Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
dla mnie możesz srać, nie tylko bekać sobie :) może czas skomentować jak atakujesz Ty i Twoi koledzy z frontu? xd aaa no chyba że to nie Ty tylko ktoś Ci z konta wysyłał xd w nocy.. bardzo czytelne... no beka w ch..
skoro "zabraniasz " mi pisać bo nie jestem na froncie to czemu kasztany pokroju @cybran @rambambat czy @Nightmarish tu kiedykolwiek cos pisały? xd
Przypomnij mi , ile wiosek mi zabrałeś przez te kilka miesięcy na froncie? xd a ile razy próbowałeś?
przecież ty spierdzieliłeś z frontu i cię koledzy przejęli :) co ty się teraz puszysz w cudzej chwale :)
 
Wynik reakcji
125
Generalnie to masz ewidentnie problem z czytaniem bo nie widzę abym tutaj komukolwiek cokolwiek zabraniał xd
Ataki niby czytelne tak czytelne że pod karetę z tarana składasz bunkier odpalasz bonusy i wydajesz X pp na zagrodę i mur no beka w chu..
Ile razy próbowałem nie wiele i szkoda ;/ ale cóż moja strata widzisz Ja przynajmniej próbowałem Ty nawet tego nie robiłeś na tym froncie xdd
Ile jestem z Tobą na plusie ? Niestety tylko skromne +1 co nie zmienia faktu że plus jest plusem.
a ile Ci deffa wybiłem czy offów w obronie to już nie liczę większość mojego RA wbitego na tym świecie to jest z Ciebie xd
Dlatego jesteś śmieszny że podczas akcji Waszej offeswynej wchodzisz tutaj i się bujasz jakbyś był nie wiadomo kim i podobnie dzisiaj podczas udanej Waszej akcji obronej.
a tak naprawdę jesteś nikim i masz tego świadomość dlatego sam spakowałeś walizę z frontu
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
341
dokładnie, jak Ty wszystko wiesz i znasz powody zejścia z frontu
dokładnie, zszedłem bo jestem nikim :)
z tym, ze ja nie muszę być kimś i nie muszę niczego udowadniać na siłę jak cała wasza banda klaskaczy
od samego początku jak nie próby zakłamania rzeczywistości to próby oczerniania innych, że już o debilach i groźbach do reala nie wspomnę..
To, że lubię grać w plemiona, nie znaczy, że muszę tu być kimś.
Bawię się, walczę , wygrywam lub przegrywam tak samo jak inni, to jest niewielki ELEMENT mojego życia, a nie całe życie :)
także czekam na kolejne próby udowadniania mi że jestem nikim xd
 
Wynik reakcji
6.958
dokładnie, jak Ty wszystko wiesz i znasz powody zejścia z frontu
dokładnie, zszedłem bo jestem nikim :)
z tym, ze ja nie muszę być kimś i nie muszę niczego udowadniać na siłę jak cała wasza banda klaskaczy
od samego początku jak nie próby zakłamania rzeczywistości to próby oczerniania innych, że już o debilach i groźbach do reala nie wspomnę..
To, że lubię grać w plemiona, nie znaczy, że muszę tu być kimś.
Bawię się, walczę , wygrywam lub przegrywam tak samo jak inni, to jest niewielki ELEMENT mojego życia, a nie całe życie :)
także czekam na kolejne próby udowadniania mi że jestem nikim xd
Chociaż raz napisałeś prawdę i nie zakłamujesz rzeczywistości. Gratulację.
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
341
@Spectrum x Clown ehhh szkoda.. może i ja powinienem zachowywać raporty sprzed paru miechów żeby się pofleksować i dowartościować... a nie czekaj... nie muszę tego robić xd
wstaw kilkanaście z pewnie kilkuset rozbitych w nocy, skoro już na raporty walczysz xd
 
Wynik reakcji
125
Nie mam pytań co chłopa boli dupa że ktoś na luzie może se w nocy rozbić dwa trzy offy i parę grubych xdd chłopie przecież chwila moment i te wojsko znów jest w mojej wiosce no ale jak ty rekrutujesz tak jak bronisz to nic dziwnego.. a rapki same się zachowują poprostu takie ustawienia gromadzenia ale nie mam czasu ani ochoty cie uczyć jak się gra w pixele
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
341
Czyli jak Ty się produkujesz to jest dobrze a jak dostajesz odpowiedź to znaczy że kogoś boli dupa? ;) Podwójne standardy widzę zachowane ;) ale czego się spodziewać po marzycielach. Był czas przywyknąć :)
 
Wynik reakcji
125
XDXDXD rozwaliłeś system w tym momencie widzisz tyle właśnie wiesz śmiałbym powiedzieć że bliżej mi do jn niż do marzycieli xd nigdy nie grałem w emkach i nigdy grać nie będę choćby z racji tego że projekt emek jest dawno zakończony
 
Do góry