Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Dopóki gracie, statystyki się liczą. Jesteście zwykłymi ścierami, co z jednej strony chcą grać, a z drugiej wstydzą się wpierdolu. Typowi Marzyciele.
 

Lord Karlito

Pikinier
Wynik reakcji
9
Nie wiem co chcesz osiągać takim gadaniem. Budujesz sobie ego na tym.
Czy my ukrywamy gdzieś statystki z wojen ze mamy się ich wstydzić?
Widzę dalej ze masz żal do marzycieli. Co ci takiego zrobili ? Rozebrali ? Pokonali ? czy nie przyjęli?

Jeśli definicja ściery jest taka że nie zostawiamy osób które chcą grać dalej i staramy się zrobić co w naszej mocy żeby pomoc takim graczom to już wole być tak nazywany niż grać z kimś pokroju twojego @Pan Bocian :D

Ty na moim miejscu wrzuciłbyś albo kasacje albo zasta będąc radnym i zostawiłbyś osoby które nadal chcą grać ;)
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Widzę dalej ze masz żal do marzycieli. Co ci takiego zrobili ? Rozebrali ? Pokonali ? czy nie przyjęli?
Z Marzycielami mam bilans 2:0.
Wygrana na 155 i tu. Bądźmy szczerzy, nie da się z Wami przegrać.
I nie będę na Twoim miejscu, nigdy bym nie doprowadził do takiego stanu plemienia jak Ty/Wy. Ledwie minęło pół roku, a Was już nie ma. Dzisiaj -300 i DZIESIĄTKI pw od Waszych graczy z prośbą o przejście.
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Nie wiem co chcesz osiągać takim gadaniem. Budujesz sobie ego na tym.
Czy my ukrywamy gdzieś statystki z wojen ze mamy się ich wstydzić?
Widzę dalej ze masz żal do marzycieli. Co ci takiego zrobili ? Rozebrali ? Pokonali ? czy nie przyjęli?

Jeśli definicja ściery jest taka że nie zostawiamy osób które chcą grać dalej i staramy się zrobić co w naszej mocy żeby pomoc takim graczom to już wole być tak nazywany niż grać z kimś pokroju twojego @Pan Bocian :D

Ty na moim miejscu wrzuciłbyś albo kasacje albo zasta będąc radnym i zostawiłbyś osoby które nadal chcą grać ;)
Pewnie bocianowi odpowiadasz na post wstawiony z forum :D Zablokuj go, naprawdę nie warto z nim rozmawiać :D
 

cybran

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
730
Z Marzycielami mam bilans 2:0.
Wygrana na 155 i tu. Bądźmy szczerzy, nie da się z Wami przegrać.
I nie będę na Twoim miejscu, nigdy bym nie doprowadził do takiego stanu plemienia jak Ty/Wy. Ledwie minęło pół roku, a Was już nie ma. Dzisiaj -300 i DZIESIĄTKI pw od Waszych graczy z prośbą o przejście.
Ty jesteś kurwa na prawdę odklejony xd

Pokaż te PW.. ;)
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Wolę być odklejonym niż grać w Marzycielach i być takim przegrywem jak Ty.
188 dni trwa świat a Wy już w piździe XD Nie dość, że nie panujesz nad rozbiórką własnego plemienia, to chcesz żebym zdradził Ci kto już z Tobą nie gra. Jesteś naprawdę wytrawnym dzbanem.
Nadążasz liczyć stracone wioski? W ciągu 2 dni będzie ich ponad 500.
 
Wynik reakcji
2
A ja w sumie mam rozkmine. Wypowiadają sie różne strony konfliktu, a czy jest ktoś skłonny z dwóch stron aby ugadać sie na typową ustawke by udowodnić sobie poza grą kto ma lepszego skilla i twardszego chuja?
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
A ja w sumie mam rozkmine. Wypowiadają sie różne strony konfliktu, a czy jest ktoś skłonny z dwóch stron aby ugadać sie na typową ustawke by udowodnić sobie poza grą kto ma lepszego skilla i twardszego chuja?
A kto tu podchodzi do przeciwnej drużyny z gierki jak do wrogów? Bawiliśmy się wspólnie. Podzieliliśmy się na dwa obozy. Jeden wygrał i to koniec historii. Nie ma tutaj miejsca na elementy złej krwi. Z kumplem jak na orliku grasz w przeciwnych drużynach, to też później po meczu ustawiasz się na ustawkę, żeby poza grą udowodnić sobie kto ma lepszego skilla i twardszego chuja?
 
Wynik reakcji
2
A kto tu podchodzi do przeciwnej drużyny z gierki jak do wrogów? Bawiliśmy się wspólnie. Podzieliliśmy się na dwa obozy. Jeden wygrał i to koniec historii. Nie ma tutaj miejsca na elementy złej krwi. Z kumplem jak na orliku grasz w przeciwnych drużynach, to też później po meczu ustawiasz się na ustawkę, żeby poza grą udowodnić sobie kto ma lepszego skilla i twardszego chuja?
No równie dobrze jak nie chcesz ustawki to możemy gibona razem spalić xd
 
Do góry