Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
341
@Azmin standardowo.. podwójne standardy :p
Jak ktoś rzucał kontem po stronie JN to super > Jak ktoś przechodził na stronę Dżobiego super sprawa i wogóle sukces bal te sprawy Jasna strona mocy lizanie sobie z dzióbków etc :p.. aaaa jak się dzieje odwrotnie następuje próba zabłyśnięcia stwierdzeniem #JNwodwrocie
Otwórz oczy , mrugnij dwa razy powoli jeśli ktoś Ciebie zmusza do pisania bzdur :p
W'iadomo, jest burzenie i kosy w obie strony , w dodatku to Dżobi rozpoczął #OkienkoTransferowe dawno temu
To, że przypadkowo umocnił JN biorąc Dziki w swoje ojcowskie ramiona .. jak widać wyszło dopiero PO upływie czasu . Jak przelecisz się po stronach tej dyskusji natkniesz się na ten Wasz entuzjazm kiedy to wszystko doszło do skutku. A nikomu nie przyszło z Was do głowy, że plemię podpisujące się z każdym wrogiem swojego sojusznika i obrywające mimo to , ma kiepskie nastawienie do walki ? Bo pompowanie niektorych kont darmami nie jest walką
@cybran a od kiedy to Ty jesteś ekspertem od tego, co się wydarzyło w Dzikach? aaa Dżobi lub rabuś Ci powiedzieli? :) To fajnie, szkoda tylko, że pleciesz wersję, którą Ci @rambambat przedstawił. Szkoda tylko że pomija fakty. W przeciwieństwie do Ciebie, cybran ja brałem udział w wielu rozmowach( nie twierdzę, że wsyzstkich , ale to i tak wiecej niż Ty) .
Od początku byłem przeciwko sojuszowi z Dzikami, co nie zmienia faktu, że masa osob upewniałą mnie, że rabuś jest legitny
Ja patrzyłem na to z punktu widzenia korzyści realnych z mapy, a nie po znajomościach, ale nie ja decydowałem.
@rambambat zapewniał że wsyzstko jest w jak najlepszym porządku, ogarnia wyszystko itd.
podczas jednej z rozmów dostał ode mnie kilka nicków, któych pod żadnym pozorem nie powinien ignorować, a mieć na nich oko i nie dawać im żadnych funkcji. Stwierdził, że jest okej, on ma kontrolę nad plemieniem.
Nadszedł PON z Gitami, potem z ES, BKŁ .. dlaczego? bo osoby które podałem stwierdziły że mają inne plany i zaczęły podnosic bunt.. dlatego mimo ponów z wszystkimi naszymi przeciwnikami obrywali od Was. Rabuś nic o tym nie mówił.. przeciągał rozmowy ile się da.
Podczas jednej rozmowy zarzuciłem mu, że jako sojusznik się nie sprawdza skoro nie jest w stanie przyjsc powiedziec że jest źle i trzeba się o odpowiedzi od niego dopominać. Potem padł super pomysł od niego żebyśmy przestali i my walczyć z Gitami bo to Dzikom pomoże ( w jaki sposob? nie do konca wiem, pewnie chodzilo o to by nas przerobic na defowki dla Dzików) potem rzucił, wręcz postawil warunek że kasuje się jak nie dostanie defa .. mimo że mało nam brakowalo do polączenia z Dzikami na mapie na poludniu i to mimo wojen ze wszystkimi . Wobec tego pojawily sie osoby chcące uratować ten sojusz i przejąć władzę po rabusiu, ale ten nagle ułóżył się z Dżobim ( mimo tego, co tam się zadzialo wobec Dzików od Marzycieli na forum i poza nim xd)
A teraz sprzedaje wersję jaki to on pokrzywdzony i chciano mu plemię ukraść :p Jeśli ktoś chciał to zrobić to chyba jego radny z nadania Abuhamza ( ale o nieobecnych mói się dobrze, albo wcale , zresztą temat kosy znacie :p) Tak Was bolą przejscia od Was do nas ? Zę tak pozno i wyczekane.. po pierwsze to strategia, po drugie i chyba nawet ważniejsze, to po prostu osoba Dżobiego działa w taki sposób, po trzecie, zapomniał wół jak cielęciem był?
A Dziki? skoro zdecydowały się na grę z Dżobim to dlaczego nie od razu ? xd
Także @cybran skończ pierdolić smuty nie będąc świadkiem ani jednej rozmowy :) Ciekawe czy rabuś zaprzeczy :)
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
341
@rambambat dzięki, mam już pracę, w której się spełniam.
Wolę pisać rozprawki, niż być jednym z motłochu, który szuka atencji i poklasku grożąc ludziom do reala z powodu gry.
Takich ludzi jak Ty i Tobie podobni powinno się w jakiś sposób weryfikować I umieszczać w odpowiednich ośrodkach.
Widzę, że nawet ochroniarz spod maka z Opola chciał zabłysnąć I dał Ci lajka.
Jeden drugiego wart ;)
 
Wynik reakcji
6.958
@rambambat dzięki, mam już pracę, w której się spełniam.
Wolę pisać rozprawki, niż być jednym z motłochu, który szuka atencji i poklasku grożąc ludziom do reala z powodu gry.
Takich ludzi jak Ty i Tobie podobni powinno się w jakiś sposób weryfikować I umieszczać w odpowiednich ośrodkach.
Widzę, że nawet ochroniarz spod maka z Opola chciał zabłysnąć I dał Ci lajka.
Jeden drugiego wart ;)
Nom, ochroniarz, cieć, konserwator powierzchni płaskich, sprzątacz po godzinach i to wszystko w Opolu, a to wszystko i tak wyżej w społeczeństwie od ciebie. Strażnik moralności, zasad rozgrywki, a do tego waleczny gracz, który nie zna strachu i jak trzeba pójdzie do sądu założyć pozew cywilny, bo w grze pixelowej powiedzieli parę słów prawdy.

Ech, lata mijają, ludzie odnoszą sukcesy w pracy, życiu lub w swoich pasjach, a ty dalej tak samo głupi tułający się po ekipach w grze internetowej, które mają l sam odpadki community plemion albo ludzi na twoim poziomie intelektualnym, więc z tobą wytrzymują.

Baw się i nadal udawaj kogoś tam w internecie przy tym, używając słów, których znaczenia nie znasz.
 
Wynik reakcji
61
Kosy bolą.. szczególnie te decydujące, zaplanowane od tygodni.

Argument ad dżobium do mnie nie przemawia. Do wyboru było granie w Dzikach lub kulturalna zmiana strony od razu po fuzji esów do INC.

Prawda jest taka że główni gracze esów chcieli skosować. Info od Bociana.

Wybrali kogo przyjąć a kogo nie. Ten kto ograniczał rozwój królika się nie dostał.
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
@Azmin standardowo.. podwójne standardy :p
:)

krótko. Tobie się chce tyle pisać? :D a racja jest zawsze po naszej stronie, w zależności w którą stronę się odwrócimy. prosta prawda życiowa i nie ma co się rozpisywać ;) że też chce się wam analizować jakieś durnoty kto komu co powiedział pół roku temu :D
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
341
Niekoniecznie chce
Po prostu się odniosłem do pewnych wątków poruszanych na forum.
Tu nie chodzi o analizowanie a sprostowanie pewnych rzeczy. Ostatnio rzadko zabieram tutaj głos i tak wyszło.
To nie jest kwestia racji a argumentów.
Gdyby nie pewne debilne przypadki to po prostu byłaby rozgrywka wraz z jej nieodłącznymi elementami jak kosy czy pociski na FO. Mimo wszystko, nadal to jest gra, bez względu na to czy bym wygrywał czy przegrywał, to zawsze uważam, że są pewne granice, których przekraczać się nie powinno.
Statystyki nigdy nie oddają w stu procentach przebiegu rozgrywki w środkowej fazie gry, więc się nimi zbytnio nie przejmuję
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
i mnie ten świat drażni :) ciągle komuś muszę ratować dupę, ktoś kosuje, ktoś rzuca kontem, ktoś nagle szarzeje, ktoś zachleje i da sobie diody powbijać. albo ma po prostu wyjabane :) Zawsze coś :) ale przynajmniej emocje są xd
ps. współczuję Dzobiemu, i całej radzie, stresów. Świat tak się ustawił że gramy na tym co przypadek i los nam przyniósł.
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
OTO JEST DZIEŃ!
Po akcji JN, na której udało nam się przejąć ponad 300 wiosek, czas na odpowiedź Dzików i INC.
Ile JN będzie na minusie po 3 dniach? (bo tyle liczyłem naszą akcję) - zapraszam do typowania. Nick zwycięzcy oczywiście wstawiam z serduszkami na tydzień w profil.
Mój typ -40.
Typować można dziś do godz. 15.
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Akcję dzików rozpisywał @Jarehead1991 czy Stevie Wonder? <hahaha>
Leci off bez katapult 4 dni na mnie. Zbija murek, ubija 400 pikomiecza i powrót XD
Szanowne dziki, ogłaszam nabór ekipy do gry na Waszych plecach na 195. Niech ta piękna passa trwa :cool:
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
ANKIETA: Czemu Dziki&INC przegrali świat?
a) offy 9-11k topa, które rekrutują się średnio 20 dni vs nasze stałki 50-50 piki i miecze + tona ck w mobilach
b) stałki piki+ck, które nie tylko gorzej bronią niż piki i miecze, ale też zajmują więcej miejsc w zagrodzie, zmniejszając potencjał defensywny plemienia
c) szablony po 50-200 taranów
d) jedyne akcje jakie rozpisuje dżobi to akcje burzące
e) można by tak wymieniać w nieskończoność
f) wszystkie odpowiedzi są poprawne

Mam swojego Faworyta xD
 
Do góry