz był po s145 gdy postanowiłem wziąć się za ten haniebny twór. Walczyłem 5 lat i to plemię zniszczyłem - nie tylko przestało istnieć, ale nawet na serwerze została zablokowana nazwa Jutro, dokładnie ś186

Dziś moje przesłanie jest jedno - nie ma zgody na promowanie patologicznych postaw.
Ruszcie w końcu głowami, srają wam na łeb a wam się to podoba.
To w waszych rękach jest wyeliminowanie tej hańby ze świata plemion. Żeby wreszcie grać a nie pojedynkować się na cwaniactwo.

A zatem podsumowując - nie wiem co tu kombinuje Rajmund.
Ale każde plemię, które go przyjmie, lub jeśli stworzy coś własnego będzie z nim rozmawiać, zostanie napiętnowane i zniszczone. Z całą surowością, przy fanfarach sprawiedliwości.
Polecam zatem dobrze się zastanowić, żebyście nie skończyli jak moi wrogowie czyli w chronologicznej kolejności - Jutro, Pewniaczki, Paciki, Pee, Tajemnica a już za jakiś czas bELLUM.

POZDRAWIAM SERDECZNIE
Ciężka orka.

Nieźle się wygłupił



Dodam również, że jakby tego było mało ten pan już na wstępie okłamał i popełnił błąd, gdyż zarzucił mi, ze wszystkich wymieniłem z 'nicków'.
Podczas gdy wystarczy spojrzeć w grę, żeby zobaczyć, że w przypadku części osób napisałem dokładny 'nick' a w przypadku niektórych skrót.

Znowu zwycięstwo i totalna demolka.
To już się robi nudne.
XD XD XD XD

Toten dalej rozróżnia nick i login.
Chłop niezrównoważony
Iks de XD XD XD
To akurat bardzo proste.
Mój przyjaciel @boh12prawdziwy doskonale wie, że w tej sprawie jestem wobec niego krytyczny.
Napisałem mu o tym prosto i jasno.
Tak samo jak on kilka razy się ze mną nie zgadzał np chyba w kwestii Fiesty na 186.

Na tym polega prawdziwa przyjaźń.
Jeśli Twój przyjaciel błądzi - trzeba o tym powiedzieć.
Nie oznacza to jednak, że ktoś ma na kogoś się obrażać, boczyć czy wzajemnie szkalować.

Mamy różnicę zdań, on o tym wie, nadal jesteśmy przyjaciółmi, a Kanar dalej jest kretynem.

Ta sama zasada obowiązuje wobec mojego serdecznego przyjaciela @Czarna Szmata , którego raczyłem ugościć pysznymi mielonymi od mojej pięknej żony.
Też co świat dokonuje fatalnych wyborów.
Wie o tym, jest mu głupio, ale to robi.
Nie jestem jego sumieniem, nie mam prawa mu narzucać wyborów
Aktualizacja listy obludników (co to obLudnik????)

@Brika grająca w podłym tworze o nazwie bELLUM.
Mózg operacji i propagandzistka tego tworu.
Inteligentna, ale równie bezczelna. Wypisuje straszne głupoty i kłamstwa.

Oczywiście nie jest zaskoczeniem, że przy loginie ma dopisek....'pomocna dłoń'...

W ostatnim czasie ludzie z tym dopiskiem uaktywnili się i pokazują pełnię swoich zdolności.
Ha ha ale śmieszne

Z każdym dniem się przekonuje, jak dałem się nabrać sądząc, że jesteś przyzwoitą osobą.
Nie tylko pozbierałeś największe miernoty świata plemion, ale jeszcze jesteś z tego dumny.
 

DeletedUser209423

Guest
Sam nie ogarniasz, a wypominasz to innym, nie ładnie, najbardziej śmieszy mnie 'obludnik', tyle z nimi walczysz, a nie potrafisz napisać tego słowa.
A wyżej nie ma błędu (powtórzenia), bardziej rzetelne są narzędzia do sprawdzania pisowni niż Ty.


W zacytowanych fragmentach nie dostrzegam najmniejszego błędu.
A to, że moje słownictwo Ci nie odpowiada, to Twój problem.
Wypchaj się
 

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
Na żółto zaznaczone są błędy interpunkcyjne,
na czerwono błędy w pisowni.

Sam mnie zaczepiłeś, wytykając mi błędy w pisowni, samemu je, popełniając we własnym wypowiedziach. -> hipokryzja
 
Do góry