Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
ja nie wiem.... na discordzie inc to już chyba wszystko było, i latali z gołymi pindolami, i babki cycki pokazywały, alkoholowe ekscesy, poważne rozmowy o Bogu i Ojczyźnie były.... ale jakoś sobie nie przypominam rozmowy o Marzycielach. Tylko na tym forum i tylko JN wciąż o nich mówią. Sorry, o ch... chodzi?
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Jesteście, byliście i będziecie Marzycielami.
To, że zmienicie nazwę, nic nie zmienia.
Marzyciele = przegrana.
 

Bavarian

Chłop
Wynik reakcji
4
xDDD
dopóki nie wszedłem na FO nie wiedziałem nawet co to są Marzyciele, a tu jakiś gołąb czy inny bociek cały czas o nich klekocze. Cóż, choroby psychiczne mogą ujawniać się różnie, niektórzy widzą białe myszki a inni jakichś wyimaginowanych marzycieli.
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Marzycieli łatwo jest rozpoznać, jak budzą się 2 dni po swojej akcji i rozbijają 100-200 offów na bunkrach. Dodatkowo ich wódz znika co kilka dni na kilka dni i daje sobie ubijać wojo i oddaje za darmo wioski.
Ot cali Marzyciele. Już zalogowani na innym świecie z nadzieją, że może TYM RAZEM SIĘ UDA...
 
Wynik reakcji
61
kilka słów od mojego Ojca weteran plemion.

-O nadal w to grasz? Jak ci idzie?
-No przewagę mają i dużo rozbiórek teraz jest bo ludzie przestają grać.
-O to nie dobrze jak już przejmujecie swoich. To znaczy, że ludziom się nie chce grać. To na jasno to macie pona?
-Nie to sojusz jest xD
-Ale czerwonych
-Myślisz, że jeszcze da radę to wyciągnąć?
-Nie już nie da rady, środkiem wam wchodzą, będą was rozrywać.
-O tutaj te dwie wyspy to dwóch graczy przeszło do wroga.
-Ale śmiecie, to nie o to chodzi by przejść do wroga i zaliczyć sobie świat, tylko uczciwie coś wygrać.
 
Wynik reakcji
61
O tych dwóch delikwentów mu chodziło

Mixon50
smiechux

dodatkowo przypominam że Mixon był radnym i chyba nawet jednym z ważniejszych pod koniec życia esów ale coś mu odjebało bo kiedyś gadał, że wszystko ogarnie w 2 tygodnie, Królik jest do pokonania, wygramy to, a teraz zmienił swoją gadkę o 180 stopni.

Był temat potencjału offensywnego naszej koalicji to przypominam, że potencjał es był zerowy, bo po pierwsze nie robili akcji, a jak już zrobili to wszystko szło w królika by nabić mu staty.

1698575716141.png
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Widać, że nie daleko pada jabłko od jabłoni.
Patrząc na Twoje wpisy i teksty ojca - na pewno jesteś jego synem ;)
 

pawellq

Łucznik
Wynik reakcji
118
O tych dwóch delikwentów mu chodziło

Mixon50
smiechux

dodatkowo przypominam że Mixon był radnym i chyba nawet jednym z ważniejszych pod koniec życia esów ale coś mu odjebało bo kiedyś gadał, że wszystko ogarnie w 2 tygodnie, Królik jest do pokonania, wygramy to, a teraz zmienił swoją gadkę o 180 stopni.

Był temat potencjału offensywnego naszej koalicji to przypominam, że potencjał es był zerowy, bo po pierwsze nie robili akcji, a jak już zrobili to wszystko szło w królika by nabić mu staty.

View attachment 54797
Oczywiście, ale miałem wrażenie, że piszesz o Kawie, zacharze walecznym(xd) oraz sywek2011. Czyli znamienite i ogłoszone wszem i wobec wszystkich okienka transferowe :) Ale ok, Twój mentor ma racje, to chujowe, że nie można walczyć wygrywając tylko rekrutacją :) Panie Janie, sprawdź pan najpierw historie, której chcesz bronić.
 

pawellq

Łucznik
Wynik reakcji
118
W momencie przejścia :
Sylwek 58 wiosek
Zachar - 37 wiosek
Kaawa - 45

To jest 140 wiosek w momencie gdy taki leon z dzików miał 16 wiosek, nasir 16 wiosek, ras7c 8 wiosek a reiku 16. czyli sam widzisz dysproporcje jakie konta zdradziły dzików idąc do dziobaków :) Zbadaj fakty, potem oskarżaj o niestosowność :)
 
Wynik reakcji
61
czyli sam widzisz dysproporcje jakie konta zdradziły dzików idąc do dziobaków :) Zbadaj fakty, potem oskarżaj o niestosowność :)
Bocian oświadczam, że będę walczył do ostatniej piki, na moralach będę cię męczył. Jesteś krętaczem. Dżobi i rabuś też są, każdy wódz jest ale ty to już wyjebałeś poza skale.
Paweł co mnie interesuję co się działo u Incognito kilka miesięcy temu? Ja pilnuję swojego podwórka. W skali krętactwa to wy jesteście na pierwszym miejscu potem jest Dżobi a na końcu rabuś.
 
Do góry