Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Człowiek się kulturalnie pyta czy w historii plemion była druga tak żenująca zbieranina jak Marzyciele, to się głąby podpalają.
Robię jak jan film i potrzebuję wkładu.
Grałem na kilku światach i zawsze to marzyciele byli najgorsi. Ale może ktoś grał gdzieś, gdzie ktoś był jeszcze bardziej chujowy od nich.
Tego się tyczy dyskusja i proszę odpowiadać na temat.
 
Wynik reakcji
61
O kolejny kosownik się odezwał - smiechux

Smiechux i Mixon50 przypominam jeden KO radny esów drugi topowy gracz z top 25 skosowali plemię wyruchali nas i centrum się posypało.

Zwykły Jakub? chyba zwykły pet. Radny rzucił kontem i jeszcze zast przez kilka rączek przerzucany, aż trafił do nasir07x i dał zasta do JN. Posprawdzali gdzie lecą offy i gdzie stoją stałki i po tej akcji się już nie podnieśliśmy.

Pan Bocian? Małpka i manipulacja. Tak można opisać jego zainteresowania. Mistrz propagandy, co chwilę wyciągał naszych graczy na swoją stronę i potem chwalił się na FO okienkami transferowymi....
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Koledzy mu na przyrce te teksty podpowiadają chyba.
Taki był wygadany, taki był mocarny. Zawinął się raz dwa. Idealnie nadaje się do Marzycieli. Jak oni nie będą razem na kolejnym świecie to nie wierzę w miłość XD
 
Wynik reakcji
61
pozdrawiam Was chłopaki ale to nie ja teraz muszę zmieniać nicki. Mixon władze cyrku na 195s już poinformowane dawno co zrobiłeś. haha

Po co mam tu dalej grać? Przez chwilę myślałem, żeby zostać i bronić konta, by zdobyć blaszkę indywidualną może? Ale przecież wy jesteście takimi kurwami, że byście mi przebili sztucznie.
 

Mixon50

Pikinier
Wynik reakcji
52
Dzięki mordo, władze cyrku są już poinformowane od trzech tygodni i jakoś żyję :p

A z blaszką indywidualną mógłbyś mieć problem, nie ma potrzeby sztucznie nabijać. Wystarczy dobrze bronić nędzne akcje dzików :p
 

Bavarian

Chłop
Wynik reakcji
4
Człowiek się kulturalnie pyta czy w historii plemion była druga tak żenująca zbieranina jak Marzyciele, to się głąby podpalają.
Robię jak jan film i potrzebuję wkładu.
Grałem na kilku światach i zawsze to marzyciele byli najgorsi. Ale może ktoś grał gdzieś, gdzie ktoś był jeszcze bardziej chujowy od nich.
Tego się tyczy dyskusja i proszę odpowiadać na temat.
ty bakłażanie z kulturą masz tyle wspólnego co z dodatnim IQ
jak gram od s1 większego przygłupa nie widziałem, serio

smieciu i mixon to po prostu sprzedajne dziwki, takich jest bardzo duzo. bocian to jednak ewenement, długo myslalem ze w tej grze takich ancymonów nie ma no ale komus na wiosce internet podłączyli, odkrył plemiona i mamy kabaret za darmo
 

pawellq

Łucznik
Wynik reakcji
118
ty bakłażanie z kulturą masz tyle wspólnego co z dodatnim IQ
jak gram od s1 większego przygłupa nie widziałem, serio

smieciu i mixon to po prostu sprzedajne dziwki, takich jest bardzo duzo. bocian to jednak ewenement, długo myslalem ze w tej grze takich ancymonów nie ma no ale komus na wiosce internet podłączyli, odkrył plemiona i mamy kabaret za darmo
Ale dlaczeg ? Doskonale wiem jak frendzle dziobaka masturbowali się na poprzednich światach, zresztą tutaj było tak samo. Mówicie, że Bocian się odkleił, ale sami nie widzicie w jakim świetle przedstawiała was cała ta ekipa, która się poddała ? Czy to tutaj czy na poprzednich światach ? Bocian też 2x miał z dziobakami do czynienia, ja trochę więcej, i on tylko pokonuje was waszą bronią, ale widocznie wam wasze pierdolenie nie przeszkadza. Chyba, że przeszkadza wam to, że widzicie odbicie siebie i chcecie tylko być unikalni xd

Zachowajcie odrobine godności i włączcie kasacje. Pożegnajcie się jak przystało na przeciwników. Bo ludzie spoko, tylko władza wasa to zwykłe lemingi. I niepotrzebnie teraz bronicie tych lemingów psując sobie opinie.

Tyle ode mnie :) Bawcie się tą grą. Bo to nie fortnite.
 

Zlyludz

Chłop
Wynik reakcji
2
Jeśli kasacja konta któremu poświęciłem tyle czasu i serca to godność...to obejdę się bez niej gram dla siebie i dla tych co jeszcze potrafią bawić się tą grą

"Ale idź w życiu Plemion godnym życiem choćbyś miał oberwać bo to nie życie, żeby za wszelką cenę coś osiągnąć :) W życiu można przymknąć na coś oko, a w grze się nic nie traci więc można spokojnie grać na własnych zasadach :)
Na siłę też nie ma co komu pomagać tylko tyle na ile ktoś jest wart :)"

Tak mi kiedyś napisał przyjaciel...
 

Bavarian

Chłop
Wynik reakcji
4
pawellq, mnie nie interesuja poprzednie swiaty na ktorych grało kierownictwo INC, nie grałem z nimi ani z wami i tyle. Nikogo tez nie bronię, nie wiem skąd to wziąłeś. Do przeciwnika mam zawsze szacunek, dopóki nie wszedlem na FO to ani pomyslalem zeby o kims z JN cos zlego napisac. No ale obok tego co ten intelektualny karzeł wypisuje nie da się przejść obojętnie. Pewnie taki jest jego cel, trollowanie i robienie z siebie błazna. Nic nowego, jednak kojarzyłem tą grę trochę inaczej, mam do niej sentyment właśnie przez to, ze kiedys takich pajaców nie było w plemionach. To właśnie odróżniało tę grę od LOLów i innych WOWów. Normalnych graczy z drugiej strony pozdrawiam serdecznie i gratuluje, jednak tak jak wytykacie nam pod kim gralismy tak wy sie zastanowcie co za kretyn wami kieruje i czy Wam nie wstyd z kims na takim poziomie dzielic blachy.
 

pawellq

Łucznik
Wynik reakcji
118
Jeśli kasacja konta któremu poświęciłem tyle czasu i serca to godność...to obejdę się bez niej gram dla siebie i dla tych co jeszcze potrafią bawić się tą grą

"Ale idź w życiu Plemion godnym życiem choćbyś miał oberwać bo to nie życie, żeby za wszelką cenę coś osiągnąć :) W życiu można przymknąć na coś oko, a w grze się nic nie traci więc można spokojnie grać na własnych zasadach :)
Na siłę też nie ma co komu pomagać tylko tyle na ile ktoś jest wart :)"

Tak mi kiedyś napisał przyjaciel...
znajome słowa przyjacielu :) w plemionach popełniłem wiele błądów, ale największym było wysyłanie Cię w tamte tereny :) W myśl kasacji, chodziło mi o tych, którzy najwięcej szczekają nie pokazując nic, a tylko cwaniactwo. Zababa plemionami, które są tylko dla podtrzymania znajomości bądź poznawania kolejnych to całkiem co innego :)
 

pawellq

Łucznik
Wynik reakcji
118
pawellq, mnie nie interesuja poprzednie swiaty na ktorych grało kierownictwo INC, nie grałem z nimi ani z wami i tyle. Nikogo tez nie bronię, nie wiem skąd to wziąłeś. Do przeciwnika mam zawsze szacunek, dopóki nie wszedlem na FO to ani pomyslalem zeby o kims z JN cos zlego napisac. No ale obok tego co ten intelektualny karzeł wypisuje nie da się przejść obojętnie. Pewnie taki jest jego cel, trollowanie i robienie z siebie błazna. Nic nowego, jednak kojarzyłem tą grę trochę inaczej, mam do niej sentyment właśnie przez to, ze kiedys takich pajaców nie było w plemionach. To właśnie odróżniało tę grę od LOLów i innych WOWów. Normalnych graczy z drugiej strony pozdrawiam serdecznie i gratuluje, jednak tak jak wytykacie nam pod kim gralismy tak wy sie zastanowcie co za kretyn wami kieruje i czy Wam nie wstyd z kims na takim poziomie dzielic blachy.
Widocznie nie wchodziłeś na FO na żadnym ze światów kolego :) A najbardziej odróżniał to wasz wódz dziobak, który zawsze powtarzał, że FO jest dla propagandy i głupich bajerów, nie wierzysz ? Prześledź nawet to FO od początku :) A znajdziejsz jego wypowiedzi, które to potwierdzają :) I jeszcze z tekstami, NIE UMIESZ W FO. Każdy oddziela FO od rzeczywistej gry, dlatego nikt nie bierze poważnie tego co kto tutaj pisze. Jednak prawdą jest to, że dziobak jest słabym przywódcą, a mimo to ludzie nadal za nim idą, a potem zdziwienie, że przegrywają. WIem, że w plemiona gra się dla towarzystwa, jednak brnięcie w samouwielbienie, jakie niektórzy z was propagowali wpisusje się w ramy FO, jakie przedstawia w lustrze Bocian i tyle. Ja tylko podkreślam, że chyba najwyraźniej was to boli i tyle :)
 
Ostatnia edycja:

Zlyludz

Chłop
Wynik reakcji
2
Oj nie żałuj Pawle poznałem tu wielu ciekawych ludzi fajnych jak i mniej fajnych :p i świetnie bawiłem się jak i bawię. Poza tym nie masz 100% pewności że niemieli racji ci co wtedy się mnie tam obawiali :p i było by ..hm inaczej :p
Wybrałem grałem wypadało by dodać przegrałem patrząc na to co się wokół dzieje ale wiesz jaki zemnie optymista , zwolennik teorii spiskowych i fan Uniwersum Chaosu :p
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Widocznie nie wchodziłeś na FO na żadnym ze światów kolego :) A najbardziej odróżniał to wasz wódz dziobak, który zawsze powtarzał, że FO jest dla propagandy i głupich bajerów, nie wierzysz ? Prześledź nawet to FO od początku :) A znajdziejsz jego wypowiedzi, które to potwierdzają :) I jeszcze z tekstami, NIE UMIESZ W FO. Każdy oddziela FO od rzeczywistej gry, dlatego nikt nie bierze poważnie tego co kto tutaj pisze. Jednak prawdą jest to, że dziobak jest słabym przywódcą, a mimo to ludzie nadal za nim idą, a potem zdziwienie, że przegrywają. WIem, że w plemiona gra się dla towarzystwa, jednak brnięcie w samouwielbienie, jakie niektórzy z was propagowali wpisusje się w ramy FO, jakie przedstawia w lustrze Bocian i tyle. Ja tylko podkreślam, że chyba najwyraźniej was to boli i tyle :)
80% ludzi nie wiedziało kim jest Dżobi xd Walczycie z chochołami które sami stawiacie. A Bocian zachowuje się jak patus, nie mieszaj tu jakiejś ideologii xd
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
341
To może odnieś się do tego, że ciągle sądzicie że wygraliśmy świat "kosami" czy jak to było nazwane "okienkami transferowymi".
Jeszcze zrozumiałbym gdyby przepływ graczy szedł w jedną tylko stronę..
Trochę zapominacie, kto rozpoczął tego typu grę. W dodatku na samym początku. Trzeba by po prostu przejrzeć początki tego tematu.
Czyli standardowo.. Jak do Was to okej a jak komuś wyszło to lepiej to już żal oraz lament?
Albo jesteście hipokrytami albo macie luki w pamięci. Zastanówcie się
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Do mnie to mówisz? :D Wygraliście bo byliście lepsi :) Tu coś pudrować? Dobrze akcje rozgrywaliście, mieliście lepiej dyplomatycznie mapę rozegraną, jak widać lepiej ciśnienie wytrzymaliście, ludzie lepiej byli zorganizowani. I pewnie wiele innych powodów po naszej i waszej stronie :) Kosy to jeden z elementów. Ja akurat nie mam z tym problemów, to jest jeden z elementów tej gry. Ręki kosiarzom się nie podaje i pluje się przy okazji spotkania, ale że ktoś inny ich wykorzystuje do osiągnięcia zwycięstwa to przecież żal nie skorzystać ;)
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Dziękuję za dyskusję.
W jej wyniku okazało się, że na żadnym świecie i nigdy nie było chujowszej ekipy niż Marzyciele.
Uroczyście ogłaszam Was za największych nieudaczników plemion. Byliście, jesteście i zawsze będziecie petami do lania. Zawsze i wszędzie.
Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry