Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Niezła beczka z was w tych JNach xd Z takiej przewagi jaką mieliście tak się dajecie ładować xD Oprócz płacenia jakimś petom za wioski to jeszcze poćwiczcie gierke xD
View attachment 54316

Wydaje mi się, że to częściowo efekt kretów, a częściowo efekt jakkolwiek śmiesznie to zabrzmi - naszej zbytniej dominacji. Ludzie się rozleniwili, bo większość JN myśli, że świat już jest wygrany. W momencie wypowiedzenia wojny byliśmy -2.5k wioch. Na dzień dzisiejszy jesteśmy już 3k na plus, czyli w niecałe 2 miechy odrobiliśmy 5.5k wiosek. Prawda jest taka, że Wy musicie wylewać siódme poty na froncie by przejmować wiochy podczas gdy my wciąż mamy spokojnie z 2-4k łatwych wiosek szarych graczy do przejęcia na naszych tyłach. Nic dziwnego, że świat jest praktycznie wygrany, bo nawet jakbyście przez 2 miechy walnęli 10 akcji pod rząd gdzie wyjdziecie 100 na plus, a my na naszych akcjach wyjdziemy na zero to i tak w tym czasie to my powiększymy przewagę wioch.

Ale i tak ten scenariusz to nic w porównaniu do tego jak ten świat mógł normalnie wyglądać gdyby nie zachowanie rabusia. Wystarczyła wymiana władz i Dziki z plemienia, który dostawał wpierdol na 3x mniejsze plemię Dżobiego po pewnym czasie wychodzi nawet na plus na froncie przeciwko top1 plemieniu tego świata (a przynajmniej tak można wywnioskować z historii naszej dominacji w wojnych i statystyk na tym świecie). JN+Dziki vs reszta świata mogło wyglądać tak pięknie, a mamy taki nudny świat, że tylko liczne kosy i krety mogą tu coś namieszać :(
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Te wasze transfery nadal pokazują tylko to jak wielkie z Was są parówy xD
Takiego hipokryty już dawni nie widziałem.
Kiedy kali kraść, jest dobrze, kiedy inni źle?
Skasowaliśmy kreta, który od miesiący sprzedawał Wam komendy. Przyjęliśmy graczy, którzy nie wyobrażają sobie gry z Dżobim. Po Varendialu to już kolejni, a będą następni.
Wystartowaliście na tym świecie tylko po to, żeby rozjebać Dziki. Braliście ich graczy i wypinaliście się tu jak dziwki przed ruchaniem, że jesteście mocarni.
Teraz nagle udajecie, że kochacie się z Dzikami i macie czelność oceniać innych? Będziecie bici i rekrutowani - pokażemy Wam co znaczy brudna gra, którą tak lubowaliście się 2-3 miesiące temu. Nie mogę się doczekać Waszego zgromadzenia na DC podczas kolejnego transferu - zwykły debil będzie musiał grozić śmiercią nie tylko mi, ale i ludziom kilka km w moim promieniu. Yaamvor będzie musiał zwiększyć stawki za skupowanie kont, bo obecne 300 zł to zdecydowanie za mało XD
Zobaczymy jak sobie poradzicie w grze bez komend. Paweł Sabel na kolejnych akcjach już Wam nie pomoże - to utrudnienie, na które wielu Waszych graczy się zapewne nie pisało.
Nie pozdrawiam hipokrytów Marzycieli
Ps Bez względu na wszystko, idźcie zagłosować.
 
Ostatnia edycja:

cybran

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
730
Takiego hipokryty już dawni nie widziałem.
Kiedy kali kraść, jest dobrze, kiedy inni źle?
Skasowaliśmy kreta, który od miesiący sprzedawał Wam komendy. Przyjęliśmy graczy, którzy nie wyobrażają sobie gry z Dżobim. Po Varendialu to już kolejni, a będą następni.
Wystartowaliście na tym świecie tylko po to, żeby rozjebać Dziki. Braliście ich graczy i wypinaliście się tu jak dziwki przed ruchaniem, że jesteście mocarni.
Teraz nagle udajecie, że kochacie się z Dzikami i macie czelność oceniać innych? Będziecie bici i rekrutowani - pokażemy Wam co znaczy brudna gra, którą tak lubowaliście się 2-3 miesiące temu. Nie mogę się doczekać Waszego zgromadzenia na DC podczas kolejnego transferu - zwykły debil będzie musiał grozić śmiercią nie tylko mi, ale i ludziom kilka km w moim promieniu. Yaamvor będzie musiał zwiększyć stawki za skupowanie kont, bo obecne 300 zł to zdecydowanie za mało XD
Zobaczymy jak sobie poradzicie w grze bez komend. Paweł Sabel na kolejnych akcjach już Wam nie pomoże - to utrudnienie, na które wielu Waszych graczy się zapewne nie pisało.
Nie pozdrawiam hipokrytów Marzycieli
Ps Bez względu na wszystko, idźcie zagłosować.
Powiedział to Typ który zrekrutował ponad połowę świata, niezłą masz narrację całej sytuacji na świecie hm. Wyciągaj graczy, zabawna jest Twoja pewność siebie..
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Jestem pewny siebie, bo gram przeciwko Wam. Zmieniliście nazwę, ale nie zmieniliście nic ze swojej gry. Jesteście Marzycielami przegrywami. Najbliższy transfer to potwierdzi, choć mam nadzieję, że jeszcze nie zgasi u Was światła i jeszcze trochę poklikamy :)
 

Lord Karlito

Pikinier
Wynik reakcji
9
Takiego hipokryty już dawni nie widziałem.
Kiedy kali kraść, jest dobrze, kiedy inni źle?
Skasowaliśmy kreta, który od miesiący sprzedawał Wam komendy. Przyjęliśmy graczy, którzy nie wyobrażają sobie gry z Dżobim. Po Varendialu to już kolejni, a będą następni.
Wystartowaliście na tym świecie tylko po to, żeby rozjebać Dziki. Braliście ich graczy i wypinaliście się tu jak dziwki przed ruchaniem, że jesteście mocarni.
Teraz nagle udajecie, że kochacie się z Dzikami i macie czelność oceniać innych? Będziecie bici i rekrutowani - pokażemy Wam co znaczy brudna gra, którą tak lubowaliście się 2-3 miesiące temu. Nie mogę się doczekać Waszego zgromadzenia na DC podczas kolejnego transferu - zwykły debil będzie musiał grozić śmiercią nie tylko mi, ale i ludziom kilka km w moim promieniu. Yaamvor będzie musiał zwiększyć stawki za skupowanie kont, bo obecne 300 zł to zdecydowanie za mało XD
Zobaczymy jak sobie poradzicie w grze bez komend. Paweł Sabel na kolejnych akcjach już Wam nie pomoże - to utrudnienie, na które wielu Waszych graczy się zapewne nie pisało.
Nie pozdrawiam hipokrytów Marzycieli
Ps Bez względu na wszystko, idźcie zagłosować.
Zapraszamy na dc. Nie ważne jakie ruchy robicie, jak nasz/wasze akcje wychodzą i ilu graczy wyciągniecie itp. U nas zawsze dobre morale i humory czyli cos czego nie potrafisz ogarnąć u siebie :D
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Wydaje mi się, że to częściowo efekt kretów, a częściowo efekt jakkolwiek śmiesznie to zabrzmi - naszej zbytniej dominacji. Ludzie się rozleniwili, bo większość JN myśli, że świat już jest wygrany. W momencie wypowiedzenia wojny byliśmy -2.5k wioch. Na dzień dzisiejszy jesteśmy już 3k na plus, czyli w niecałe 2 miechy odrobiliśmy 5.5k wiosek. Prawda jest taka, że Wy musicie wylewać siódme poty na froncie by przejmować wiochy podczas gdy my wciąż mamy spokojnie z 2-4k łatwych wiosek szarych graczy do przejęcia na naszych tyłach.
Ale to tylko następstwo waszej polityki rekrutacyjnej większości świata. Nic co macie nie zawdzięczacie walce, tylko hejkom i słabości okolicznych mniejszych plemion. My zrekrutowaliśmy 5 osób od wroga, a Wy 8 członów XD
Ja trzy miesiące temu pisałem i mówiłem wam, że gracie w przewadze, a wy propagandowo odbijaliście piłeczkę, że przecież my mamy więcej wiosek (XDD), bo na swoim mniejszym skrawku mapy rozwijamy się szybciej xDDD
Tak, było to prawdą, że szybciej podbijaliśmy, mając mniejszy teren, ale chyba ziobro zaskoczenia, że po tym jak zrekrutowaliście 55% mapy i zaczęliście zagęszczać teren, mimo że tracicie wioski w wojnie, to proporcje wiosek się odwracają na waszą korzyść?
Mieliście swego czasu autostradę do przejmowania łatwych wiosek, ale nie wykorzystaliście tego. My podmieniliśmy frontowców, dziki podmieniły i zebrały się nad wami czarne chmury. Wydaje mi się, że zaczęliście rozumieć swoją sytuację, że próbujecie ratować swoją sztuczną przewagę hejkami
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Dżobi, jedno co Ci zostało to opowiadać ten sam żart kilka razy - te same farmazony i wątek ziobro sadziłeś mi na PW. Naprawdę na nic więcej w kwestii propagandy Cię nie stać?
Przegrywacie. Jesteście hipokrytami, płaczecie i odgrażacie się na DC - to fakty. Wy pierwsi zaczęliście grę w okienko transferowe, a my Wam pokażemy jak to robić.
Zapisałem sobie screena, jak pisałeś o tym, że Yamvor wywiezie mnie z frontu. Misiu kolorowy, Yamvor i jego oferty zakupu kont za 300 zł to wywiozą Was na śmietnik plemion.
 
Ostatnia edycja:

cybran

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
730
Ty no ale w czym masz problem ? Rób te transfery i po sprawie xd
Patrząc na to co się na mapie dzieje to i tak bezpośrednio jakoś za bardzo INC to nie dotyka..

Ale spoko macie taktykę xd wyjebać cały deff i mobil w miejsce gdzie będą kosy, tak cholernie nieprzewidywalne.. o mixonie, że jest niepewny to już mówiłem w momencie kiedy mi napisał że nie bardzo widzi grę pod dżobim..

Typ nicku na którym u nas na dc byłeś też już mam.. więc nie rozumiem dlaczego będąc tak pewnym siebie nadal głupa palisz. Przejdź w końcu do działania i pokaż w końcu to o czym tak non stop od początku świata pierdolisz.. w tedy publicznie przyznam Ci rację, że zrobiłeś coś czego nie dało się przewidzieć.. albo czego byśmy nie mogli się spodziewać.

Ale czekaj, czekaj.. hm trzeba popatrzeć dokładnie po nickach, przecież to nie boli prawda ?

To jak ? Pobawimy się ?
Zaskocz mnie.
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Wydaje mi się, że to częściowo efekt kretów, a częściowo efekt jakkolwiek śmiesznie to zabrzmi - naszej zbytniej dominacji. Ludzie się rozleniwili, bo większość JN myśli, że świat już jest wygrany. W momencie wypowiedzenia wojny byliśmy -2.5k wioch. Na dzień dzisiejszy jesteśmy już 3k na plus, czyli w niecałe 2 miechy odrobiliśmy 5.5k wiosek. Prawda jest taka, że Wy musicie wylewać siódme poty na froncie by przejmować wiochy podczas gdy my wciąż mamy spokojnie z 2-4k łatwych wiosek szarych graczy do przejęcia na naszych tyłach. Nic dziwnego, że świat jest praktycznie wygrany, bo nawet jakbyście przez 2 miechy walnęli 10 akcji pod rząd gdzie wyjdziecie 100 na plus, a my na naszych akcjach wyjdziemy na zero to i tak w tym czasie to my powiększymy przewagę wioch.

:(

plemion nie wygrywa się przejmowaniem wiosek na froncie :D Dlatego my, mając fajne plemię, zgrane, lubiące się, z dobrą atmosferą, fajnymi i dobrymi graczami właśnie odwracamy tendencje. Żadne kosy tego nie zmienią. Pisałem to miesiąc temu i teraz coraz bardziej to widać.

A komendy..... :D Czy w takiej masówce jak u was, kiedy ludzie się nie znają i przyszli z przymusu wraz z całym plemieniem, cokolwiek u was może być tajemnicą? xd
 
Wynik reakcji
6.958
plemion nie wygrywa się przejmowaniem wiosek na froncie :D Dlatego my, mając fajne plemię, zgrane, lubiące się, z dobrą atmosferą, fajnymi i dobrymi graczami właśnie odwracamy tendencje. Żadne kosy tego nie zmienią. Pisałem to miesiąc temu i teraz coraz bardziej to widać.

A komendy..... :D Czy w takiej masówce jak u was, kiedy ludzie się nie znają i przyszli z przymusu wraz z całym plemieniem, cokolwiek u was może być tajemnicą? xd
A czym się wygrywa?
 
Do góry