Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Nightmarish

Pikinier
Wynik reakcji
64
On sam nie wie czyim jest graczem ile to razy pieprzył że chce grać z nami nie z dzikami.. zresztą ponownie pytam jaki jest cel rozpisywania się nad tym.. zaczyna się wyszukiwanie winnych.. bez celu.
To nie jest zabawa w szukanie winnego bo nie na tym to polega XD Są wygrani, są przegrani i tyle, krytykę od gracza który daje z siebie 100% nawet trzeba przyjąć ale nie od typa który warzywi kilka miechów, nic nie robi poza wkładaniem pp a później płacze i wskazuje innych paluszkiem
 

sl656

Chłop
Wynik reakcji
42
Nie krępujcie się chłopaki
 

Załączniki

  • Michael-Jackson-Popcorn-GIF-Meme-Eating-Popcorn-Featured-StudioBinder.jpg
    Michael-Jackson-Popcorn-GIF-Meme-Eating-Popcorn-Featured-StudioBinder.jpg
    48,2 KB · Wyświetlenia: 6

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Wytłumacz mi co ma do rzeczy fakt, że 3 razy w miesiącu zejdę z kompa na 15-16 godzin na flaszkę z ziomkami z rl?
Czy przez te kilkanaście godzin absencji działo się coś co miało negatywny wpływ na działanie plemienia inc? Może tylko raz miało coś takiego miejsce na pół roku gry.
Faktycznie to że czasem w sobotę nie byłem online 15h tylko zerkałem z telefonu najebany miało na coś wpływ XD
 
Wynik reakcji
118
Grataluacje JN :)







Ostatnie 3 miesiące to ty jako głowa INC kompletnie nic się nie udzielałeś.
Nawet nie widzisz, co się dzieje w naszej koalicji... Bo dzobi na melanżu.
Z tego co wiem to już nawet Twoi ludzie chcieli Cię rozbierać XD
Odechciewa się gry przy takich osobach.
Po 179 ego wyjebane w kosmos na dc z gadki jaki to nie jesteś zabijaka a wystarczyło że ci wieże zabrali i już zapomniałeś jak się gra w koniki.

Gratulacje dla JN

Do zobaczenia na następnych światach ;)
 
Wynik reakcji
477
Ale zlot gratulacji sie tutaj zaczął. A świat w zasadzie nie rozstrzygnięty, tylko chyba koalicja INC-Dziki już przestała wierzyć, a JN to tylko nakręci dodatkowo.
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Ale zlot gratulacji sie tutaj zaczął. A świat w zasadzie nie rozstrzygnięty, tylko chyba koalicja INC-Dziki już przestała wierzyć, a JN to tylko nakręci dodatkowo.
No masz jakieś proporcje 43:57. Jest to do wyciągnięcia, ale niektórzy zamiast podjąć próbę walki, oddają świat walkowerem. Po oddaniu świata walkowerem wchodzi taki ktoś na fo i pisze propagandowe posty na osoby, które próbują i chcą coś robić xd
 

aqq07

Miecznik
Wynik reakcji
170
Gram od jakiegoś roku i ciągle nie rozumiałem dlaczego każdy narzeka na Dżobiego i nie chce z nim grać. Teraz już wiem, INC od kilku miesięcy egzystowało na tym świecie poza kilkoma wyjątkami którzy najwiecej robili, a najmniej tu się udzielali. Codziennie nowe wymówki i kreowanie własnej rzeczywistości, że JN w odwrocie bo jak weźmiesz pod uwagę tylko jeden człon, pół drugiego, dwóch graczy od dzików i spojrzysz na to wszystko po 8 piwach to wygrywamy XD Teraz się obudzili ze snu, akcja im nie wyszła więc „EEE yyy Yamvor gupi daliśmy mu tyle i nie wygrał nam świata” Ostatnie czego bym tu chciał to wyrzucanie sobie co kto zrobił źle, ale obwinianie Yamvora o przegraną to jest jakiś żart.
 

Załączniki

  • IMG_9174.jpeg
    IMG_9174.jpeg
    290,4 KB · Wyświetlenia: 45

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Gram od jakiegoś roku i ciągle nie rozumiałem dlaczego każdy narzeka na Dżobiego i nie chce z nim grać. Teraz już wiem, INC od kilku miesięcy egzystowało na tym świecie poza kilkoma wyjątkami którzy najwiecej robili, a najmniej tu się udzielali. Codziennie nowe wymówki i kreowanie własnej rzeczywistości, że JN w odwrocie bo jak weźmiesz pod uwagę tylko jeden człon, pół drugiego, dwóch graczy od dzików i spojrzysz na to wszystko po 8 piwach to wygrywamy XD Teraz się obudzili ze snu, akcja im nie wyszła więc „EEE yyy Yamvor gupi daliśmy mu tyle i nie wygrał nam świata” Ostatnie czego bym tu chciał to wyrzucanie sobie co kto zrobił źle, ale obwinianie Yamvora o przegraną to jest jakiś żart.
Nikt go nie obwinia. Yamvor prosił nas o akcje w jego sektor. Przychylilismy się jego propozycji. Weszła dziś akcja na jego prośbę w jego sektor i on nawet swoich offow nie wysłał
 

Nightmarish

Pikinier
Wynik reakcji
64
Nikt go nie obwinia. Yamvor prosił nas o akcje w jego sektor. Przychylilismy się jego propozycji. Weszła dziś akcja na jego prośbę w jego sektor i on nawet swoich offow nie wysłał
Ja go obwiniam, skoro jest takim hipokrytą że przy swojej grze szuka innych kozłów ofiarnych to nie zamierzam siedzieć cicho czytając jego wysrywy
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Yamvor był tylko jednym elementem naszej koalicji. Poza Yamvorem grało dla nas 200 osób. Każdy jest winny w równym stopniu tego co się dzieje. Ani to nie jest wina tylko i wyłącznie yamvora, rabusia, dzobiego, nighta, esow, gitow czy kogo tam innego komuś przyjdzie do głowy wytypować.
Mieliśmy po prostu gorszy pomysł na rozegranie tego świata. Podjęliśmy złe decyzje, źle pewne sprawy zostały rozwiązane, nie każdy dał z siebie maxa i rezultat tego widać obecnie.
Gratulacje dla Warzyw, Czortów, Bakłażanów i JN
 
Do góry