Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Ale ból dupy o to co sami zrobili, ten jeden tu się jeszcze pluje nie wiadomo na chuj ale po ostatniej akcji rohanu chcieli się dogadać z nami przeciw rohan. Na chuj w ogóle się tu odzywacie kurwy bez honoru. Trafiła kosa na kamień więc morda w kubeł i naura
Dobre podsumowanie. Ładnie napisałeś Sabacik, jakaś darma się należy. Wybierz coś z gracza eminem454 czyści nam wioski
 

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.135
Mam dwa adresy IP, które znam na pamięć i to nie jest ten, po drugie ktoś wbił o godiznie 0:37 po czym w wiosce w której stala zagroda deffa wlatuje sobie karetka od Zica czy tam Sneakiego na czysto na full murku, następnie do godiznie 5 rano kolejno padają następne wioski w ten sam sposób, nawet Zicu przesyła na moje konto raporty ile wsparcia wysłał do Sneakiego.

A po drugie o tej godzinie to piłem wódkę bo od piatku zastępstwo mial mieć wniebo a jak widać nie do końca je mial.
Wszystko kasztanie rozchodzi się o jedno że ty tak mówisz a to gówno nie argument i dowod, ja też od dzisiaj mówię że mi się trd na konto wbił i wiesz jaki mam dowod taki sam jak ty....

Jesteś na tyle glupi że dajesz passy do konta komuś kogo nie znasz, za taką głupotę powinno się utylizować...
 
Wynik reakcji
182
Szampańska zabawa na tym świecie, tRD codziennie dostarcza nowych wrażeń, przy ich wybrykach Jutro 2.0 blednie w blasku fleszy, a pamiętajcie że dziś dopiero wtorek :D za tydzień radny im człon usunie i wiecie co? Będą winni wszyscy tylko nie oni
 
Do góry