Dyskusja o sytuacji na świecie 190

DeletedUser209423

Guest
W związku z decyzją Komisji Standaryzacji Nazw Geograficznych poza Granicami Rzeczypospolitej Polskiej o zmianie posługiwania się nazwą Kaliningrad na Królewiec również podjąłem pewną decyzję.

Komisja Imienia Blacka Snowa zdecydowała o zmianie loginu Kanara.
Od dziś jedyną sluszną nazwą jest login - Parówa
 
Wynik reakcji
3.047
Dzień dobry Panie Szumix

Co tam w plemieniu? Poinformowałeś już, że jesteś trochę mało rozgarnięty i muszą uważać co piszą?

Gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi.
Na s186 Over sam rozwiązał plemię, oskarżając wroga o włam na konto.
Gdy się wydało, Szumix próbował kolegę jeszcze ratować i wkleił screen....którym udowodnił, że Over sam to zrobił XD XD XD

Mistrzostwo to było, przez 10 stron forum pękało ze śmiechu. Później Szumix się zaszył a dziś widzę mamy zmartwychwstanie
Witaj, czy ja wiem, czy był to dowód potwierdzający jego winę, nie wiem.

Skoro tak uważasz, okej, może tak być w takim razie. Udanego popołudnia :)
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.355
jak dobrze wiesz, mam na tyle kręgosłupa by się przyznać, że się mylę czy coś - mało tego na radzie na 186 byłem tego samego zdania ale zostałem przegłosowany i niestety reszta zrobiła jak zrobiła. Tutaj akurat nie wypowiadam się, bo klikam tylko budynki i coś Waflowi pomagam :p ale taki już jestem że coś poczytam na FO i się wypowiem jak wiem i tyle.
Jak się okaże że Kanar coś wywinie i bd miał rację to pewnie przytakne, jak nie bd miał racji, to znowu nie jestem osobą która przyleci dumnie wypomnieć, że się myliłeś bo taki nie jestem, a sam nie mam zdania bo ani Choriela ani Kanara nie znam - nie grałem z nimi ani przeciwko nim. :)
Nie czytaj tego kretyna bo on jest uposledzony, nic o mnie nie wie bo nawet nigdy ze mna nie gral bo nie wychodzi poza 1 etap wsi.

Lata za mna, bo pocisnalem mu kiedys na 145 swiecie i od tamtej pory jest jak wrzod na dupie.
Jeszcze boldupi caly czas o jakies nabijanie stat dla blaszek - hit.
Bo nigdy tego nie robilem i nie zamierzam robic, bo nie taka gierka nie sprawia mi zadnej przyjemnosci.

Na zadnym ze swiatow nic nie wywinalem, nigdy nikomu kosy nie wbilem ani nie zdradzilem.
Na 137 nawet P! Do zwyciestwa pociagnalem jak Bulwa gdzies przepadl.
Wiec nie masz sie czego obawiac, a ten klaun jak znowu nie bedzie mial racji to zas wymysli cos innego w tej swojej pustej glowie.
Dlatego ignor to najlepsze co moze byc w tym przypadku, bo to jeszcze bardziej go piecze - wie, ze jest nieudacznikiem.

Az tak trudno ludziom zrozumiec, ze ten typ sie odkleja i pisze co mu do glowy tylko przyjdzie?
Wrzuccie go do ignora i swiety spokoj bedzie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
Nie czytaj tego kretyna bo on jest uposledzony, nic o mnie nie wie bo nawet nigdy ze mna nie gral bo nie wychodzi poza 1 etap wsi.

Az tak trudno ludziom zrozumiec, ze ten typ sie odkleja i pisze co mu do glowy tylko przyjdzie?
Wrzuccie go do ignora i swiety spokoj bedzie.

Znowu kłamiesz.
Wszystko co napisałem na temat Twojej gry, jest prawdą.
 

DeletedUser209423

Guest
Pytanie zagadka

Co właśnie zrobiła Parówa (Kanar) ?

A jakże inaczej, cyk edycja posta i piszemy od nowa he he

Screenshot_20230510-140917~3.png


Biedny, sfrustrowany człowiek
 

DeletedUser209423

Guest
Tak jak zapowiadałem Szanowni Państwo

Pierwsze zwycięstwo nad WnK na ś190

Screenshot_20230510-150649~3.png

Raport nie kłamie
Black Snow wygrał

Black - WnK 1:0
 

DeletedUser209423

Guest
Ahh jaki ten black jest pro
Nic tylko podziwiać :D

Pokonałem? Pokonałem
Może z raportami też będziecie dyskutować, bo wy wiecie lepiej czym jest zwycięstwo?

WnK zbiera na dziąsło, a to dopiero przystawka. Zaatakuje dnia i godziny, której się nie spodziewacie
 

Krajt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.622
Pokonałem? Pokonałem
Może z raportami też będziecie dyskutować, bo wy wiecie lepiej czym jest zwycięstwo?

WnK zbiera na dziąsło, a to dopiero przystawka. Zaatakuje dnia i godziny, której się nie spodziewacie
Ale to musisz już tarany zrobić, bo po tym ataku dostaliśmy polecenie klepnięcia murków na 15 i 50ck
 

DeletedUser209423

Guest
Ale to musisz już tarany zrobić, bo po tym ataku dostaliśmy polecenie klepnięcia murków na 15 i 50ck

Ty nie rób tu podśmiechujek, bo zwycięstwo jest zwycięstwem.
Może nie było jakieś spektakularne, ale było.
Kiedyś wam tego jednego pika zabraknie do obrony wioski. Zobaczysz

Poza tym zapowiadałem, że was będę lał i to się dzieje.
Pierwsze starcie: Black Snow wygrał
 
Do góry