Dyskusja o sytuacji na świecie 190

DeletedUser209423

Guest
Trzeba było mówić wcześniej, zrobiłabym transparent i zebrała komitet powitalny i jednocześnie pożegnalny, żeby miejscówki dobrej nie niepokoić. @Kanarinios. pewnie też chciałby poznać fana.

O przepraszam zapowiadałem kilka dni temu

Za jakieś 3h odjeżdżam trasą numer 7
Można na wyjeździe zorganizować pożegnanie.


--

No i ja. Szkoda, że wcześniej nie napisałeś Panie Black.

Jak wyżej, pisałem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

AlistarOvereem

Miecznik
Wynik reakcji
184
@Bl-ack Sno-w od kiedy masz dostęp do telefonu w psychiatryku?. Pisałeś ostatnio że zamykają Cię na 4 dni a jednak codziennie się udzielasz ;) Chyba że twój urlopik z zmyślona żona jest tak nudny że aż musisz wejść na forum i zająć sobie czas.
 

DeletedUser209423

Guest
@Bl-ack Sno-w od kiedy masz dostęp do telefonu w psychiatryku?. Pisałeś ostatnio że zamykają Cię na 4 dni a jednak codziennie się udzielasz ;) Chyba że twój urlopik z zmyślona żona jest tak nudny że aż musisz wejść na forum i zająć sobie czas.

Tak tak
Żona czy dziewczyna jest dziś taką abstrakcją, że to w zasadzie osiągalne tylko dla promila ludzkości.
Masz rację.
Wymyślam sobie wszystko.

Jeśli będzie Ci od tego lepiej, polecam się, tak sobie wmawiaj.
 

MyryPyry

Chłop
Wynik reakcji
45
Dzień dobry


coś ciekawego się działo na 190 świecie?
Nie chce mi się przeszukiwać tego spamu.
Jakieś kosy? Wojny? Sojusze? Zdrady? Kosy? albo nie wiem Mirek może drugi człon już założył?
 

DeletedUser209423

Guest
Szanowni Państwo

Pragnę przypomnieć wszystkim, że badziewne plemię WnK musi zostać zniszczone.
Łącznie z dziadygą @Pitek Tęgi.

Nic się nie zmieniło. Wyjazd nie sprawił, że naszła mnie refleksja, by wybaczyć im haniebne postępowanie.
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
@Bl-ack Sno-w od kiedy masz dostęp do telefonu w psychiatryku?. Pisałeś ostatnio że zamykają Cię na 4 dni a jednak codziennie się udzielasz ;) Chyba że twój urlopik z zmyślona żona jest tak nudny że aż musisz wejść na forum i zająć sobie czas.
To są dopiero chore czasy gdzie na każdym kroku inteligentnym i utalentowanym ludziom wmawia się choroby psychiczne.
Oglądasz reklamy w TV i co druga nakłania cię do faszerowania się lekami na różne pierdety a na raka można umrzeć nawet go nie mając ponieważ lekarze to idioci w większości przypadków.
Jakbyś przypadkiem trafił do psychiatryka to do końca życia byłbyś królikiem doświadczalnym ale jakoś nikt tutaj nie nazywa cię inwalidą umysłowym.
Szanuj ludzi (wszystkich) i bądź poprawny politycznie bo w przeciwnym razie cię zjedzą - Taka dobra rada.
 
Do góry