Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam nadzieję, że macie udany weekend. Ogólnie to chciałem powiedzieć, że napisałem do Zwykłego Jakuba z ofertą o przypilnowanie konta na zaście tak jak to na mnie przystało - w formie zadziornego żartu odnoszącego się do cytatu na jego profilu. W dyskusji chciałem się po prostu dowiedzieć co się tam dzieje na koncie, że taki "potężny jakub" traci wioski, a dziki wyzywają go od peta.
1697891493782.png

Uwierzcie mi, że jak to zobaczyłem to aż spadłem z krzesła ze śmiechu:
1697891569878.png

Jako przykładny obywatel i dobry samarytanin nie zwykłem odmawiać ludziom w potrzebie... a skoro już ktoś mnie tak ładnie poprosił o pomoc na koncie to wręcz grzechem byłoby nie pomóc... Tak czy inaczej i tak nie miałem tam czasu siedzieć, więc po 5 minutach zasta przekazałem dalej, ale całą noc miałem bekę z tej sytuacji xD

P.S. Ta sytuacja ma też swoje plusy - dowiedziałem się, że zarówno w dzikach jak i INC jest sporo miłych ludzi, którzy pisali na mnie do pw po zaistniałej sytuacji. Jestem pod wrażeniem kultury osobistej tych graczy i dzięki temu zmienił się mój punkt widzenia - to tylko Dżobi z bandą jego największych adoratorów na FO są "jacy są", a reszta Waszych graczy wydaje się bardzo w porządku ;)
 
Ostatnia edycja:

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
pomijając bajki o tłumach piszących to jednak kabaret z tym zastem xd

wejście na discorda też było zacne xd

jak plemiona długie i szerokie takie akcje zdarzać się będą :) w obie strony :D
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Jesteśmy z ponem, ale coś Dżobi się ostatnio mało loguje i nie ma czasu dopiąć tego z naszym dyplomatą.
 

DarkSan

Miecznik
Wynik reakcji
24
Mam pomysł, dziś od godziny 15:43 do 23:00 strefę przyjaźni i miłości, każdy niech napisze coś miłego o przeciwniku.
Może ja zacznę:

Bocian jesteś dobrym frontowcem
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
to ja miło napiszę że widać znaczny progres w projektowaniu akcji przez JN. Cytując klasyka "Mają rozmach, skur...." :)
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Black Poter kozacki wynik RW dzisiaj. Obstawiam, że przez kilka miechów nikt go nie pobije.

Maciejooo szanuję za psychę. Po ostatnim burzeniu (-300k) przez 14 dni odbudowałeś 150k pkt, a dziś znowu 70k w plecy. Wielu by rzuciło kontem w takiej sytuacji ;)

No i w sumie większość INC i dzików trzeba pochwalić, że dalej tak zaciekle walczą, pomimo, że z -2.5k zrobiło się +3.5k wioch dla nas. Ja bym raczej odpuścił grę w takiej sytuacji, więc szacunek dla wytrwałych...

P.S. słyszałem, że akcja jest. Jak ktoś nie daje rady bronić to zawsze może mi wrzucić zasta. Pomogę jak mogę XDDD
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Kurcze... wczoraj +117 na czysto, a +204 licząc graczy, którzy odeszli z dzików/inc w ciągu ostatniego tygodnia. Jednak Azmin miał rację, że idzie nam coraz gorzej, bo dwa miesiące temu byliśmy jakoś +150 na czysto pierwszego dnia... #JNwOdwrocie
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Kurcze... wczoraj +117 na czysto, a +204 licząc graczy, którzy odeszli z dzików/inc w ciągu ostatniego tygodnia. Jednak Azmin miał rację, że idzie nam coraz gorzej, bo dwa miesiące temu byliśmy jakoś +150 na czysto pierwszego dnia... #JNwOdwrocie

no trzeba przyznać że nie aż w tak wielkim :) Zasugerowałem się masowym traceniem wsi, defa i ofów przez Bociana, Aimle, Toshakę i innych oraz sygnałami niezadowolonych z waszego plemienia :)
Aczkolwiek powtórzę że nie przejmowaniem wsi plemiona się wygrywa :) Np. co z tego że ja będę siedział i bronił, wydawał masę kasy jak przyjdzie jakaś pizda i rzuci kontem i 100 wsi w plecy (lub zrobi kosę). Plemiona w głowach się wygrywa. Kto wytrzymuje ciśnienie ten da radę. Wioski to tylko środek do osiągnięcia celu. Jeśli pomimo totalnej burzeniówki albo utraty wielu wsi aaaalbbooo niewytrzymania ciągłej presji na froncie (lub nudy na zapleczu) gracz dalej gra a plemię mu pomaga to będzie dobrze.
Tak więc nie popadajcie w samozachwyt i wzajemne głaskanie pindoli.

PS. Jak przed wakacjami mówiłem że zobaczymy jak dalej pójdzie po świętach to tylko śmiechy wasze słyszałem, Przecież świat miał się jusz, jusz, jusz kończyć.
PSS. A może mieliście rację :) Czas pokaże :)
 
Ostatnia edycja:

KrzychuD30

Chłop
Wynik reakcji
7
no trzeba przyznać że nie aż w tak wielkim :) Zasugerowałem się masowym traceniem wsi, defa i ofów przez Bociana, Aimle, Toshakę i innych oraz sygnałami niezadowolonych z waszego plemienia :)
Aczkolwiek powtórzę że nie przejmowaniem wsi plemiona się wygrywa :) Np. co z tego że ja będę siedział i bronił, wydawał masę kasy jak przyjdzie jakaś pizda i rzuci kontem i 100 wsi w plecy (lub zrobi kosę). Plemiona w głowach się wygrywa. Kto wytrzymuje ciśnienie ten da radę. Wioski to tylko środek do osiągnięcia celu. Jeśli pomimo totalnej burzeniówki albo utraty wielu wsi aaaalbbooo niewytrzymania ciągłej presji na froncie (lub nudy na zapleczu) gracz dalej gra a plemię mu pomaga to będzie dobrze.
Tak więc nie popadajcie w samozachwyt i wzajemne głaskanie pindoli.

PS. Jak przed wakacjami mówiłem że zobaczymy jak dalej pójdzie po świętach to tylko śmiechy wasze słyszałem, Przecież świat miał się jusz, jusz, jusz kończyć.
PSS. A może mieliście rację :) Czas pokaże :)
Nie próbuj się oszukiwać ten świat już się dla was skończył, puszczacie na front graczy pokroju reiku jedna akcja i chłop walnął kontem
 
Do góry