Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
A co się takiego wydarzyło, że mielibyśmy nie wytrzymać? -500 wiosek w całej wojnie, to nie jest wynik, który przesądza, o czymkolwiek. Tym bardziej że my na swojej poprzedniej akcji zrobiliśmy więcej przejęć niż jny na swojej dziś.
Dorzucam staty z ostatniego tygodnia:
1698685977812.png
 

Divigel

Chłop
Wynik reakcji
0
@Dżobi wkleja statystyki z 7 rano i się cieszy że różnica jest nieznaczna w okresie tygodnia...

A aktualnie jest 158- 90 w przejęciach na plus dla JN
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Dżobi nie wkleił statystyk z 7 rano. On wkleił statystyki 5 członów JN vs dwa człony INC xDDDD Jak dziki zrobiły prawie 100 przejęć na ich samodzielnej akcji to chwalił się cudzym sukcesem. Teraz jak akcja szła w dziki, a na INC samo burzenie to porównuje staty akcji INC vs nasze burzenie, gdzie mimo wszystko jesteśmy tylko -5 xDDD Z resztą widać po RA, że nabite na Was stanowi zaledwie 1/6 tego co nabiliśmy w tym tygodniu. Jak już chcesz porównywać to porównuj całą koalicję, albo wypowiedz sojusz dzikom skoro aż tak ich się wstydzisz gdy dostają wpierdol xDDD
1698687310748.png
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
ale jak chcesz nabijać ro/ra jak wam 800 offów puściłem na czysto? To nie jest mój problem, że baliście się atakować 1 linię i zrobiliście akcję na alibi
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Dżobi nie wkleił statystyk z 7 rano. On wkleił statystyki 5 członów JN vs dwa człony INC xDDDD Jak dziki zrobiły prawie 100 przejęć na ich samodzielnej akcji to chwalił się cudzym sukcesem. Teraz jak akcja szła w dziki, a na INC samo burzenie to porównuje staty akcji INC vs nasze burzenie, gdzie mimo wszystko jesteśmy tylko -5 xDDD Z resztą widać po RA, że nabite na Was stanowi zaledwie 1/6 tego co nabiliśmy w tym tygodniu. Jak już chcesz porównywać to porównuj całą koalicję, albo wypowiedz sojusz dzikom skoro aż tak ich się wstydzisz gdy dostają wpierdol xDDD
View attachment 54828

A czemu mamy nie pokazywać statystyk tak jak nam wygodniej? :)
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Podsumowując - dostajecie oklep.
Ps Dżobi już dziś -800k. Szanuję za dystans z avatarem. Maciejo coś Ci na pewno podpowie :D
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Podsumowując - dostajecie oklep.
Ps Dżobi już dziś -800k. Szanuję za dystans z avatarem. Maciejo coś Ci na pewno podpowie :D
Ja bym się zbyt wcześniej nie cieszył. Trzeba pamiętać, że Yamvor jest w stanie mu to konto odbudować za kolejne 450z stałek, a Dżobi mimo wszystko jest KD xD
 
Wynik reakcji
483
Dobra, jako obserwator z zewnątrz, który patrzy na ten świat z zapałem - wrzuci ktoś statystyki tak np. z ostatniego miesiąca w całości i mapę jakąś, co by biedny odklejeniec mógł zobaczyć jak to się prezentuje?

Dżobi nie szukasz może zapleczowców? Chętnie bym pograł gdzieś póki 197 nie ruszy.
 

FANBOY Krolik14

Mąż Krolik14
Wynik reakcji
2.958
Dobra, jako obserwator z zewnątrz, który patrzy na ten świat z zapałem - wrzuci ktoś statystyki tak np. z ostatniego miesiąca w całości i mapę jakąś, co by biedny odklejeniec mógł zobaczyć jak to się prezentuje?

Dżobi nie szukasz może zapleczowców? Chętnie bym pograł gdzieś póki 197 nie ruszy.
Jakoś +400 jesteśmy w ostatni miesiąc
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Ciekawostka: Gracz top200 w rankingu ogólnym na tym świecie posiada 875k punktów. Dżobi podczas dzisiejszego burzenia stracił jeszcze więcej, bo aktualnie 886k co stanowi ponad 1/3 jego konta.

Kto mieczem wojuje od miecza ginie <3
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Dżobi nie potrafił od początku świata rozpisać skutecznej akcji, jeśli chodzi o przejęcia. Stąd pierdolił dookoła, że to wyburzeniówki.
Dzięki naszej akcji przynajmniej nauczył się, jak to powinno wyglądać.
Marzyciele (wypierający się, że nie są marzycielami!) będą mieli cenny materiał do analizy, Wrócicie silniejsi :)
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Stan na 23:00
- Zdobyte 97 wiosek
- Zburzone 923k pkt Dżobiego
- Zburzone 250k pkt u jan323
- Rzeź defa na poziomie 1.77 RA/RO

A gracze INC dalej myślą, że wygrywają xD
 
Ostatnia edycja:

cybran

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
730
@Dżobi dzielisz jn na warzywa i Jn ale Inc to już nie grają razem z dzikami? Bo wtedy tylko staty INC

Robisz kurwe z logiki, proste
Gdzie widzisz żebyśmy byli jednym plemieniem ? Dziki przeszły pod inc czy inc pod dziki ?
Na ten moment nadal jesteśmy formalnie koalicjantami.. choć osobiście uważam że już dawno powinniśmy się połączyć. W obliczu tego dokąd ten świat zmierza.

Co do warzyw to kilka stron wcześniej pisałem.. że ciągną JNy ale zostałem wyśmiany.. xd
 
Do góry