Dyskusja o sytuacji na świecie 190

P0gan

Miecznik
Wynik reakcji
83
Weźcie się za grę xd
Ile można czytać o kosach było minęło gramy dalej.
Przecież stefany nieustannie są kopane od miesiąca +20 na dzień minimum.

Chyba że bijesz do stefanow, a to nie nasz problem, ale fajnie by było jakby zaczęli grać, na razie to wygląda jak kopanie na ziemi najebanego Zula.
 

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.135
Śmieszki, śmieszkami, a tymczasem....

74b207fe8d619.png


Uwaga ogłoszenie!

Szukam ekipy na s194. Doświadczenie: KD w TRD, ustawiałem obronę przed akcją Rohanu na 3.09.2023
Mało stracili ;) jedynie ~50 wsi dzisiaj :p
Także polecam tego alegrowicza :D
 

Deleted User - 849153659

Guest
Śmieszki, śmieszkami, a tymczasem....

74b207fe8d619.png


Uwaga ogłoszenie!

Szukam ekipy na s194. Doświadczenie: KD w TRD, ustawiałem obronę przed akcją Rohanu na 3.09.2023

Cholera, prorok:

Screenshot_20230903-203325~2.png

Wyprzedzam epokę.

A przyjdzie taki @Sir Arturwd i powie, że ja ściemniam.
Niby gdzie XD

Wszystko co piszę zawsze jest faktem. A nawet jeśli nim nie jest, to się po chwili staje
 
Wynik reakcji
404
Śmieszki, śmieszkami, a tymczasem....

74b207fe8d619.png


Uwaga ogłoszenie!

Szukam ekipy na s194. Doświadczenie: KD w TRD, ustawiałem obronę przed akcją Rohanu na 3.09.2023

Że Ty nie masz wstydu, może pokaz pełną wiadomość i pokaż o której to było(18 ). Ofc nikt nie wskoczył a od 8 siedziałem i broniłem resztami, a może się pochwalimy czemu resztkami?

Gdy masz wioski bez stałki 3:44h grubym od Rohanu, ogólnie w całej wyspie chyba w 3 wioskach masz stałki na poziomie, w kolejnych 3(!!) to poziom jaki inni mieli na 2/3 linii , reszta wiosek naga, masz to co zdążyło w niepełny tydzień się zrekrutować( bo rurek nie potrafił ustawić frontu wcześniej) i piszesz do Waszego KD po jakikolwiek deff:

IMG_20230903_201104.jpg

Tymczasem w dzień akcji jak ten sam KD:

IMG_20230903_213527.jpg


Więc jak od plemienia dostałeś zero (0!!!) zagród deffa i bronisz od 8 tym co zdążyłeś zrekrutować, siedzisz nonstop do 18, głównie bazując na aktywności i próbach zapobiegawczego klinowania w ciemno w momencie gdy musisz robić uniki całym wojskiem jaki posiadasz i wchodzisz na FO i ten KD pisze takie coś i chuj mnie obchodzi czy dla beki czy nie, ale Ty nie powinieneś pokazywać się po takim kryminale co zrobiłeś.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 849153659

Guest
Że Ty nie masz wstydu, może pokaz pełną wiadomość i pokaż o której to było(18 ). Ofc nikt nie wskoczył a od 8 siedziałem i broniłem resztami, a może się pochwalimy czemu resztkami?

Gdy masz wioski bez stałki 3:44h grubym od Rohanu, ogólnie w całej wyspie chyba w 3 wioskach masz stałki na poziomie, w kolejnych 3(!!) to poziom jaki inni mieli na 2/3 linii , reszta wiosek naga, masz to co zdążyło w niepełny tydzień się zrekrutować( bo rurek nie potrafił ustawić frontu wcześniej) i piszesz do Waszego KD po jakikolwiek deff:

View attachment 52708

Tymczasem w dzień akcji jak ten sam KD:

View attachment 52709


Więc jak od plemienia dostałeś zero (0!!!) zagród deffa i bronisz od 8 tym co zdążyłeś zrekrutować, siedzisz nonstop do 18, głównie bazując na aktywności i próbach zapobiegawczego klinowania w ciemno w momencie gdy musisz robić uniki całym wojskiem jaki posiadasz i wchodzisz na FO i ten KD pisze takie coś i chuj mnie obchodzi czy dla beki czy nie, ale Ty nie powinieneś pokazywać się po takim kryminale co zrobiłeś.


Ej Ty Litwin a gdzie memiki? XD

Strasznie spięty się zrobiłeś XD XD XD
 
Wynik reakcji
404
Czytaj ze zrozumieniem. Bronił resztkami, tym co się zrekrutowało.
A wystarczyło by napisać: Gratki Rohanom za akcję.
Myślę że by dostał odpowiedź: Gratki za obronę.
Tak, wiem, zapomniałem dodać, głównie po to miałem wejść, żeby pogratulować że udało się zmylić naszą obronę(chociaż nie każdego xD, już nie będę pokazywał ssów gdzie pisałem że akcja tutaj pójdzie, bo to nic nie zmieni i tak). Natomiast to co zobaczyłem od Jurka trochę mi podniosło ciśnienie, bo zamiast ogarnąć jakaś pomoc to jeszcze na fo wrzuca przyciętą wiadomość, niemniej jednak gratuluję i postaram się żeby w przyszłości można było dłużej się pobawić.
 
Do góry