Dyskusja o sytuacji na świecie 189

wach95

Chłop
Wynik reakcji
1
Ale wy się wszyscy boicie DŻOBIEGO! Jedziecie po nim bo gacie pełne :)
Jak by wam to latało to byście grali a tak cały swiat podpisany na INC BRAVO:D

To świadczy tylko i wyłącznie o dobrej strategii której nie rozumiecie bo jest dla was zbyt skomplikowana. Pamiętajcie że dyplo zawsze może się wykruszyć.
 

aveiro17

Miecznik
Wynik reakcji
24
a powiedzcie mi technicznie, jak wygląda taki koniec świata? załóżmy że Gity rzucą kontami (bo i po co z debilami grać - nie mówię o JN, INC czy Dzikach), INC rzuci kontami, mamy sierpień, 50 plemion określających się jako zwycięzcy :) No i co wtedy? Support stwierdzi że czekamy do końca roku świata? Ankietę zrobi aby wcześniej skończyć?


No chyba nie? Powie że warunki zwycięstwa nie są spełnione i nawalajcie się dalej zwycięzcy :)


I support źle ustawił ten świat pod względem parametrów. Zbyt szybko barby się rozwijąją, warto je przejmować i przez to wolniej są rozbierani gracze którzy nie ogarniają nie dość że plemion to wręcz życia :) (bo jeśli ktoś wierzy że wygra w 50 członowej koalicji....:) Czy może inne rzeczy decydują?
Właśnie dlatego powinny być blokady składów jak zwykłym światach i wtedy nie było by wygrywania w koalicji tylko wygrało by jedno najlepsze plemię
Tutaj jn będzie musiało rozebrać 90% graczy żeby wbić dominację i skład
Głównie to będą radni i znajomi oraz ci co będą mieć dużo pp
Ale znając te grę to jeszcze wiele razy się dyplomacja tutaj zmieni xD
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Zakręciliśmy kołem fortuny i padło na esy.
Postanowiliśmy więc wypowiedzieć im wojnę.
Byczki, dodajcie wszystkie człony bo się statystyki będzie kiepsko przeklejało.
 

cybran

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
730
O kurde, nie udało się jednak dogadać ? Ajć, Bociek myślałem, że lepiej ci pójdzie.
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
A Wam ktoś broni latać do INC po defa? Oh wait, @Dżobi nie chce Wam nic wrzucić? Słabo z jego strony :/
w polskiej polityce każdy widzi albo tuska albo kaczyńskiego. tak samo pan optimum w wątku o dupie maryny widzi zaawsze Dzobiego. Gdzie ja kolego pisałem o defach lub na cokolwiek narzekałem? Warzywko żaliło się że jest atakowane pomimo wypowiedzenia pona to mu przypomnieliśmy że zmieniają barwy na JN a to jest wystarczający powód do uznania naruszenia warunków wypowiedzenia. I że nie powinien się dziwić. A Ty Dzobi to, Dzobi tamto.
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
I tak sobie pomyślałem o wyśmiewanych tak tu wcześniej Bakłażanach. JN się z nich śmiało, nisko oceniało ich umiejętności, z wyższością pokazywali statystyki wojny... a się okazuje że oni grali ze zdrajcami w najwyższych władzach :) Pewnie o wszystkich akcjach wszystko JN wiedziało :)
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Spokojnie. Jutro wracają proporcje koalicyjne do mniej więcej 50/50. Popcorn już zakupiony. Spiszemy się niedługo
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Pajuś - niestety idiotów nie bierzemy. Umówiliśny się z Dżobim, że cymbały zostają po stronie INC.
Xarnom widać maturki z matematyki nie masz. Kalkulatorka też za grosz.
Tydzień temu była koalicja INC, GIT, Esy, BKL. Do tego z BKL grały La Familia a z Gitami - Warzywa GG.
Mieliście ze 60 % świata i rekrutowaliście sobie Dziki. Wtedy było wszystko ok :D Jebani hipokryci z Was.. Zacznijcie się bić, bo przy zielonym stoliku tego świata nie wygracie. Chociaż baaaaardzo mocno do tego dążycie.

DC.png


#NieMaŻadnejKoalicji #DżobiKłamca #INCwStrachu
 
Ostatnia edycja:
Do góry