Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Osiągnięcia peta Yamvora na tym świecie to wielki żart. Potrafi tylko wpierdalać darmy.
Taki śmietnik byłby w JN rozebrany w pierwszym miesiącu gry.
yamvor8.jpg
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Nie mogę spać kiedy Yamvor wpierdala darmy.
Boję się, że ten kiep mnie wywiezie. Muszę pilnować wiosek, bo on przejął już 0 wiosek wroga.
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
teraz będzie kilku kiepow i dalej będziemy darmy brać po czym się skasujemy bo jesteście za mocni, wszystko weźmie Pati
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Musiałem policzyć ile ten lamus wiosek przejął.
A Patrycja przejęła jakieś 100x więcej wiosek wroga niż wy obaj.
Jesteście zwykłymi bolkami przy niej.
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
Oni takich petów wyjaśniają szybciutko przecież xDˣᴰ do przyszłego tygodnia yamvorow już nie będzie 3 lata w zawieszeniu na 5 od tosaki i gwarancja oddania wiosek ponoć już dogadana xDˣᴰ
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Dawno mnie tu nie było. Powiedzcie kumple ile ten pies Yamvor przejął już wiosek na froncie? Mając 2 pomagierów na koncie i nielimitowane PP to już 50 w wojnie przejął? Bo przecież niemożliwe, by był na minusie? <hahaha>

yamvor9.jpg
 
Ostatnia edycja:

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
1693817618067.png

Okres 25.08-04.09 (11 dni). U koalicji Dzik&INC&Es wleciała akcja koalicyjna (30.08 ), a INC&Czorty nie mieli żadnej większej akcji w tym czasie (akcja wchodziła 24.08 ). To znaczy, że bez akcji wbiliśmy większe RA (przy o wiele lepszym naszym RO) niż Dżobaski z akcją (a do tego są 300 wioch w plecy) xD

P.S. robicie akcję pożegnalną 07/09 i start na nowym świecie? @Dżobi znowu przewidziałem Twój niecny plan
 

aqq07

Miecznik
Wynik reakcji
170
Każdy tutaj prezentuje jakikolwiek poziom wypowiedzi poza bocianem. Typie jakbym dostawał darme za każde Twoje płakanie o darmy Yamvora to byłbym jednoosobowym plemieniem na pół mapy. Już każdy zrozumiał - YAMVOR JEST DUŻY BO PRZEJĄŁ DARMY, idź tam płakać w kącie i tworzyć „hehe memy” na poziomie humoru sprzed 7 lat, pewnie właśnie tyle z piwnicy nie wychodzisz bo pilnujesz czy ci krzyżyk gdzieś się nie pojawił.
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Każdy tutaj prezentuje jakikolwiek poziom wypowiedzi poza bocianem. Typie jakbym dostawał darme za każde Twoje płakanie o darmy Yamvora to byłbym jednoosobowym plemieniem na pół mapy. Już każdy zrozumiał - YAMVOR JEST DUŻY BO PRZEJĄŁ DARMY, idź tam płakać w kącie i tworzyć „hehe memy” na poziomie humoru sprzed 7 lat, pewnie właśnie tyle z piwnicy nie wychodzisz bo pilnujesz czy ci krzyżyk gdzieś się nie pojawił.

włącz sobie ignora na nim i świat się robi naprawdę normalniejszy :)
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Przepraszam, ile Pan Yamvor przejął wiosek na fronie? I Pan Yamvor2. Proszę o informację.
Pozdrawiam kumple.
 
Do góry