Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
No wlasnie, a tu jest max 10 osob z jakas wieksza iloscia wygranych swiatow i doswiadczeniem na 145 osob (3 czlony WnK) czyli caly uj :p
10 osób to w TOP16 najmocniejszego czlonu macie z blaszkami xDDD
Dalszych 134 graczy nawet nie sprawdzałem :D

I nie mowie tu o losowo wygranych swiatach tylko w wiekszosci pokrywających się i podtrzymujacych mój przykład z repkami w sporcie
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Black uciekł z psychiatryka ?. Ostatnio był spokój lecz jak widać znów choroba daje się mu we znaki. Współczujemy mu wszyscy rozumiemy że jest to ciężkie dla niego i całej jego rodziny która się z tym mierzy. Terapia internetowa ewidentnie nie działa dobrze na jego stan psychiczny, jeśli ktoś ma kontakt z jego rodzina proszę o szybką reakcję by jak najszybciej odciąć go od internetu by nie odleciał na dobre w swój kolorowy swiat

uciekl chyba pomylil leki z amfetamina mysliz e jak se rozpali ognisko w piwnicy to jest na wakacjach rozmawia z wymyslona Zona o pozwolenie na wejscie we forum cDDDDD nie wspolczuje rodzinie tez
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.228
10 osób to w TOP16 najmocniejszego czlonu macie z blaszkami xDDD
Dalszych 134 graczy nawet nie sprawdzałem :D

I nie mowie tu o losowo wygranych swiatach tylko w wiekszosci pokrywających się i podtrzymujacych mój przykład z repkami w sporcie
Ja 90% osob stad nie znam i pierwszy raz z nimi gram
 
Wynik reakcji
2.576
Gram, to chyba zbyt mocne słowo
Poprawię

'Ja 90% osób stąd nie znam i pierwszy raz zobaczą jak będę zwiewał'

Iks de

Kto chce zdjęcie, Krupówki teraz

Chłop co jedzie w góry.


Zamiast dotleniać ten zjebany łeb poświęcić się żonce to dalej te brednie tu pisze :D .

A potem sie dziwi,że hydraulik od żonki wychodzi 3x w tygodniu. :p
 

DeletedUser209423

Guest
Jestem już 10 dni
Wyobraź sobie, że w tym czasie powoli już mi się nudzi, zwłaszcza, że nie lubię gór. Ale za darmo, więc siedzę.
Nie widzę nic nadzwyczajnego w tym, że moja forumowa aktywność się zwiększa, zwłaszcza, że pierwszy tydzień były dni, że nie zaglądałem wcale, a jak zaglądałem, to pisałem 2-3 posty.

Zresztą czy ja Ci się muszę tłumaczyć?

A myśl sobie, że przychodzi hydraulik, po nim listonosz a na końcu ślusarz.
Co mnie tam, nie jesteś w stanie mnie zirytować.

Już na ten temat zdaje się rozmawialiśmy i to, że jesteś dzieckiem z hmm wątpliwie moralnych usług, nie znaczy, że musisz wszystkich oceniać od razu pod kątem seksualności.
 
Wynik reakcji
2.576
Jestem już 10 dni
Wyobraź sobie, że w tym czasie powoli już mi się nudzi, zwłaszcza, że nie lubię gór. Ale za darmo, więc siedzę.
Nie widzę nic nadzwyczajnego w tym, że moja forumowa aktywność się zwiększa, zwłaszcza, że pierwszy tydzień były dni, że nie zaglądałem wcale, a jak zaglądałem, to pisałem 2-3 posty.

Zresztą czy ja Ci się muszę tłumaczyć?

A myśl sobie, że przychodzi hydraulik, po nim listonosz a na końcu ślusarz.
Co mnie tam, nie jesteś w stanie mnie zirytować.

Już na ten temat zdaje się rozmawialiśmy i to, że jesteś dzieckiem z hmm wątpliwie moralnych usług, nie znaczy, że musisz wszystkich oceniać od razu pod kątem seksualności.

Nie oceniam.

Tylko chciałem pozdrowić Twoja żonke .
Powiedz, że jutro znów przyjde :*
 
Do góry