Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
ojej... ale publicznie też chciałem podziękować wszystkim wspaniałym osobom jakie poznałem na tym świecie. Dzobiemu, Nightowi, Maciejowi, Trikstarowi, Karlito, Wariotowi, Fastu, Kaśce, oczywiście Potterowi (!), Tridsu, Wściekłemu, Blantowi i wielu, wielu innym.
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Koneserolo - gość, który zdradził Esy już 2 miesiące temu, ale wrócił z podkulonym ogonem, gdy nie chcieliśmy mu dać wystarczająco defa :D
Od miesiąca nie zaatakował nawet pikinierem - każdą wioskę oddał choćby bez próby odbitki. Gość, który przez 2 miesiące korzystał z komend kreta na froncie mówi co jest dobre, a co złe. Zabawne :)

aaq.png
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Dżobi po akcji będzie u siebie pierdolił, że wynik dobry, bo statystyk wojennych brak :D
@Lord Karlito a Ty musisz czekać aż Dżobi wróci z melanżu żeby kliknąć? Czy po prostu takie dostałeś polecenie i jesteś posłuszny?
 

MrYamvor1

Chłop
Wynik reakcji
24
Nie dowiemy się bo radni pewnej ekipy nie chcieli dołączyć do wojny, a radni drugiej ekipy kliknęli kasację na początku akcji kończąc tym samym wojnę xD

Dno...
Przypuszczam, że celowo zostało to rozwiązane dzisiaj rano w tym celu bo początkowo były plany żeby to zrobić wczoraj. Chciałem utrzymać DZIKC do końca dnia żeby dać Wam możliwość wypowiedzenia wojny jeżeli coś tam leciało czy żeby gracze, którzy nie chcą iść do Dżobiego mogli się wzajemnie bronić, ale Reeiku opróżnił plemię więc nie pozostało nic innego jak zamknąć również ostatni człon <shrug>
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Do Was już nie mamy pretensji. Ale skoro INC bierze pod siebie graczy, to warto wziąć również odpowiedzialność za ich wynik.
 

MrYamvor1

Chłop
Wynik reakcji
24
Do Was już nie mamy pretensji. Ale skoro INC bierze pod siebie graczy, to warto wziąć również odpowiedzialność za ich wynik.
INC to akurat mogło przerosnąć, nie zdziwiłoby mnie to. Natomiast skasowanie Dzik A, które "trzymało" wojnę globalną i przerwanie jej ciągłości jest okazaniem braku szacunku dla obu stron, zwłaszcza w dniu akcji. Zamiast przepraszać graczy i życzyć powodzenia można było im oddać obecne człony pod zmienionymi nazwami - nie byłyby to tylko puste słowa, a realna pomoc bo pozwoliłoby im to zachować ciągłość prestiżu czy zbudowane poziomy plemienia.
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Nie musicie. Dzięki temu, że Detonator "gra" dał sobie ubić dziś kilkaset tysięcy pików. Wystarczyło na to kilkanaście offów. Więc oby tak dalej :D
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
To urocze, że niektórzy z INC jeszcze próbują jak połowa kontami rzuciła i jest na tej akcji takie wioskobranie, że pewnie do wieczora byłoby 300-500 przejęć na spokojnie, ale oficjalnej liczby się nie dowiemy...

ale jakie oficjalne liczby XD Co wy chcecie liczyć XD Jakie tu jeszcze RO-RA, jakie statystyki, nawet raportów nie warto analizować XD

Dzielcie te jakieś blachy i tyle,
 
Do góry