Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Nie wiem co chcesz osiągać takim gadaniem. Budujesz sobie ego na tym.
Czy my ukrywamy gdzieś statystki z wojen ze mamy się ich wstydzić?
Widzę dalej ze masz żal do marzycieli. Co ci takiego zrobili ? Rozebrali ? Pokonali ? czy nie przyjęli?

Jeśli definicja ściery jest taka że nie zostawiamy osób które chcą grać dalej i staramy się zrobić co w naszej mocy żeby pomoc takim graczom to już wole być tak nazywany niż grać z kimś pokroju twojego @Pan Bocian :D

Ty na moim miejscu wrzuciłbyś albo kasacje albo zasta będąc radnym i zostawiłbyś osoby które nadal chcą grać ;)
Widać, że masz bardzo dużo do gadania XD Wczoraj szumne zapowiedzi, że nie zostawicie graczy, dzisiaj ucieczka. 189 dni i kapitulacja. Brawo!!!

cccc.png

Dajcie znać na którym świecie finalnie startujecie, to zbiorę ekipę 3-4 osób ( tyle wystarczy), żeby znowu odprawić Marzycieli z kwitkiem :)
 

Lord Karlito

Pikinier
Wynik reakcji
9
Widać, że masz bardzo dużo do gadania XD Wczoraj szumne zapowiedzi, że nie zostawicie graczy, dzisiaj ucieczka. 189 dni i kapitulacja. Brawo!!!

View attachment 55381

Dajcie znać na którym świecie finalnie startujecie, to zbiorę ekipę 3-4 osób ( tyle wystarczy), żeby znowu odprawić Marzycieli z kwitkiem :)

ja gram do końca i będę wpierał graczy ale nie będę robił złudnej nadziei i trzymał każdego na siłę
 

aqq07

Miecznik
Wynik reakcji
170
A ja w sumie mam rozkmine. Wypowiadają sie różne strony konfliktu, a czy jest ktoś skłonny z dwóch stron aby ugadać sie na typową ustawke by udowodnić sobie poza grą kto ma lepszego skilla i twardszego chuja?
Jeśli to nie bait to kurwa XD
Co ma skill w grze oraz twardszy chuj do bicia się? Jeśli wg Ciebie swoją racje z rozmówcą czy oponentem powinno się argumentować tym, że jest się w stanie mu najebać to prawdopodobnie jesteś przedstawicielem elitarnej grupy w tym kraju egzystującej na zasiłku, pełniącym czynną służbę pod żabką pytając ludzi o problemy, drzesz mordę na trybunie chujowego klubu ze swojego chujowego miasta, które wg Ciebie jest najlepsze bo Ty stamtąd jesteś oraz hurtowo tworzysz 500+.
 
Wynik reakcji
2
Jeśli to nie bait to kurwa XD
Co ma skill w grze oraz twardszy chuj do bicia się? Jeśli wg Ciebie swoją racje z rozmówcą czy oponentem powinno się argumentować tym, że jest się w stanie mu najebać to prawdopodobnie jesteś przedstawicielem elitarnej grupy w tym kraju egzystującej na zasiłku, pełniącym czynną służbę pod żabką pytając ludzi o problemy, drzesz mordę na trybunie chujowego klubu ze swojego chujowego miasta, które wg Ciebie jest najlepsze bo Ty stamtąd jesteś oraz hurtowo tworzysz 500+.
Bait spokojnie xd choć nieraz czytałem groźby na FO różnych światów i widywałem groźby kto komu by nie wpierdolił w realu jak i podczas samego grania xd
 

BBalyk

Chłop
Wynik reakcji
0
Plemiona nie są takie straszne jeżeli chodzi community. Jeżeli ktoś uważa inaczej to nie graliście w gry gdzie kipi toxikiem z każdej strony <lol>
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Czuję się oszukany!
Dlaczego? Od początku tego świata funkcjonuję w radzie JN. Byliśmy zwykłą zbieraniną z mapy, przypadkową rekrutacją i miałem nadzieję na odrobinę emocji. Po starcie Marzycieli na tym świecie już wiedziałem co się święci. Po tym jak Dziki stawały się wobec nich bezbronne, byłem przekonany, że to będzie kolejny nudny świat. Ranne i zdradzane przez wielu graczy Dziki + Marzyciele pod dowództwem Dżobiego to musiała być katastrofa. O ile do Dzików podchodziłem z szacunkiem, tak graczy Marzycieli od początku szufladkowałem jako idiotów - wszak jak można mieć więcej komórek mózgowych niż koń i grać pod jednym szyldem z Dżobim?
Finalnie przyjemnie się rozczarowałem - jednak w ekipie Dżobiego znalazło się kilku sensownych graczy, ale nie zmieniło się jedno. Gen przegrywa.
Nieważne gdzie, nieważne jak - marzyciele zawsze dostają oklep. Ze świata na świat staje się to jednak szybciej. Nie polecam grania z nimi, nie polecam grania przeciwko nim. Wielu naszych graczy jest zwyczajnie wkurzonych. Pytają co teraz? Ludzie zaplanowali swój czas, włożyli pieniądze, a Dżobi i reszta idiotów z rady Marzycieli nie potrafią ugrać na przyzwoitym poziomie dłużej niż 6 miesięcy. To spowoduje odejście od tej gry. Gdyby wszyscy pragnęli łatwych wygranych, ogrywaliby swoich małoletnich bratanków na orlikach, a nie zasiadali do jednego świata z Wami.
Jesteście żenującą zbieraniną i zwyczajnie Was Marzyciele nie pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
125
Pozwolę Sobie coś napisać.
Generalnie świat 189 to jest jakieś nieporozumienie totalne..
Przechodząc dalej nasuwa się pytanie na jakie emocje @Pan Bocian liczyłeś ? Skoro wszystkie sensowne ekipy w dzisiejszych plemionach albo były rozstawione już na światach wcześniejszych albo wyczekiwały spokojnie na start świata na który się umówili Wy tutaj wbiliście tak naprawdę na szybkiego wina mając odrazu zbudowany plan i dyplo z Dzikami co potwierdza dokument który dorzucam do załącznika. Ponadto mieliście już podzielone między Siebie inne plemiona/graczy czy też poprostu wioski a nawet niby blachy niestety nie mogę poprzeć tego czarno na białym gdyż nie mam pod ręką tego co dostałem w tamtym momencie od przedstawiciela Dzików...
Ta narracja że byliście zbieraniną z mapy taka trochę naciąga i dobrze o tym wiesz mieliście porządny trzon plemienia ludzi znających się dopiero potem zaczęły się masowe fuzje plemion przez co między innymi sam Rabuś mógł nieco czuć się "zdradzony/zniesmaczony" bo nie dokońca odbywało się to zgodnie z tym co podpisaliście w dokumencie (przynajmniej tak to zostało przedstawione) że choćby przy fuzji BDF nikt nie pytał o zdanie Dzików choć częściowo to plemię znajdowało się na terenie Waszego sojusznika.
W przeciwieństwie do GIT-ów które faktycznie były totalnie zbieraniną z mapy zarabiając pepeki jak usłyszeliśmy że otwieracie już szampany za wygrany świat postanowiliśmy że można w sumie delikatnie napsuć krwi i mimo wszystko zadać "przeciwnikowi" trochę pracy.
Gity miały prosty cel zablokować połączenie Dzików z JN bo jeśli do tego by doszło to świat powiedzmy Sobie szczerze już dawno byłby zamknięty.
Trochę wtopa Rabusia że nie odważył się wypowiedzieć pon-a Gitą jakbyście z dwa razy uderzyli porządnie prawdopodobnie Wasz plan z początku świata byłby zrealizowany.
Tutaj nie było nawet sensownych ekip pod dyplomacje..
Bakłażany przy pierwszej możliwej okazji uciekły pod kiece JN
BDF-y jak wyżej to samo xd
 

Załączniki

  • Screenshot_20230601_221656_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_20230601_221656_com.opera.browser.jpg
    156 KB · Wyświetlenia: 50
Do góry