Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Yamvor

Miecznik
Wynik reakcji
93
Grataluacje JN :)





Po ostatnich trzech miesiącach budowania mu frontu w naszym sektorze dziś była pod niego rozpisana akcja i nawet nie raczył na nią wysłać offów xD

Ostatnie 3 miesiące to ty jako głowa INC kompletnie nic się nie udzielałeś.
Nawet nie widzisz, co się dzieje w naszej koalicji... Bo dzobi na melanżu.
Z tego co wiem to już nawet Twoi ludzie chcieli Cię rozbierać XD
Odechciewa się gry przy takich osobach.
 

cybran

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
730
Grataluacje JN :)







Ostatnie 3 miesiące to ty jako głowa INC kompletnie nic się nie udzielałeś.
Nawet nie widzisz, co się dzieje w naszej koalicji... Bo dzobi na melanżu.
Z tego co wiem to już nawet Twoi ludzie chcieli Cię rozbierać XD
Odechciewa się gry przy takich osobach.
Ej ej a to czasem nie Ty z wielkim Kawa żądaliście ustawienia wam frontu ? Bo będziecie jebać bociana, ruchać tohsake i wywozić "Królikową" ?
 

cybran

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
730
Konta pilnuj bo nie wycofane
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-11-06-16-27-52-75_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-11-06-16-27-52-75_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    605,9 KB · Wyświetlenia: 51

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Grataluacje JN :)







Ostatnie 3 miesiące to ty jako głowa INC kompletnie nic się nie udzielałeś.
Nawet nie widzisz, co się dzieje w naszej koalicji... Bo dzobi na melanżu.
Z tego co wiem to już nawet Twoi ludzie chcieli Cię rozbierać XD
Odechciewa się gry przy takich osobach.
Bo Ty jesteś i byłeś na naszych czatach wewnętrznych i wiesz, kto ile się udzielał i co robił xD
 

Nightmarish

Pikinier
Wynik reakcji
64
Grataluacje JN :)







Ostatnie 3 miesiące to ty jako głowa INC kompletnie nic się nie udzielałeś.
Nawet nie widzisz, co się dzieje w naszej koalicji... Bo dzobi na melanżu.
Z tego co wiem to już nawet Twoi ludzie chcieli Cię rozbierać XD
Odechciewa się gry przy takich osobach.
Śmieszne że mówisz to akurat ty XD Topka świata pod względem wiosek i punktów a w agresorze doganiają Cię 3 razy mniejsze konta. O ile można spodziewać się komentarzy różnych osób tak Twój brzmi conajmniej śmiesznie bo abstrahując od tego co gadasz o dziobaku to on najebany jest w stanie zrobić więcej niż ty obstawiony z nielimitowanym PP xd
 

FANBOY Krolik14

Mąż Krolik14
Wynik reakcji
2.958
Śmieszne że mówisz to akurat ty XD Topka świata pod względem wiosek i punktów a w agresorze doganiają Cię 3 razy mniejsze konta. O ile można spodziewać się komentarzy różnych osób tak Twój brzmi conajmniej śmiesznie bo abstrahując od tego co gadasz o dziobaku to on najebany jest w stanie zrobić więcej niż ty obstawiony z nielimitowanym PP xd
Na następnym świecie ruszam z @Yamvor. Podszkole go trochę
 

Nightmarish

Pikinier
Wynik reakcji
64
O, chyba końcówka świata, skoro Dziki się zaczynają spinać na FO z Dziobakami.

Gratki JN wina! Powodzenia w rozdawaniu blaszek.

Meh ja większości dzików nie mam nic do zarzucenia a nawet dobrze discordy z rabusiem czy paroma innymi graczami wspominam. Śmieszny mnie po prostu zachowanie Yamvora bo najzwyczajniej jebie hipokryzją wskazywanie czyjejś gry palcem w momencie jak on gra kaszanę cały świat i jest dosłownie zależny od każdego zeby móc funkcjonować, ale skoro twierdzi że jego gra wyglądała dobrze to spoko XD
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Chłop dziś odjebał na akcji i zamiast wziąć, to na klatę i przeprosić to wypisuje na forum jakieś dyrdymały, bo akurat sobie z nim na discordzie nie siedzę i nie śmieszkuje xd Niektórzy mają na tyle roboty przy plemieniu, że nie mają czasu siedzieć na discordzie i gadać o różowych majtkach z absolutnie każdym graczem. Z tym kim była potrzeba byłem w stałym kontakcie
 

Zwykły Yamvor

Miecznik
Wynik reakcji
53
Meh ja większości dzików nie mam nic do zarzucenia a nawet dobrze discordy z rabusiem czy paroma innymi graczami wspominam. Śmieszny mnie po prostu zachowanie Yamvora bo najzwyczajniej jebie hipokryzją wskazywanie czyjejś gry palcem w momencie jak on gra kaszanę cały świat i jest dosłownie zależny od każdego zeby móc funkcjonować, ale skoro twierdzi że jego gra wyglądała dobrze to spoko XD
Obrażanie Yamvora, bo nie wygrał solo świata, na który wbił, żeby potrzymać kawałek frontu z INC xD a z tego co pamietam to Yamvor przez kilka miesięcy prosił o akcje pod siebie i nigdy nic nie dostał konkretnego pod przejęcia.
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Obrażanie Yamvora, bo nie wygrał solo świata, na który wbił, żeby potrzymać kawałek frontu z INC xD a z tego co pamietam to Yamvor przez kilka miesięcy prosił o akcje pod siebie i nigdy nic nie dostał konkretnego pod przejęcia.
Nikt go nie obraził. Dostał dogadaną dziś akcje pod siebie, miał wysłać offy i nie wysłał
 

cybran

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
730
Obrażanie Yamvora, bo nie wygrał solo świata, na który wbił, żeby potrzymać kawałek frontu z INC xD a z tego co pamietam to Yamvor przez kilka miesięcy prosił o akcje pod siebie i nigdy nic nie dostał konkretnego pod przejęcia.
Nikt mu nie kazał wygrywać solo xd jakby dziwny post w tym momencie napisałeś xd to on się wszystkiego domagał z każdym razem a chuja robił. Dostał w chuj darm, siłowek z obu plemion, dostał deffa..
Jego można porównać do nietrafionej inwestycji..

Czy to nasza wina ? Owszem, bo to czy on na tym froncie był czy by go nie było, nie zmieniło absolutnie niczego w naszej sytuacji.

Po chuj tu dalej ryja strzępić na ten temat ?
 

Nightmarish

Pikinier
Wynik reakcji
64
Obrażanie Yamvora, bo nie wygrał solo świata, na który wbił, żeby potrzymać kawałek frontu z INC xD a z tego co pamietam to Yamvor przez kilka miesięcy prosił o akcje pod siebie i nigdy nic nie dostał konkretnego pod przejęcia.
No to się w końcu zdecyduj czyim graczem był Yamvor, dzik czy INC bo jeżeli chodzi o to pod kogo rozpisać akcję to wtedy Yamvor jest graczem INC, ale jak trzeba swoje offy wysłać to jest Dzikiem. Zabawne dopasowywanie sytuacji pod siebie
 

cybran

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
730
No to się w końcu zdecyduj czyim graczem był Yamvor, dzik czy INC bo jeżeli chodzi o to pod kogo rozpisać akcję to wtedy Yamvor jest graczem INC, ale jak trzeba swoje offy wysłać to jest Dzikiem. Zabawne dopasowywanie sytuacji pod siebie
On sam nie wie czyim jest graczem ile to razy pieprzył że chce grać z nami nie z dzikami.. zresztą ponownie pytam jaki jest cel rozpisywania się nad tym.. zaczyna się wyszukiwanie winnych.. bez celu.
 
Do góry