Dyskusja o sytuacji na świecie 190

kozar34

Miecznik
Wynik reakcji
313
Po pierwsze - nie poraz, a po raz, niewyedukowany śmieciu ruhański.
Po drugie - tak jak na 95, tak i tutaj, w obawie przed konfrontacją z geniuszem mojego pokroju, odwróciliście dyplo na świecie, tak żebyście mieli jakiekolwiek szanse.
Niestety na tak małych światach różnica kilku tysięcy wiosek jest praktycznie nie do przeskoczenia - o czym doskonale wiecie.
Więc cieszcie się, malutcy ruhańczycy, z kolejnego świata przejechanego na garbie. Mieliście okazję powalczyć na równych warunkach, ale strach wziął górę (co jest zasadne, będąc na waszym miejscu, też narobiłbym w gacie na widok mojego nicku).

Znalazłeś mój błąd w pisowni - brawo ty. Jest mi z tego powodu totalnie obojetnie.
Widać jak malutko znaczysz w tRD skoro nawet nie wiesz jak miala wyglądać nasza walka 50:50.
Wracam do picia piwka, a ty dalej siedź w tej swojej piwnicy i pisz te wysrywy.

Elo
 

.SneaKy

Pikinier
Wynik reakcji
139
To wam chce się dyskutować cały czas z tym zakompleksionym burakiem które swoje nieudacznictwo życiowe odreagowuję złością na zdrowych umysłowo ludzi?
Miejcie na uwadze że może wpuścił gruz bo ktoś pod sklepem zajął mu miejsce dla inwalidów? Mógł nie mieć przez to chwili na ogarnięcie wszystkiego a wy jesteście dla niego tacy toksyczni! Ludzie przestańcie! Miłujcie się !
 
Wynik reakcji
55
uprzejmie poproszę ruhańskie warzywa o przenoszenie większej ilości 'frontowców' typu shirikuram na front.
reszta chłopaków z ruhanu chociaż coś próbuje, a ten odklejeniec jest zbyt leniwy/chujowy (raczej to drugie, wspominając przejazd po tym warzywie na s178 ), żeby chociaż karety i wsparcia dogrywać do offów. XD
Morszczuk straciłeś wioskę na naszą fejk karetę i szczycisz się odbitką? Przypomnieć ci twoją nieudolną odbitkę z wczoraj gdzie mobila wysłałeś kilka minut po grubych i całego straciłeś?
 

Deleted User - 849153659

Guest
Jak już zapowiedziana dziś przez prezesa Jarosława cyfryzacja wejdzie w życie i będę miał tak szybki internet jak wy, to skopię wam tyłki.
Jarosław!
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
874
ty, faktycznie nie straciłeś żadnej wioski. props.
i przez 90% świata też same frontówki podbijałeś

jednak cię nie doceniałem, bajkowy wojowniku.
to oglądanie anime w wieku 28 lat daje ci taką moc? może też zacznę

a wiesz co oznacza przenoszenie graczy na front? nie wiesz, bo masz 20 iq. i jeszcze w ruhanie grasz, co w ogóle poddaje w wątpliwość sens twojego istnienia. i nawet w painta chujowy jesteś.

wracaj do zżerania darm, chociaż to ci wychodzi xD
Niesamowitym hipokrytą i głąbem jesteś.

Miesiąc temu wrzucileś mojego screena z przenosin na front - wtedy bylem darmiarzem i frajerem. Ale jeżeli ktos Tobie da takiego samego screena to on jest frajerem bo nie wie co to są przenosiny na front.

Naprawde wiekszego hipokryty nie widziałem.
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.245
Niesamowitym hipokrytą i głąbem jesteś.

Miesiąc temu wrzucileś mojego screena z przenosin na front - wtedy bylem darmiarzem i frajerem. Ale jeżeli ktos Tobie da takiego samego screena to on jest frajerem bo nie wie co to są przenosiny na front.

Naprawde wiekszego hipokryty nie widziałem.
I jeszcze chłop używa screenów i statystyk ze świat gdzie podpisali się 80% koalicje na podział blach, gdzie teraz płacze że jakieś 45:55 jest HAHAH co za debil niewiarygodne XDDDDDDD
 

William Marshal

Łachudra
Wynik reakcji
1.274
@Morfus Ty i @Adeq x Atak postawiliście się ponad plemieniem TRD. W Rohanie żaden gracz nie jest większy niż plemię i gdyby ktoś zachowywał się jak Morfus w czasie rozmów na DC (nie oddam diod) to nasza wojna z TRD zostałaby opoźniona a delikwent trafiłby do działu "Decymacje".

Wasze diody (o wdzięcznych nazwach "u nas śmieci wywożą we wtorki" oraz #rany rany przerażone są ruhany")
były ważniejsze niż dotrzymanie słowa danego Rohanom i sportowa wojna.
Dlatego tylko wam mogą gracze TRD dziękować za styl jebania was w oko i suczy pysk - np. @CdChudes nie musiał mieć bana (dziękuję wiernym informatorom z KEY św 182), wojna zaczęłaby się 2 dni później (z korzyścią dla was), a przede wszystkim Stefany nie dostałyby deffa od Rohanu (!).

Jesteś tępym trigger-happy debilem, który działa wbrew strategicznym celom plemienia zainteresowanym tylko własnym podwórkiem. Uważam, że nie umiesz grać w grę przeglądarkową plemiona.pl - osoba, która była wodzem dla innych graczy powinna wiedzieć, że słowa i czyny mają konsekwencje.
 

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
Myślałem, że każdy gracz plemion tak żyje. Bo kto normalny traciłby czas na tę gierkę
Smrodus rozwiał twoja pewność i domniemana myśl na temat ludzi w tej grze.
Na jakim Nicku ona w głodach grała xd
Mrożona Brukselka (zaplecze dokładnie k66) jak pamiętam dobrze potem front po kosie endrila i oddaniu wiosek przez jednego gracza już nie pamiętam jakiego xd. Musiałbym sprawdzić..

Z tego co pamiętam była mi polecona przez ilalio bodajże co też chwile ze mną.
 

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
I jeszcze chłop używa screenów i statystyk ze świat gdzie podpisali się 80% koalicje na podział blach, gdzie teraz płacze że jakieś 45:55 jest HAHAH co za debil niewiarygodne XDDDDDDD
Smrodus tak ma - mam nadzieję, że w końcu zgodzi się na walkę 1:1 ekipa vs ekipa.

I koska w sojusznika co mu trzymał świat.
 
Do góry