Dyskusja o sytuacji na świecie 190

DeletedUser209423

Guest
Mialbys juz gdyby Ci tyle kont nie usuneli :)

Przestań kłamać.
Nikt mi nigdy nie usunął konta.
Zawsze to ja wrzucałem kasację, żeby skasować ostrzeżenia jakie otrzymywałem od Brata Franka.
W ten sposób radziłem sobie pół roku.
Ale później w zasadzie sam się sprzedałem z tym, ktoś doniósł i Kmic mnie wyciął permem.
A po 3 tyg został zdjęty.
Tyle historii

Gdyby nie moje własne kasacje dziś bym miał nabite z 25k postów

Ale luz i tak to osiągnę, w końcu jestem legendą i tlenem tego forum.
 

DeletedUser209423

Guest
Oczywiście nie zdziwię Państwa, jeśli napiszę, że odejście @Choriel z WnK kilka dni temu było ustawką.
Od chwili odejścia ostrzegałem ludzi, którzy z nim rozmawiali na priv (bo większość tych rozmów widziałem, kręcił się i wokół Rohanu, Luny itd), że to zbyt łapczywy człowiek, żeby odpuścić sobie wioski skoro jest wysoko w rankingu. I się nie pomyliłem.
WnK robiło jakże mizerną prowokację na którą nikt się nie złapał.
Idioci!

Tak jak pisałem, to plemię patologicznych kłamców i nieudaczników. Cynicy pozbawieni jakichkolwiek zasad.
Dlatego wszystkie plemiona muszą zgodnie się ich pozbyć, jak Pee na s182
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
jestem legendą i tlenem tego forum.
Jedynie kim jesteś to tylko najbardziej odklejonym forumowiczem. Przebiłeś wszystkich, nawet siebie.
Czekać tylko aż Watykan uzna Cię za świętego, będziesz mógł wtedy sprzedawać swoje grzyby jako relikwie wędrując z twoją piękną żoną po Polsce.

santo subito il nostro comico
 

DeletedUser209423

Guest
Nie ma się co oszukiwać, WnK trwa jeszcze tylko dlatego, że to ludzie pozbawieni życia.

Trzeba to w końcu głośno powiedzieć - tam nikt nigdy nie osiągnął w życiu żadnego sukcesu (może jakiś jeden - dwa wyjątki).

Większość, to zwykli stulejarze, którzy dziewczynę to widzą w piekarni jak idą po bułkę słodką do harnasia.
Ludzie nieudolni, którzy każdą wolną chwilę, każdy dzień, każde święto wykorzystają na to, żeby aby coś ugrać w niszową gierkę.
By potem pucować się na forum.

Wiecie dlaczego Stefany często i nagle się kasują?
Bo to ludzie sukcesu.
Przedsiębiorcy, biznesmeni, dyrektorzy.
Dom z ogrodem, ładna żona (nie takie piękne jak moja, ale ładne), dobry samochód i markowy koniak.
Gra jest dla nich dodatkiem. Grają i fajnie się bawią, a jak mają więcej zajęcia w życiu, to nagle kasują i pa.
A i tak potrafią wygrywać światy.
Oto ludzie prawdziwego sukcesu.

Ave Stefan
 

Emixx

SŁODZIAK ♥
Wynik reakcji
2.862
Nie ma się co oszukiwać, WnK trwa jeszcze tylko dlatego, że to ludzie pozbawieni życia.

Trzeba to w końcu głośno powiedzieć - tam nikt nigdy nie osiągnął w życiu żadnego sukcesu (może jakiś jeden - dwa wyjątki).

Większość, to zwykli stulejarze, którzy dziewczynę to widzą w piekarni jak idą po bułkę słodką do harnasia.
Ludzie nieudolni, którzy każdą wolną chwilę, każdy dzień, każde święto wykorzystają na to, żeby aby coś ugrać w niszową gierkę.
By potem pucować się na forum.

Wiecie dlaczego Stefany często i nagle się kasują?
Bo to ludzie sukcesu.
Przedsiębiorcy, biznesmeni, dyrektorzy.
Dom z ogrodem, ładna żona (nie takie piękne jak moja, ale ładne), dobry samochód i markowy koniak.
Gra jest dla nich dodatkiem. Grają i fajnie się bawią, a jak mają więcej zajęcia w życiu, to nagle kasują i pa.
A i tak potrafią wygrywać światy.
Oto ludzie prawdziwego sukcesu.

Ave Stefan
Oj Black kolego teraz to trochę poleciałeś.
Pewien czas temu pisaliśmy, że odejście Kanara zmieni Twoją narrację - Kanara w WnK już nie ma, a Ty ciągle to samo (Mimo, że pisałeś o tym w wielu swoich wypowiedziach).

Jako przyzwoitą osobę, pozbawioną nienawiści bardzo proszę o dotrzymanie swoich słów i o zaprzestanie ciągłego faworyzowania innych plemion na tle WnK, nazywania nas od obłudników etc.
Możliwe, że w naszych szeregach pozostają osoby, których nie darzysz sympatią, ale są to pojedyńcze jednostki.
Jestem w pełni świadomy, że w naszych szeregach znajdują się osoby, które jednak lubisz.

Ponadto nie uważam, abyś miał coś więcej nam do zarzucenia (nie było fałszywych ssów, krzywych akcji).
Trzymajmy się z dala od epitetów w stylu "nieudacznicy, patologiczni kłamcy etc." - nie dotyczą one całego plemienia.

1686130216757.jpeg
 

DeletedUser209423

Guest
Oj Black kolego teraz to trochę poleciałeś.
Pewien czas temu pisaliśmy, że odejście Kanara zmieni Twoją narrację - Kanara w WnK już nie ma, a Ty ciągle to samo (Mimo, że pisałeś o tym w wielu swoich wypowiedziach).

Jako przyzwoitą osobę, pozbawioną nienawiści bardzo proszę o dotrzymanie swoich słów i o zaprzestanie ciągłego faworyzowania innych plemion na tle WnK, nazywania nas od obłudników etc.
Możliwe, że w naszych szeregach pozostają osoby, których nie darzysz sympatią, ale są to pojedyńcze jednostki.
Jestem w pełni świadomy, że w naszych szeregach znajdują się osoby, które jednak lubisz.

Ponadto nie uważam, abyś miał coś więcej nam do zarzucenia (nie było fałszywych ssów, krzywych akcji).
Trzymajmy się z dala od epitetów w stylu "nieudacznicy, patologiczni kłamcy etc." - nie dotyczą one całego plemienia.



Witaj serdecznie
Jeśli Szanowni Państwo zastanawiali się o kogo mi chodziło, gdy wspominałem o jednej max dwóch osobach, które różnią się od reszty graczy WnK, to właśnie to miejsce zajmuje mój serdeczny przyjaciel @Emixx.
Nie wiem co jeszcze tam robi a co gorsza wpisuje się w skandaliczną narracje WnK.

Nie jest tak mój przyjacielu, że jak Kanar odszedł, to zapominamy o wszystkim.
ODSZEDŁ
On, sam. Nie wyrzucono go. To on zdjął majty i wypiął się na WnK.
Te haniebne plemię nadal by go trzymało, gdyby chciał grać.

A moje warunki były jasne - Kanar i Choriel wylot na łeb.

Poza tym weźcie na barki konsekwencje swoich decyzji. To jest właśnie jedna z nich i tego jarzma, obciążenia w postaci przyjmowania podłych kreatur już z siebie nie zdejmiecie.

Wielokrotnie podkreślałam, że nie chodzi mi o wszystkich graczy WnK, ale będę pisał ogólnie WnK, bo to łatwiej. A i większość jest wypaczona.

Poza tym Twój szef @Pitek Tęgi brutalnie i publicznie znieważał tutaj nie tylko mnie (jestem przyzwyczajony) ale również moją piękną żonę.

Dlatego odrzucam Twoje zażalenie.
WnK będzie jechane do samego spodu, dopóki nie upadnie.

Ostatnia akcja z Chorielem pokazała, że podążacie od złego, ku gorszemu.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.953
Witaj serdecznie
Jeśli Szanowni Państwo zastanawiali się o kogo mi chodziło, gdy wspominałem o jednej max dwóch osobach, które różnią się od reszty graczy WnK, to właśnie to miejsce zajmuje mój serdeczny przyjaciel @Emixx.
Nie wiem co jeszcze tam robi a co gorsza wpisuje się w skandaliczną narracje WnK.

Nie jest tak mój przyjacielu, że jak Kanar odszedł, to zapominamy o wszystkim.
ODSZEDŁ
On, sam. Nie wyrzucono go. To on zdjął majty i wypiął się na WnK.
Te haniebne plemię nadal by go trzymało, gdyby chciał grać.

A moje warunki były jasne - Kanar i Choriel wylot na łeb.

Poza tym weźcie na barki konsekwencje swoich decyzji. To jest właśnie jedna z nich i tego jarzma, obciążenia w postaci przyjmowania podłych kreatur już z siebie nie zdejmiecie.

Wielokrotnie podkreślałam, że nie chodzi mi o wszystkich graczy WnK, ale będę pisał ogólnie WnK, bo to łatwiej. A i większość jest wypaczona.

Poza tym Twój szef @Pitek Tęgi brutalnie i publicznie znieważał tutaj nie tylko mnie (jestem przyzwyczajony) ale również moją piękną żonę.

Dlatego odrzucam Twoje zażalenie.
WnK będzie jechane do samego spodu, dopóki nie upadnie.

Ostatnia akcja z Chorielem pokazała, że podążacie od złego, ku gorszemu.
Ale ostatnia akcja ze mną nie była kompletnie ustawiona. Odszedłem z plemienia bo miałem kończyć jednak zostałem namówiony przez kilka osób żebym został. To co się działo to moje postanowienia a nie wnk xD

Co do mojego pobytu w Lunie to napisałem forgivenowi szczerze co i jak, wiec on tez dokładnie wiedział xd

Nie rozumiem po co w takim razie rozpowiadają głupoty :)
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Nie chce mi się rozpisywać ale jako przedsiębiorca napisze z jakich nowych przepisów ja skorzystałem :)
- obniżenie podatku CIT do 9% z 15% w 2019 roku
- ulga na start dla jednoosobowych działalności gospodarczych z 30 kwietnia dzięki czemu przez pół roku nie płaciłem żadnych składek społecznych przez pół roku a po pół roku przez okres 24 miesięcy ZUS preferencyjny
- 01.01.2019 dwukrotnie zwiększono ulgę mały ZUS dzięki czemu jako przedsiębiorca wykazujący dochody niższe niż 120k zł płace ZUS podstawowy w części: (przychody / 120k zł) x 1418, 22 zł
- podwyższono kwotę wolną od podatku co obniżyło płacony przeze mnie podatek PIT
- zwolnienie z podatku pit do 26 roku życia, w skali całego programu chociaż były to tylko dwa lata zaoszczędziłem naście tysięcy zlotych

- Aaa i jeszcze narzeczona jest fizjoterapeutką na samozatrudnieniu bo przecież w polskich warunkach ciężko liczyć na umowę o pracewjej branży obniżono ryczałt z 17% na 14%.
- szwagier prowadzi firmę budowlaną i zatrudnia kilkadziesiąt osób. Dużo ułatwiło mu podwyższenie kwoty przychodu który może osiągnąć firma aby pozostać na ryczałcie z 1mln do 8,5 mln zł


Najwięcej do powiedzenia na temat gospodarki mają do powiedzenia ludzie bez żadnej wiedzy ekonomicznej którzy nasłuchali się populizmów, nie potrafią myśleć samodzielnie i głoszą idiotyczne Mentzenowe albo PełOwe teorie...


PIS ma swoje za uszami i za bardzo sprzymierzyli się z Kościołem (ale z kims musieli). Niestety na chwilę obecną nie ma dla nich alternatywy. Sieją ostra tępą promgandę, natomiast retoryka opozycji opiera się również na propagancie ale także na kłamstwie, próbie przelicytowania programów oponentów a co najgorsze ingerowaniu w sprawy Polski sił zagranicznych to jest niedopuszczalne i albo są zdrajcami, albo idiotami jeśli tego nie rozumieją.
Polski system sądów, media są chore. Zarówno sądownictwo jak i tak naprawdę media są filarami władzy w spoleczenstwie i bez względu na to czy są to media prywatne czy publiczne posiadają olbrzymią siłę opiniotwórcza i powinny być rzetelne i bezstronne.

70-80% społeczeństwa to ciemniaki którzy nie potrafią dokonać chłodnej analizy tylko kierują się emocjami wywołanymi przez różnego rodzaju hasła i sztuczne afery. Dlatego demokracja jest zła, lecz niestety nie wymyślono lepszego systemu.


Edit: Dodam tylko, że jako młodszy człowiek równiez byłem słuchaczem konfederacji, słuchałem i popierałem wiele ich bajduł które głoszą xd Jednak gospodarka jest dużo bardziej złożona. Kiedyś byłem skrajnie liberalny, teraz popieram upiarkowana politykę społeczną i uważam 500+ za bardzo dobry program który wielu młodym ludziom pozwolił założyć rodzinę nie pogarszając znacznie swojego standardu życia. A dzieci to wartość narodu a nie tylko własnych rodziców i cały naród powinnien o nie dbać.

500+ to nic specjalnego bo to zwykly zasilek na dzirci ktory ma juz chyba kazdy kraj w europie i jesli PiS go zlikwiduje to sami sobie w stope strzela bo za kilka lat zrobiliby nowa ustawe o nowy zasilek
a robienie ulgi podatkowej zeby go zastapic to tylko robienie dziury budzetowej ktore znajac zycie lataliby w inne sposoby
po prostu glupi pomysl ktory nie zmienilby nic i o to mi chodzilo w zasadzie

temat inflacji widze splynal a szkoda bo to duzo ciekawsze IMO
 

DeletedUser209423

Guest
Ale ostatnia akcja ze mną nie była kompletnie ustawiona. Odszedłem z plemienia bo miałem kończyć jednak zostałem namówiony przez kilka osób żebym został. To co się działo to moje postanowienia a nie wnk xD

Co do mojego pobytu w Lunie to napisałem forgivenowi szczerze co i jak, wiec on tez dokładnie wiedział xd

Nie rozumiem po co w takim razie rozpowiadają głupoty :)

Niczego nie rozpowiadają. To ja z tych rozmów widzę, że były to Twoje prowokacje.
Przestań kłamać.
Jesteś zbyt chytry, żeby chcieć zakończyć grę będąc wówczas top 3.

Mam uwierzyć, że jest w tej grze ktoś, kto by chciał, żebyś Ty został?
No proszę Cię.

To haniebna, plugawa i obrzydliwa zagrywka WnK
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.953
Niczego nie rozpowiadają. To ja z tych rozmów widzę, że były to Twoje prowokacje.
Przestań kłamać.
Jesteś zbyt chytry, żeby chcieć zakończyć grę będąc wówczas top 3.

Mam uwierzyć, że jest w tej grze ktoś, kto by chciał, żebyś Ty został?
No proszę Cię.

To haniebna, plugawa i obrzydliwa zagrywka WnK
Oczywiście ze to tylko i wyłącznie ja to zrobiłem a nie wnk. Nie wiem czy nazwałbym to prowokacjami. Co zmienia fakt ze jestem w top10?

Co świat w niej jestem i wielokrotnie kończyłem grę. Teraz tez miałem nie wracać ale poproszono mnie żebym został. I tak znalazł się ktoś kto chciał żebym został bo wbrew pozorom coś robiłem w plemieniu :)

Także mow co chcesz, w to zamieszany jestem tylko ja, nie wnk
 

DeletedUser209423

Guest
Oczywiście ze to tylko i wyłącznie ja to zrobiłem a nie wnk. Nie wiem czy nazwałbym to prowokacjami. Co zmienia fakt ze jestem w top10?

Co świat w niej jestem i wielokrotnie kończyłem grę. Teraz tez miałem nie wracać ale poproszono mnie żebym został. I tak znalazł się ktoś kto chciał żebym został bo wbrew pozorom coś robiłem w plemieniu :)

Także mow co chcesz, w to zamieszany jestem tylko ja, nie wnk

Co Ci obiecali za tą ściemę?
Jeszcze 2 dni temu chciałeś podobno sprzedawać całą wiedzę na temat plemienia.
A dziś, Reytanem się rzuca.
Cóż za odmiana.

Przestań kłamać.

Chcieliście zrobić prowokację pod adresem Rohanu i wjechać bez żadnego trybu.
Czytam was jak trylogię.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.347
Oczywiście że jest ktoś kto chciał, żeby @Choriel został w WnK i jestem to ja. @Choriel nieustannie zajmuje drugie miejsce na liście osób, które mnie najmocniej zwyzywały za krytykę swoich niedorzecznych pomysłów (nie to że jakoś mocno, bo mu brak takiego doświadczenia, po prostu często). Powinieneś Black się cieszyć, że ten haniebny twór pełen patologicznych kłamców ma w swoim składzie między innymi jego - który im bardziej się stara, ty bardziej szkodzi plemieniu. Ma także mnie, czyli w zasadzie zwiastun klęski. @Kanarinios. widząc takie warunki podkulił ogon i stwierdził że jego aspirująca kariera wojskowa na 184 i w RL ma wyższy priorytet.

@Emixx dobra próba, ale zapomniałeś że bez @boh12prawdziwy rezygnacja Kanara nadal daje nam ujemny współczynnik Blacka, liczba sprawiedliwych nie przeważa dostatecznie łachudr. Jak nie było przez chwilę Choriela to już byliśmy w ogródku, już witaliśmy się z gąską, ale ostatecznie wszystko szlag tragił :)
 

DeletedUser209423

Guest
Oczywiście że jest ktoś kto chciał, żeby @Choriel został w WnK i jestem to ja. @Choriel nieustannie zajmuje drugie miejsce na liście osób, które mnie najmocniej zwyzywały za krytykę swoich niedorzecznych pomysłów (nie to że jakoś mocno, bo mu brak takiego doświadczenia, po prostu często). Powinieneś Black się cieszyć, że ten chaniebny twór pełen patologicznych kłamców ma w swoim składzie między innymi jego - który im bardziej się stara, ty bardziej szkodzi plemieniu. Ma także mnie, czyli w zasadzie zwiastun klęski. @Kanarinios. widząc takie warunki podkulił ogon i stwierdził że jego aspirująca kariera wojskowa na 184 i w RL ma wyższy priorytet.

@Emixx dobra próba, ale zapomniałeś że bez @boh12prawdziwy rezygnacja Kanara nadal daje nam ujemny współczynnik Blacka, liczba sprawiedliwych nie przeważa dostatecznie łachudr. Jak nie było przez chwilę Choriela to już byliśmy w ogródku, już witaliśmy się z gąską, ale ostatecznie wszystko szlag tragił :)

*haniebny
 

DeletedUser209423

Guest
Oczywiście, za dużo Choriela i teraz wszędzie widzę ch

Nie obrócisz rzeczywistości w żarty.

Doskonale wiemy jakim obciążeniem jest dla was prawda, którą piszę.

Doskonale wiecie, że się uparłem i zniszczę WnK.

Możesz żartować, uprawiać heheszki a i tak wiemy jak to się skończy.
 
Wynik reakcji
59.447
Nie obrócisz rzeczywistości w żarty.

Doskonale wiemy jakim obciążeniem jest dla was prawda, którą piszę.

Doskonale wiecie, że się uparłem i zniszczę WnK.

Możesz żartować, uprawiać heheszki a i tak wiemy jak to się skończy.
Szeryf to taka łachudra która próbuje udawać inteligentnego gościa, ale rzeczywistość cały czas go weryfikuje
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.347
Nie obrócisz rzeczywistości w żarty.

Doskonale wiemy jakim obciążeniem jest dla was prawda, którą piszę.

Doskonale wiecie, że się uparłem i zniszczę WnK.

Możesz żartować, uprawiać heheszki a i tak wiemy jak to się skończy.
Oczywiście że nie obrócę, bo do tego trzeba choćby marginalnej mocy sprawczej której żadne z nas nie posiada :*

Ale nie mniej jednak będę Cię wspierał na wszelkie możliwe sposoby w tym dziele przyjacielu <3

Szeryf to taka łachudra która próbuje udawać inteligentnego gościa, ale rzeczywistość cały czas go weryfikuje
Nie dokazuj miły, nie dokazuj :)
 

DeletedUser209423

Guest
Mówiąc szczerze, to wydaje mi się kolego @boh12prawdziwy , że on ma cały czas uraz do mnie po świecie 182.
Ładnie go tam przetrzepałem.

Celowo wybiera plemiona w których wie, że będę przeciwko niemu. Chce się odgryźć.
To jednak mściwy człowiek.
Ale znowu mu przetrzepie skórę
 
Do góry