Dyskusja o sytuacji na świecie 190

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.211
Znowu kłamiesz celowo, choć Ci już to wyjaśniałem.

Konta usuwałem ja, gdyż wtedy uwziął się na mnie brat Franek i wlepiał ostrzeżenia jedno za drugim.
Usuwając konto, usuwały się ostrzeżenia.
Widzisz jaki jestem bystry?
Ale potem mój sprytny pomysł padł, bo jak debil Ci na forum o tym napisałem i donosicielku znowu zakapowałeś. I dostałem info, że koniec z tym.
Ot cała historia.
Nadal w niej na głupka wyszedłeś Ty.

Czyli sam się przyznałeś, że próbowałeś uniknąć wymiaru sprawiedliwości robiąc x multi kont?
A myślałem, że jesteś taki uczciwy.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Czyli sam się przyznałeś, że próbowałeś uniknąć wymiaru sprawiedliwości robiąc x multi kont?
A myślałem, że jesteś taki uczciwy.

No i tu się mylisz, proszę przestać rzucać oszczerstwa. Żądam tego.

Nawet przez moment nie było multikonta.
Kolejne zakładałem dopiero po usunięciu starego.
Być może nie wiesz, ale reguły RODO wymusiły wprowadzenie opcji usunięcia danych z serwera. Po 7 dniach od wypełnienia formularza konto się usuwa definitywnie i nieodwracalnie.
W czasie tych 7 dni kasowania możesz nadal się logować na forum i pisać, nie możesz jedynie grać na żadnym świecie, bo jest blokada.

Widzisz jaki jesteś tępy :)
 

Diomenciorz

Chłop
Wynik reakcji
17
Będzie tak - przed zamknięciem składu śmietanka Stefana wróci do głównego członu - może z paroma grajkami z klasyka, a reszta pójdzie ofc na darmy. Teraz tylko na chwile przeszli, żeby podnieść morale u grajków klasyka, ale coś czuje, że jutro się to skończy i jeszcze Stefany klasykom wjebią kose XD Piękne by to było mimo wszystko
 
Ostatnia edycja:

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.211
No i tu się mylisz, proszę przestać rzucać oszczerstwa. Żądam tego.

Nawet przez moment nie było multikonta.
Kolejne zakładałem dopiero po usunięciu starego.
Być może nie wiesz, ale reguły RODO wymusiły wprowadzenie opcji usunięcia danych z serwera. Po 7 dniach od wypełnienia formularza konto się usuwa definitywnie i nieodwracalnie.
W czasie tych 7 dni kasowania możesz nadal się logować na forum i pisać, nie możesz jedynie grać na żadnym świecie, bo jest blokada.

Widzisz jaki jesteś tępy :)

Napisałeś, że dostałeś karę.
Aby uniknać jeszcze większej kary za recydywę zacząłeś robić jakieś machlojki aby uniknąć odpowiedzialności karnej.

To w samej definiacji próbuja uniknięcia wymiaru sprawiedliwości.
Szczygóły czy to było 7 dni czy ile nikogo nie obchodzą.
 

Sartoxess

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.225
Ej ale jesteś jednym z tych którzy najedli się z darm kosy Kyubana oddającego diody w centrum plemienia stefan. Na chuj piszesz że ty nie wbiłeś takiej kosy, jak korzystałeś z równie wielkiej kosy?
No wzięliśmy sobie, ja darmami nie gardzę :)

O jakiej ty kosie piszesz xD
Przecież cały czas jestem w tym samym plemieniu i walczę z tym samym przeciwnikiem.

Kose to na 180 wbiłem ale nie tak perfidnie jak to miało miejsce dziś rano z strony iNTERION.
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.279
No wzięliśmy sobie, ja darmami nie gardzę :)

O jakiej ty kosie piszesz xD
Przecież cały czas jestem w tym samym plemieniu i walczę z tym samym przeciwnikiem.

Kose to na 180 wbiłem ale nie tak perfidnie jak to miało miejsce dziś rano z strony iNTERION.
No kyuban wbił kosę, wtedy Tobie to nie przeszkadzało xd
 
Do góry