Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
A ja obstawiam, że @Dżobi dalej nie nauczył się rozpisywać akcji, bo te fale z fejkomatu aż rażą w oczy...
1699208920879.png

Zobaczymy kiedy w końcu zostaną na mnie rozpisane jakieś offy, bo nie po to zaciągnąłem tyle defa co Yamvor, żeby bronić średnio 1 takiego offika na tydzień :(
1699209101629.png
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Gratulacje dla zwycięzców świata 189

ro:ra na ten moment 3.24 + yamvor traci wioski + ludzie wysyłają deffy do ataku przez pomyłki XDD

Tego już się nie wyciągnie mój ojciec miał rację.
Te deffy do ataku to i tak pewnie były skuteczniejsze niż niektóre offy:
1699257571799.png

Nie ma to jak off bez wiary wysłany dzień przed akcją, żeby ujawnić gdzie 24h później będzie można się spodziewać offów :)
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
341
Eee tam dzień przed akcją.
Już jak zaczęli fejkować dało się wyczaić gdzie poleci akcja, czyli ok 1.11
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
To jest KOMPROMITACJA. Veldora wali offy dzień przed akcją i w bonusie nocnym, Yamvor rzut kierownicą, offy mają po 150 taranów i bite są regiony, które mój przygłupi kot by nawet wskazał na mapie. I wisienka na torcie - rozpisanie kilkuset offów pod wielkiego lidera Dżobiego XDDDD Ale musiała dupa zapiec przy burzeniu. Teraz gdy offy z ryckami tylko witają się z murem pieczenie musi być skumulowane.
Pozdro byczki - przegraliście.
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Eee tam dzień przed akcją.
Już jak zaczęli fejkować dało się wyczaić gdzie poleci akcja, czyli ok 1.11
Problem akcji Dżobiego jest taki, że jeśli nasi frontowcy etykietują ataki co akcję to zawsze 3-4 dni przed da się wyhaczyć gdzie lecą. Ich jedyne udane akcje to jak ktoś z nas miał wyjebane w etykiety (skowron, genet) myśląc, że "to fejki jak zawsze". Tak jak już kiedyś pisałem - co akcję wszystkie wioski ode mnie były uwzględnione w fejkomacie. Co akcję fejkuje ta sama grupa 20-30 osób. Wystarczy poszukać w kogo leci atakami np. taki Vasquu, który od początku gry nie wysłał z fejkomatu ANI JEDNEGO FEJKA i zawsze wysyła tylko offy. Takich rodzynków w INC jest kilku/kilkunastu :) Od początku skuteczność rozczytywania celów na południu wynosi min. 80% co bardzo źle świadczy o Dżobim jako KO. Jare jako KO w dzikach pokazał się zdecydowanie z lepszej strony, ale i tam pojawiły się problemy wewnętrzne przez które mimo wszystko nie byli w stanie stworzyć nad nami przewagi.
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
341
Nie wiem, niezbyt mnie interesuje ich struktura dowodzenia.
Kiedyś miałem bekę z gitów, że zawsze jak lecieliśmy na nich to oni starali się lecieć dzień przed.. I efekt był taki że na naszej akcji nie mieli czym odbijać. Teraz widać, kto im akcje pisał

Co do wysyłek ofów w nocy.. Optim.. Nie można za bardzo męczyć Fastu I kuzynów dlatego kuzyni weszli, wypluli ofy z automatu I poszli ;)
Niedługo to psy I koty tych kuzynów zaczną ściągać do gry żeby poudawać że stawiają opór
Mają tam speców od wysyłki nocnej
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Mi się wydaje, że to pierwsza akcja zapoznawcza jest. Dżobi już zrobił porządki w marzycielach i po prostu skanuje offami front. -10 na własnej akcji to nie wstyd. Każda kolejna będzie już lepsza.
Dżobi ma plan. To pewne <hahaha>
A już tak całkiem na serio to niesamowite jaki to jest dyzma. Większym frajerem w tej grze jest tylko Yamvor.
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Dżobi nie odpisuje bo jest zajęty wysyłaniem offów na bunkry i odbudowywaniem wiosek po rekordowym burzeniu. Wbije pewnie wieczorem na FO, a następnie napisze, że tak na prawdę on tu nie gra na poważnie. Potem doda, że jesteśmy słabi, bo gdybyśmy potrafili grać to już dawno byśmy wygrali taki łatwy świat. Oczywiście naszą wygraną zrzuci na fakt, że podpisaliśmy się z całym światem, a oni tak na prawdę od początku bronili się w stosunku 10:90. Pewnie jeszcze wspomni, że to wina kos i naszych nieczysych zagrywek podczas gdy on od początku grał honorowo. Na koniec doda, że jego jedynym celem na tym świecie było zabranie dzikom szans na wygranie świata i stwierdzi, że w tym wypadku osiągnął sukces, bo na niczym więcej mu nie zależało <3
 
Ostatnia edycja:

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
341
Co jak co ale trochę beka że @Tohsaka Rin coś tu jeszcze piszesz , dawaj wracaj na front obiecałeś mi weryfikację tymczasem spakowałeś walizę żeby zjadać barby xdd
dla mnie możesz srać, nie tylko bekać sobie :) może czas skomentować jak atakujesz Ty i Twoi koledzy z frontu? xd aaa no chyba że to nie Ty tylko ktoś Ci z konta wysyłał xd w nocy.. bardzo czytelne... no beka w ch..
skoro "zabraniasz " mi pisać bo nie jestem na froncie to czemu kasztany pokroju @cybran @rambambat czy @Nightmarish tu kiedykolwiek cos pisały? xd
Przypomnij mi , ile wiosek mi zabrałeś przez te kilka miesięcy na froncie? xd a ile razy próbowałeś?
 
Do góry